Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dorotq jak juz mówiłam nowa szansa idzie w święta dajcie czadu :-D może gwiazdor przyniesie niespodziankę :-) nie przeczę może też moja teściowa za dziecka była nadpobudliwa delikatnie mówiąc ;-) ja bym chciała żeby nasze dziecko miało jwj charakter;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallinka- narazie to odpuszczam tzn nie napalam sie.bedzie yo bedzie..... probowac nadal bedziemy ale nie chce nic kombinowac przynajmniej nsrazie siedze w szkole i czekam na dziecko...a jesc mi sie chce cholernie:-P a tu jeszce zapachy ze stolowki...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto robi uszka? teacherka? ale bym zjadla wiecie nie moge doczeksc sie wigilii kurcze uwielbiam posny bigos i uszka chyba skbie kupie w gsrmazerce takiego bigosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka a ile miałaś anty tpo że Ci stwierdzili hashimoto? Jakie się ma dolegliwości...? Tak pytam, bo do tej pory to jedyne co mi wyszlo nie tak w badaniach, jeżeli norma jest 34 a ja mam 350 to troche dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko nie pamiętam bo to kawał czasu temu bylo ale poszukam w domu wieczorem może teraz jak 29 lutego pójdę do endykrynologa poproszę jeszcze raz na te badanie bo lekarz ogólny mi nie da jedynie zwykle tsh. O hashimoto możesz w necie poczytać generalnie źle się czuje czy mam mniejsza czy większą dawle leków lekarz mówi że tak niestety tak już jest zmieniają się często nastroje ciągle chodzę bez mocy taka zamulona zmęczona. Włosy mam liche często jakby, , zawieszam się " i generalnie do dupki z ta chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki zrobiłam te uszka, ale plecy mnie tak napierniczają, że dramat... 133 sztuki, w latach świetności robiłam po 700 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko głównie objawy tak jak przy zwykłej niedoczynności tyle że hashimoto ma to do siebie że to choroba autoimmunologiczna coś jakby tarczyca sama zwalczala samą siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamisia to i tak rekord :-) a 700 to obłęd :-D ja jeszcze w życiu nie robiłam jakoś wolę usc na latwizne u kupić :-P ale szacun dla ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
hej dziewczynki:) znalazłam niedawno w internecie taki tester owulacji Afrodyta:) koszt ok 100zł a starcza na 2 lata... podobno świetnie pokazuje owulacje i to test na slinę więc zero zabawy z paskami na mocz:) wygląda jak szminka a w rzeczywistości to mini mikroskop. Co o tym sądzicie? Chyba go zaraz zamówie i wypróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Dlaczego reklama?? ja pytam jakie są wasze doświadczenia w tym temacie bo zastanawiam się czy zamówić sobie... mam poprostu problem z nieregularnymi miesiączkami więc siłą rzeczy nie mam pojęcia kiedy mam owulacje... a z tego co czytałam to super sprawa więc chce sie dowiedziec czy rzeczywiście super czy może przereklamowane?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
no bo ogólnie wychodzi taniej niż pojedyncze paskowe testy... tylko, że kupić na próbe to też bez sensu bo niby kwota nie duża jak na 2 lata ale z drugiej strony kupić i ma nie działać to wywalenie kasy w błoto... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nie pisałam bo mam nauke:)Dzisiaj miałam ustny z niemca zdałam na 4 :) Michalinka witaj:) Ciamisia dziekuje za pamięć:)🌻dzidzia rośnie ma 2 i pół centymetra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! Mycha tak mi przykro :( nie wiem co mam Ci napisać...przytulam mocno!!!! Misia dzidzia rośnie :) Ulęgałko to już 29 tydzień? jak ten czas leci :) Moja mama jest z 7 marca :) Ja w tym cyklu na nic się nie nastawiam...z przytulankami było róznie...a płodny śluz taki mocno rozciągliwy to miałam 1 dzień.Wiadomo stresy,nerwówka,następny pogrzeb :( Dorotq chyba dalej jedziemy na tym samym wózku :( echhh.... Może przyszły rok będzie dla nas szczęsliwszy? Patik u mnie ten mikroskop owulacyjny się nie sprawdził.Kasa poszła w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA!MYŚLĘ O TOBIE non stop od wczoraj!JAK SIE TRZYMASZ..?JAK SIE CZUJESZ..?daj znać proszę=tulę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 12.12.12,moje imieniny(ale ki z tym)dzień do dooopy!same złe wiadomości..:( całą noc nie spałam i dzis znów nie zasnę...czasami odechciewa sie żyć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia=dokładnie niesprawiedliwe!moja kolezanka tez dziś straciła dzidzie...:(do tego umarł kolezanki tata i wogóle duzo złych wiadomości..:(..u Ciebie widzę dobrze-ciesze się:)gratulacje 4-reczki!badzcie zdrowi,bo to najwazniejsze!a reszta problemów(jak jest-jakoś sie rozwiąże)WSZYSTKIM WAM DZIEWCZYNKI WSZYSTKIEGO NAJ:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka wszystkiego naj najlepszego👄 ehhh...padnieta jestem znowu:-( kszewuszko ano jedziemy na jednym wozku.....;-) ja dzisiaj zalozylam podpaske na wszelki wypadek i nic:-/ tylko przy podcieraniu czaaasem sluz brazowy tzn takie sznurki sluzu pewnie jutro dostane o dziwo nic mnie juz nie boli kruszynka testowalas? nie moge sie doczekac twego ppozytywnego wyniku:-):-) mycha jak sie czujesz? trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×