Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

oj Kruszynko chyba nie bedziecie musieli jechac do tej kliniki:) jestem pewna ze wam sie udalo:) jak wyglada u ciebie to migotanie jajnika?? ja pisalam tu w niedziele ,ze mialam tak jakby w macicy bardziej po lewej stronie takie tiki nerwowe tak to nazwalam normalnie jakby pilka pinkpongowa ktos odbijal;) heheh dziwne dlatego nazwalam to tikiem nerwowym ulegalko ja nie testuje...nie mam po co,... nawet nie wiem kiedy mialam owulke-jedynie podejrzewam kiedy moglam miec...wogole nie mysle o robieniu testu czekam na @ juz powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko ja mam dzisiaj 29dc podejrzewam owulke 13-14dc bo mialam i bol jajnika i sluz rozciagliwy no i wtedy byly przytulanki i 12 i 13dc...wiec jakas tam szansa jest ...ale jakos nie bardzo wierez nie ulegalko to bez sensu robic test szkoda juz mi kasy i napalania sie na ciaze wiecie tk mnie od wczoraj bola cycki ze cos okropnego masakra...nie pamietam zeby kiedys az tak mnie bolaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak się napaliłam,że masakra:P Aż mi się coś przypomniało...pamiętacie co mi wróżka w andrzejki zeszłego roku powiedziała? Że staram się o dziecko i,że w przyszłym roku jesienią już będzie... od andrzejek cały czas robiłam testy i miałam nadzieję,że wreszcie się uda,bo myślałam,że tego roku jesienią już się urodzi:D A może jak to ona powiedziała - "przyszłego roku jesienią już będzie" to chodziło jej o to,że będę już w ciąży:) A właśnie teraz jeszcze jest jesień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kruszynko Ty już dobrze tam coś przeczuwasz:) a tak spytam, do której kliniki mieliście się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko u mnie dzis 26ti1d maly wariuje i sie wierci i rosnie zdrowo. Dziewczyny świrujecie, robcie testy. ja zrobilam 8 dni po owu i byla delikatna kreseczka, pamietam ze nie mialam objawow zadnych. a Wy nie dosc ze tempka wyzsza to jeszcze bulgotki w brzuszkach :) trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taką nadzieję:) szczerze życzę Ci tego! Ja właśnie byłam niedawno pierwszy raz w Gamecie, w Łodzi...za tydzień mamy wyniki badań i kolejna wizyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,Kruszynko ja miałam taki sluz grutkowaty i okazał się ciążowy;p;) w dodatku jak na pare dni przed @ było go za dużo,bo zwykle też miałam suchości...i powiem Ci że identycznie jak Ty nie śpieszyłam się z robieniem testu,tak jakoś mnie nie ciągło,chociaż okres spóźniał się 3 albo 4 dni;)to taka poświadomość chyba...;)na pewno się udało;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! :) bardzo mi miło, że o mnie pamiętacie -dziękuję!! Nie odzywałam się, bo u mnie ogrzewanie wysiadło i dwa dni miałam wyjęte z życia, tak wymarzłam, że nawet ochoty nie miałam na komputer ani do życia w ogóle.. Dziś nadrobiłam zaległości u Was :) bo ja będę tutaj zawsze zaglądać dopóki będziecie na forum i cieszę się, że znalazłam to forum, bo zawsze odpiszecie i jest miła atmosfera (a tak nie wszędzie jest) :) Kumiko bardzo mi przykro :( mnie lekarz to samo mówi co Silka napisała.. Kruszynka chyba będzie piękny prezent na Święta ;) trzymam kciuki! Dorotq może dobre jest taki luźne podejście, przynajmniej psychicznie się nie męczysz :) Teacherka nie zostawiaj nas ;) tu chyba lepiej się wygadać niż w realu na ten temat -no w każdym razie ja wyznaję taką zasadę. Misia Ty jutro wizytę masz, to daj nam znać koniecznie jak było :) Mycha jak tam, dołek przegoniłaś? Eh mnie też dopadają cięższe chwile :O Trzymam kciuki za sukces u każdej z Was!! I myślami jestem z Wami często -częściej niż tutaj piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w tym cyklu podejscie moje na luzie:) kurde nie moge wytrzymac z tym bolem piersi;/ wr... cos mi brzuch cmi... wiecie bylam dzisiaj w tesco i korcilo mi( po tym jak ulegalka namawia na testy:P) kupic test ale sie powstrzymalam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi trzeba było dorotq :) chociaż ja nie lubię robić testów, nie cierpie.... jezu czuję się dzisiaj fatalnie :( musiałam znowu wziąć ketonal bo juz mi promieniowało na nogi, 2 kąpiele już wzięłam...poza tym jest mi tak słabo, wyglądam na twarzy jak śmierć, biała i podkrążone oczy...dobrze że siedzę w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, teacherko to bez sensu byloby i tak dostane...kwestia czasu... teacherka a ty masz @? ( sorki moze nie doczytalam) ze cie tak boli? czy co cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka ,wlasnie patrzylam tabelke,mialas termin @ na 13.11 tak jak ja dostalam 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja mam juz od niedzieli, dzisiaj 3dc - miesiac temu nie wiedzialam nawet że mam @, nic mi nie było a teraz umieram :( poza tym słabo mi....może dlatego ze siedze w domu od kilku dni non stop, ciekawe jakie mam cisnienie ale na bank baaardzo niskie dorotqu - wkleiłabyś ta tabelke ? albo podaj mi str, na ktorej jest to zmienie siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____14________29______25.12______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______10________34_______26.12______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /> Patra24___________2________25_________?________pomorskie< br /> Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________13_______33________13.12______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________??______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____14________29______25.12______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______10________34_______26.12______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________13_______33________13.12______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________??______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Patra24_______3_____25_______18.03.2012_syn(Michał)__pomorskie Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyyna
Witam. Brałam tabletki anty tylko miesiąc bo miałam skutki uboczne. trzy dni po odstawieniu mialam miesiączke. dziś jest już 34 dzień cyklu i następnej @ nie widać robiłam test 7.12 to był 30 dc ale wynik negatywny. Ile mam jeszcze czekać na @ ewentualnie kiedy zrobić test? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×