Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja też trochę wyluzowałam, ale zastanawiam się czy to dobrze? Chyba jednak powinnam sobie pomóc w staraniach, bo mam coraz mniej czasu tzn.im szybciej zajdę w ciąże tym lepiej, w końcu nie mam 20 lat. Rozważam zakup testów owulacyjnych tylko niestety obawiam się, że ich wykonywanie znów doprowadzi mnie do "szaleństwa"....dziś 5 d.c.....a może w czerwcu daruję sobie temp. i testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paula wiem co czujesz.ja tez tak mowilam ze czas mnie goni nie mam 20 lat.ja mam 35 a moj m jest starszy ode mnie o prawie 10 lat wiec sama widzisz.ehhh tez sie spinalam i trafialismy w owulke i dzien przed nia i d**a nie udawalo sie.a jak pierewszy raz zaszlam w ciaze to nic kompletnie nie wyliczalam nawet nie wiedzialamm kiedy dokladnie mam owulke i przy cyklach 31-34 dniowych pamietam ze kochalismy sie bo " robilismy dziecko":-P 13dc14dc i 15dc trzy dni pod rzad i udalo sie za pierwszym razem.teraz tez myslalam ze tak bedzie a tu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Witam Was dziewczynki. Wróciłam z długiego weekendu niestety w nie najlepszym humorze:/ Oczywiście @ przyszła i to nawet dzień wcześniej niż powinna. Zaczynam kolejny cykl, niestety bez entuzjazmu, brak sił:( Teacherko ogromnie mi przykro:((((( Nawet nie wiem co powiedzieć, pewnie bardzo to przeżywasz, ale wierze, że los Ci to wszystko w końcu wynagrodzi. Jesteśmy z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko kochana przykro mi.jejku no i czemu to sie przytrafia normalnym ludziom.niesprawiedliwe to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko bardzo bardzo mi przykro, moge sie tylko domyslac jak to musi bolec... te cale moje starania i zalenie sie tutaj przestaly miec znaczenie po tym co napisalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko bardzo bardzo mi przykro...moge sie tylko domyslac jak to musi bolec...te cale moje starania i zalenie sie tutaj przestaly miec znaczenie po tym co napisalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Teacherko bardzo mi przykro. ;( Jesteśmy wszystkie z Tobą ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko, przykro mi niezmiernie, w niebie przybylo jednego aniolka wiecej Mimo wszystko nie poddawaj sie, idz do lekarza niech Cie zbadaja i sprawdza jaka byla przyczyna. Tulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko, przykro mi niezmiernie, w niebie przybylo jednego aniolka wiecej Mimo wszystko nie poddawaj sie, idz do lekarza niech Cie zbadaja i sprawdza jaka byla przyczyna. Tulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko, przykro mi niezmiernie, w niebie przybylo jednego aniolka wiecej Mimo wszystko nie poddawaj sie, idz do lekarza niech Cie zbadaja i sprawdza jaka byla przyczyna. Tulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko kochanie jak to się stało, co się stało? Jest mi tak przykro, że szok ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko strasznie mi przykro, jak to przeczytałam to aż mi ciarki przeszły i brak mi słów, bo i tak żadne Ci w tym momencie nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jaka
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
cześć dziewczyny.... Co tam u was słychać??? Ja czekam na @. 2 dni i powinna przyjść. Brzuch mnie już czasem rwie. Chociaż mam małą nadzieję, że nie przyjdzie i że mi sie udało w tym miesiącu. Trzymajcie kciuki, żeby @ nie przyszla..... miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mereszka to ja czekam razem z toba :-D tez ma do mnie przyjsc @ w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny trzymam za was kciuki aby nie przyszła @ i czekam na radosne nowinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISIA dzieki :) no ja sie na nic nie nastawiam ,no ale szanse sa napewno.wiem kiedy mialam owulke i kiedy byly przytulanki.:D poczekamy zobaczymy. mereszka a ty jakies przeczucia masz? objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Ja również trzymam za Was kciuki, u mnie @ rozkręciła się na całego. Odebrałam wyniki badań i na szczęście wyszły dobre. W przyszłym tyg mam wizytę u gina, zobaczymy co powie i co dalej zleci. ehh życzmy sobie wszystkie nawzajem wytrwałości:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
dorotq w zasadzie to nie. Piersi mam nabrzmiałe, ale to zwykle na okres. Podbrzusze mnie rwie czasem, nigdy tak nie miałam, albo nie zwróciłam na to uwagi. Mój m mówi, że mam żyłki większe na piersiach, ale mi się wydaje, że nie. Sama niewiem.... A i jeszcze jak pamietam to 2 dni przed @ miałam trochę brązowy śluz, a teraz nie mam, choc jestem 2 dni przed @. Staranka były. Przed owulką, w dniu owulki i po. Tak co drugi dzień ;) Czekam do piątku czy przyjdzie @. Oby jej nie było!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie będzie :) i zostaniecie szczęsliwymi brzuchatkami :) ja czekam i tak od 7 biorę się do robty :) mój się bardzo cieszy bo wkońcu to ja będę pilnować aby przytulanki się odbywały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Isia91 mamy taką nadzieję, że niedługo i my będziemy nosiły pod serduszkiem dzidzie. Ale cóż tak to jest jak się bardzo czegoś chce to tym bardziej nie można tego mieć. To chyba psychika na nas tak wpływa ;( Inne kobiety zachodzą od razu w ciążę, a inne znowu staraja się bardzo długo ;( Ciekawe ile nam to zajmie. Ale bądzmy dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :) Ja sie pogubiłam kiedy miałam @, dobrze, że to forum jest to sie mogłam odnalezc. I wiecie co, u mnie 11 dnien cyklu. Już? Ostatni na naturalsie i tak nic z tego nie bedzie, ale spróbowac nie zaszkodzi :D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za was kciuki ;) ją czuje się bardzo dobrze, póki co zero mdłości, jedynie to bardziej zmęczona jestem. W poniedziałek kolejna wizyta :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Witam was wszystkie ;) U mnie dziś bardzo brzydka pogoda ;( Jutro powinna przyjść @, chociaż mam nadzieję, że nie przyjdzie;) Cały czas latam do wc i patrze czy nie mam brązowego plamienia, bo zawsze mialam przed, ale tu nic....Dziwne.... Wiecie mam jakieś przeczucie, że może tym razem się udało. Trzymajcie kciuki dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mereszka też się nad tym zastanawiałam czy taki swiadomy wybór oblicznie i wogóle niewpływa na nas negatywnie. No ale inaczej musieli byśmy zaliczyć wpadke bo przeciesz jak juz się podejmie decyzje że już chcemy mieć dziecko no to samo z siebie przychodzi liczenie i myślenie :) Popatrzmy na to z tej strony ze jak ktoś ma wpadke to też najpierw wiele razy udawało sie bez wpadki aż nagle trafiło :) a u nas poprostu jest to świadome :) ale się rozpisałam :D u mnie też brzydka pogoda ale nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
U mnie za to słonecznie:) Mereszka może coś w tym jest, bo ja z kolei zawsze miałam przeczucie że nie zaszłam, mimo że na przykład @ się spóźniała albo miałam inne objawy niby ciążowe:)) Także trzymam mocno kciuki, daj jutro znać:))) Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×