Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Judit - bedzie dobrze... tylko trzeba troche cierpliwosci... ciesz sie ze chociaz mozesz sie starac bo ja na razie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
mycha1977 przykro mi ze twoje starania sa narazie zawieszone :( musi nam się w końcu udac, prędzej czy pozniej ja w to wierze chociaz z kazdym straconym cyklem troche mniej, musimy nabrać dystansu bo imaczej zwariujemy;p pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja kupuje karpatke -ciasto + krem do tego tylko mleko margaryne dodac i jajka i gotowe:) Judit-bedzie nastepny cykl:) ja juz sie tak nie spinam korzystam z zycia i przestalam sie juz czymkolwiek martwic to nic nie da a z klopotow mozna jakos wyjsc zaciazymy wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judit - ja o poprzednia ciaze staralam sie caly rok a zaskoczylam jak mialam totalny luz wiec pamietaj ze to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dorotq 🌻 Judit bedzie nastepny cykl nie ma co sie poddawać.Starania wymagaja cierpliwości:)Jeżeli jesteś zdrowa i nie masz problemów z @ to uda sie każdej z nas.Przekichane jak owulacji nie ma w moim przypadku czy teacherki:( chociaż sa leki dzieki którym dużo kobiet udaje sie zajsc po nich wiec głowa do góry:)🌻 Kaniu przyszła @??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Misia wlasnie mialam pisac juz wczesniej ale mi kompa zajeli.. @ przyszłą wczoraj.... a już miałam nadzieję że jednak.... znowu zrobilo mi sie przykro... eh Chyba jednak nie mialam owulacji tak jak przeczuwalam... Teacherko i dalej jedzimy na tym samym wózku. Obie zaczynamy 9 cykl... u mnie 2dc u Ciebie 3?? Ehhh juz teraz owulacja musi byc!!! i KUR.... musi się udac teraz!!! Ja sobie troche zajecia znalazłam na najblizsze miesiace... bede chodzila na aerobik: joga, pilates... i od nastepnego tygodnia zaczynam zajcia z angielskiego. Zapisalam sie do szkoly językowej, a co! Dawno mialam angielski bo w liceum i troche zapomnialam juz mowy,.. a napewno jeszcze mi sie przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania dodatkowe zajecia to bardzo dobry pomysl... troche oderwa Cie od nadmiaru myslenia... wiem ze przykro jak nie wychodzi ale w koncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu dlatego po tabletkach dać czas do 10 dni i sie nie nastawiać...to samo kochana miałam🌻 Ja zaczyna od dzisiaj ćwiczyć na steperze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu ,Teacherko, trzymam kciuki żeby ten 9 cykl był szczęśliwy tak jak dla mnie jak właśnie w 9 zaszłam w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomysle ze gdybym zaszla za pierwszym razem to juz bym na dniach rodzila.. ehhhh.. masakra! ale teraz mam zamar juz calkiem przystopowac... nie zapisuje juz tempki bo nie mierze i nie chce, ani sluzu nie sprawdzam, i nie sprawdzam tez niczego co mozna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez trzymam kciuki, ciągle z Wami jestem na forum, bo czekam na nowe wspaniałe wieści :) Hanakali, trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kaniu ja mam 3dc, straaaasznie obfita @ :( jezu co sie dzieje w moim organizmie...... Za miesąc mam 1. rocznice ślubu...zawsze myślałam, że będziemy już we trójkę :( Podczytuje trochę wątki o invitro i inseminacji i musze pogadać z ginem... wykańcza nie to czekanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko ale wiesz ze statystycznie rzecz biorac to mamy jeszcze 4 cykle zeby zaczac martwic sie ze cos jest nie halo!! Mi lekarz powiedzial ze jak przez rok nie zajde to zaczniemy sie martwic a teraz mamy sie starac. Ja przypuszczam ze mi przez mojego swira prolaktyna skacze w gore i to jest powd nie zajscia.. dlatego kupilam sobie dzisiaj castagnus i bede przez jakis czas go brac... a moze cos pomoze.. Moja @ tez obfita... moze faktycznie mialysmy brak owulcaji i to taki objaw jest ze mamy obfite @??? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zapytam czy myślałyście o testach owulacyjnych? Przyznam, że nie udało mi się przebrnąć przez 442 :) strony waszego wątku. Nam się udało właśnie dzięki testom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obfita @ nie jest oznaką ze owulacji nie było bo Ja mam taka jak bezik 2 dni a botem plamienie brązowe a tez owulacji nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za krótko okres i dlatego moge niemieć owulki , zakupiłam se siemie i będe papuniać , idzie zima trzeba zadbać o siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja glupia jestem! najpierw polecialam na aerobik a po powrocie obzeram sie wafeklami w czekoladzie i coca cola popijam.. ehhh a co tam!!! zaczynam wieczor filmowy, narazie sama bo moj M tez jest na cwiczeniach - chodzi na siatkę :) moja @ juz dawno byla taka obfita, w sumie nie leje sie ze mnie jak z zarżniętej świni ale w porownaniu do poprzednich miesiacy jest tego sporo :) ja tam tak napisalam ze moze to po cyklach bezowulacyjnych ale sama w to nie wierze, wiem ze tu nie ma reguly... A Wy kochaniutkie co porabiacie w dzisiejszy wieczór deszczowy?? Bo u mnie deszczowy zimny i ponury :) ale tylko za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Kania - a ja dzisiaj całą godzinę deptałam na steperze a przed chwilką wmłuciłam kilka plasterków serka i zjadłam perę łyżek powideł śliwkowych mojej mamy. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szperam po katalogu z avonu , chce dobry pilling i krem do stóp i jakiś fajowsko błyszczący błyszczyk ale nima nic co by spełniało moje oczekiwania więc w tej że chwili przystępuję do szamania pianek bananowych ;) mogli by już włączyć ogrzewania , zimno wieczorkiem , ja z mężem okropne zmarzluchy jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno skończyłam korki...męczące to jest ale i troche grosza wpada..... wzięłam kąpiel i będe robić kanapki :) mój przywiózł ciepły chlebek z piekarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacherka, zazdroszczę kanapeczek. Ja tyję jak jem dużo chleba. O kanapeczkach na kolacyjkę mogę zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali ja też dzisiaj zasuwałam na steperze,a pózniej zjadłam takiego omleta z bitą śmietana i kawałek murzynka z marmolada i wiórkami kokosowymi:):P Kania i teacherka smacznego:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali no oczywiście,że pod kołderka z mężusiem musi byc cieplutko nie ma innej opcji:P mój to tak rozgrzewa,ze hoho🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciągłam se piżamke zimową :D postanowiliśmy z mężusiem uczyć sie angielskiego i po robocie raz w tygodniu po 2 godzinki przyjeźdża babka i nas uczy , jm jest całkowita noga nie umiem nic kompletnie , może polecicie jakąś książke dla początkujących matołków jak ja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki ale sie rozpisalyscie ja po wizycie u gina, powiedzial mi że tabletki zatrzymały tycie gdybym ich nie brala to dawno bym juz tyle przytyła. Macica wporządku wspominał cos o zespole policystycznych jajników. Dał tabletki anty na wywołanie @ mam je brać przez 7dni. Przepisał skierowanie na badania hormonów : TSH LH FSH JTH PRL WOLNY TESTOSTERON DHEA-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×