Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Mycha super :) Mnie dzisiaj @ nawiedziła....cykl równo 28 dni echhhh.... Nie wiecie na której stronie jest nasza tabelka? Muszę pozmieniać w naszej tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____12________29_______8.11______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______10________34_______26.12______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland Maja8626_________9________26_________??_______śląsk dorotq___________12_______33________12.11______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________10________23_______13.11______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________??______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Mamuśki Nick__________imie_______data,narodz______waga_____dlugos c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patik.termometr ja mam zwykly. co do testow uzywalam i pokaxywaly owulke ale co z tego jak nawet w te dni byly przytulanki i ciazy brak a mnie boli brzuch jak na @ a to 16dc buuuuuu..... w styczniu ide do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak umiecie to przenieście parę dziewczynek do brzuchatek :) Ciekawe czy już biegaczka urodziła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. U mnie zaczyna sie 14 tydzień. Leci ten czas strasznie szybko. powoli widac mi brzuch więc musze zaczac sie rozglądać za nowymi ciuchami. Jeszcze wchodze w swoje ubrania ale niedługo to sie zmieni:) Chyba czas zmienic miejsce w tabeli:) Jutro mam wizyte u ginekologa więc znowu zobaczymy nasze Maleństwo:) Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. Napewno Wam sie uda. STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____12________29_______8.11______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______10________34_______26.12______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /> Patra24___________2________25_________?________pomorskie< br /> Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________12_______33________12.11______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________10________23_______13.11______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________??______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!KRZEWUSZKO cholerka..przykro mi:(..🌼DOROTQ JA TEZ NERWA MAM(ale to pewnie przed@)mam nadzieje w końcu=w sumie,ech...jutro ostatni raz na bete=mam nadzieje ze w końcu 0!!!!!MYCHA=wiesz,ze trzymam kciuki,by wszystko było ok!{kwiatek] witajcie nowe staraczki:)POWODZENIA WAM ŻYCZĘ!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU!TRZYMAJ SIĘ SŁONKO!🌼Maja!Misia,Ciamisia ZDRÓWKA DLA WAS:)i,Dla reszty dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam BIEGACZKA I RESZTA brzuchatek=MAMUSIEK(NASZYCH):)ŚCISKAM WAS WSZYSTYKIE KOBIETKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmęczona po pracy=jak zwykle,tylko jeszcze jedno:co do tabelki,nie wiem-staranka zawieszone na 6 mc..także jak by któras z was mogła zmienic..lub może usunąć mnie(by nie zawadzać)ach sama nie wiem co to dalej bedzie:(juz nie smęcę:)czekam na dobre wieści od WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mycha gratuluję małego ludzika, super że wszystko gra :) Maja, to może już na usg zobaczy dr płeć? Pati, ja Ci radzę - zostaw te badania bety w spokoju, zostaw testy ciążowe. Nie jesteś kochana w ciąży, bo nie masz bety odpowiedniej wysokości. Wiem, że to trudno się opanować i powstrzymać, ale wykończysz sie takim nakręcaniem. Nie zwracaj uwagi na "sygnały organizmu", to nie ma sensu. Beta daje jednoznaczną odpowiedź. Może kolejny cykl będzie dla ciebie szczęśliwy, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka, siedź w tabelce i nie wymyślaj, poczekamy na twój czas staranek. A ja odebrałam wyniki morfologii, no i niestety zaczyna mnie "zjadać". Tzn wyniki są gorsze od normy dla normalnych ludzi, ale wyczytałam że w łapie się na ciążowe normy. Zobaczymy co na to mój gin, ale to dopiero za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie będzie 14 cykl staranek , znowu sie czuje jak na @ wczoraj byliśmy u rodziców i teściowa sie na mnie wkurzyła bo jej powiedziałam że nie chce narazie dziecka , ta kobieta nie da mi spokoju :( a jak wy sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
wiem .śliwka, że masz racje... tak też myślałam:) ale wiadomo, że desperacko sie szuka ostatniej szansy... ehhh no mam nadzieje, że spóźniona @ w końcu nadejdzie bo już sie zaczynam martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLIWKA,no jak mnie nie wykasujecie to posiedze z WAMI!PEWNIE:)i,posmęce czasami;):)a,co mas zle z morfolog?wczoraj znajoma mi pisała własnie o tym(z 4 tym dzieckiem w ciazy i marfologia do bani...anemia!)oby nie u Ciebie!do tego mam byc u tego 4 tego dziecka chrzestna...a,u jednego juz jestem u niej...i nie wiem co robic..tak wogóle mozna?u 2-wóch na raz w tej samej rodzinie..?kurka juz mam 3!i chyba juz bym nie chciała 4-tego..co wy na to dziewczynki?doradzcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU=w piatek miałam podobna rozmowę...powiedziałam rodzicom..ze juz chyba nie chcę dzidzi...a oni!że jak to!a,najgorsze,ze po pewnym czasie cyt:a,moze i dobrze!itp....AAAAAAAA!!!!!!!czyli ,ze co:( ach tam,ostatnio....wkurzaja mnie na maxa:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka jasne, że zostań z nami, w końcu brzuchatki też mogłyby powiedzieć, że to forum nie dla nich, lecz dla starających się... Ty nie smęcisz :* Ty zawsze wszystkich pocieszasz i do każdego coś napiszesz- to miłe! a poza tym tu masz miejsce nawet i ponarzekać jeśli tylko chcesz ;) co do chrześniaków to rozumiem Cię w pełni, ja mam 1 i też raczej bym nie chciała powiększać tego grona... u mnie mówiono zawsze, że dziecku się nie odmawia, ale też nie praktykuje się w moich stronach proszenia do więcej niż 1 dzieciaka z rodziny tej samej osoby, więc ja bym raczej czuła się usprawiedliwiona i odmówiła delikatnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to wszystkie razem mamy ;) fajnie się złożyło! mam takie pytanko czy badanie na toksoplazmozę jest płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze przed chwilą plamienie dostałam brązowe, okres w sobote :( normalnie boje sie świąt zamiast sie cieszyć to sie obawiam smęcenia o dzidzi ze wszystkich stron , co robić ? :( .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów sie rozpisuję...ale tak szczerze=to tylko WAS mam by sie wyżalić co do(tych) spraw...mój mężuś oczywiscie tez,ale nawet brak czasu na konkretna rozmowę(tak to jest,jak ma sie pół rodzinki w domu)ale zaraz kończę,jakas kolacyjkę zjem i hasku bo jutro wczesnie wstać:(..i nie bede miała czasu by Was poczytac bo do pózna pracuję,ale na moment wejde:)bo,jak sie nie myle jutro PETRA dowie sie na 100 czy synuś:):):) MAŁPECZKO?GDZIE JESTEŚ?KANIA?ODEZWIJ SIĘ!BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka, no niby te wyniki takie trochę jakby na anemię, ale nie nakręcam się, poczekam na opinię lekarza, bo wiadomo dr google to za mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJĘ CIAMISIA{kwiatek]ale fajnie macie z MISIĄ:)o do taxo.to ja od gina jak dostawałam na krew to mówiłam ze chce dodatkowo tak jak na t-3,t-4 .takze za darmo i w Pl.moje koleżanki też. JEŚLI chodzi o bycia chrzestną(znów)ja taka głupia...nie umiem odmówić...bo wiadomo dla dziecka..ALE!po raz 2-gi w tej samej rodzinie?dziwne dla mnie:0 zjem,uciekam kąpu i spać,mój limit wyczerpany na dziś,padam na py..szczek;)ale najpierw objem stresy...(głupia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ŚLIWKA!nie ma co sie nakręcac i niepotrzebnie stresować!ten inter fajny,ale wiem z doswiadczenia(nie tylko mojego)że,czasami zrobił sieczkę z mózgu=niepotrzebne nerwy czasami!jedynie co polecam to strona dooktor.pl tam o,kazdej porze odp.na rózne pytania(z głową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
hej dziewczyny jak tam samopoczucie? ja wstałam dziś rano i znów nic... @nadal nie ma:( nawet żadnych oznak świadczących o tym, że wgl będzie:( heh dziwne to wszystko;/ najpierw czekam żeby nie przyszła, a jak teraz jej nie ma dłuuugo to wyczekuje aż będzie:( przez to nie moge nawet próbować... głupie rozregulowane cykle;/ ostatnio gin mi na to dała castagnus-jakieś tabletki ziołowe niby. brał to ktoś? bo na niektórych forach piszą, że zmniejsza prolaktyne niby... ale ile w tym prawdy to nie wiem:) jedyne co mnie nurtuje to to, że na ulotce jest napisane, że nie wolno stosować w ciąży... tylko skąd mam wiedzieć kiedy przestać brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)🌻 Kszewuszka przykro mi,że @ przylazła👄 Silka niby dziecku sie nie odmawia,ale drugi raz w tej samej rodzinie to nie wiem.Daj znac jaka podjełas decyzje:)👄 Patik jak masz takie rozregulowane cykle to niech gina da Ci duphaston:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×