Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

rumianek dzbanek ciebie tez nie w naszej tabelce dziewczynki wpisywac sie prosze!!!!!:) ja juz ide spac dobranoc do usłyszokna jutro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Nie ma i nie będzie, bo ja was podczytuję, a na dniach mam termin porodu. Akurat obserwacje cyklu baaardzo mi się przydały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała ma już kilka latek
beziku nie poddawaj sie. mam znajomego którego zona równiez ma przeciwciała. maja juz 9 letniego syna i jest obecnie w 2 m-cu nastepnej ciazy. ciaza jest zagrozona ale lekarz widzi szanse na szczesliwe zakonczenie. głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a mnie dopadla bezsennosc masakra nie spie od 3 :( . zrobilam sobie tosta z dzemem a przedtostem zrobilam test i wyszly dwie rozowe krechy :) . poczekam ten tydzien i w nastepnym zadzwonie do GP . milego dnia kazdej zycze . a wczoraj sprawdzalam i pod jezykiem temp. taka sama jak pod pacha :) 37,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Bezik nie może byc aż tak tragicznie, idź do jak najlepszego specjalisty!. A oprócz tego zaglądaj do nas, rozmowa dużo pomaga. Mayu Ty możesz już się umówić, powiedz ,w którym cyklu Ci się udało. Jak długie masz cykle no i kiedy działanko:) może której z dziewczyn to pomoże? Biegusia ja zauważyła śluź taki ciągnący przezroczysty gdzieś około 32-33 dc ale żeby sprawdzić śluz muszę się sama badać:/ Kurczę jak ja bym chciała ten okres dostać brać ten duphaston i starać się ale już bez nakrętki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam dzisiaj strasznego doła:(, smutno mi że mi nic ni wychodzi, 5 cykl starań nie wyszedł, 6 cykl nie wiem kiedy będzie bo się sporo przesunie, tak bardzo chciała bym rodzeństwo dla mojego synka a Tu nic nie wychodzi:( Okres pewnie dostanę za jakieś dwa tygodnie bo na razie nie mam oznak, dzisiaj 40 dc. Nie wiem jak działa ten duphston ile trzeba go brać żeby ten cykl się uregulował i czy rzeczywiście pomaga w zajściu w ciąże? Dół niesamowity:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez dzis nie w nastroju:( mialam sie nie nakrecac, mialam myslec pozytywnie ale nie potrafie:( nie wiedzac czemu ten cykl od poczatku spisalam na straty choc @ na 9 lutego mam miec.niby seksik byl ale nie jestem pewna czy owulacja w tym mies byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Powiedzcie mi co o tym myślicie... Otóż miałam stosunek z chłopakiem 16dc do środka. Cykle mam regularnie co 29 dni. Patrzyłam na te kalkulatory owulacji na necie to na każdym wychodziło, że właśnie w ten dzień była owulka. Sądzicie, że mogło się udać? Proszę o odpowiedź! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja mało teraz pisze bo mam na popołudnie do pracy wiec tego czasu jest malutko ja tez staram sie nie nakręcać ale jest to bardzo ciężkie:( ale i tak czuje ze dostane @ bezik zobaczysz wszystko się ułoży tylko znać dobrego specjaliste który będzie ciebie prowadził musi nam się udać :) i wracaj do nas bo rozmowa bardzo pomogą nie jest się z tym samemu maya wielkie gratulacje :) tez dużo spokoju i odpoczywaj z fasolinka ulęgałka mam nadzieje ze szybko wszystko wróci do normy wiesz ja nie brałam duphastonu wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) co takie zdolowane ? .....maya no to super..... jezd jezd póki nie masz mdłosci:) .......ulegalka duphaston pomaga w zajsciu i reguluje cykl bardzo szybko ..... ja po nim przytylam 2 kg:(z tego co wiem to dziewczyny jez po drugim cyklu stosowania zachodzily w ciaze , ja choc mialam w miare regularne cykle to po duphastonie wyregulowaly mi sie tak ze do dzis chociaz juz go nie stosuje od 3 lat ma jak w zegarku :) dziewczynki spokojnie wszystko bedzie ok ......emachines juz nie dlugo sie dowiesz a jak nie bedziesz to pamietaj nowy cykl nowe nadzieje kiedys musi sie udac trzeba tylko barzdo mocno w to wierzyc:)kochane moje ❤️ a ja dzis wstalam z moim a pozniej mam kilka spraw w urzedach do zalatwienia mam nadzieje ze wszystko sie uda od tego zalezy moja przyszlosc!!!!!! trzymajcie kciuki dziewczynki:) ide teraz zrobic sobie sniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka kochana jestes:) no tak poczekam zobacze a jak nie to kolejne starania z napalaniem sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ulegalka slonko to byl moj 5 cykl juz nawet wiem kiedy nam sie udalo :) . tak caly czas bralam duphaston od 16 dnia do 25 i jak test wyszedl pozytywny to biore dalej . przy pierwszej ciazy tez bralam duphaston . nie sadzialm ze nam sie uda po 3 cyklach z duphastonem . powiedzialam dzisiaj rodzicom bardzo sie ciesza ze rodzinka sie nam powieksza . a moj maz wczoraj nie byl zaskoczony oboje sadzilismy ze to troszke potrwa a tu taka niespodzianka . cykle mam 26 dniowe . zrobilam 4 testy i wszystkie wyszly pozytywne ale ten dzisiejszy bardzo wyrazny . dziewczynki jak cosik to pytac . temp. tez dzisiaj sprawdzalam i 37.5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o wage to ja nie widze zmieny po duphastonie , ale kazdy organizm inaczej przyzjmuje .boje sie cieszyc mam mentlik w glowie ale pozytywny oczywiscie . zaszlam w ciaze w ty samym okresie co z coreczka hihihi. jeszcze raz nie wolno sie poddawac &&&&&& trzymam za nas wszystkie , wiem ze tojet trudne czasami ale jak napisalam wczesniej komu jak komu ale nam sie uda !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około 20 % małżeństw w Polsce nie może mieć dzieci z powodu niepłodności. Są to rodziny najczęściej o najbardziej niekorzystnym odżywianiu. Sytuacja zmienia się po przejściu na żywienie optymalne. Najlepsze z możliwych odżywianie małżonków daje szansę na urodzenie wartościowego biologicznie dziecka i szansę na najkorzystniejsze odżywianie w dalszym jego życiu. Wiele dzieci urodziło się w rodzinach które leczyły się bezskutecznie z powodu niepłodności, tylko dzięki temu, że ich rodzice zaczęli żywić się optymalnie. Wszystkie procesy w organizmie, w tym wytwarzanie, lub nie wytwarzanie hormonów niezbędnych do zajścia w ciążę, są sterowane odżywianiem. Po zmianie diety na optymalną, poprzednie zaburzenia spowodowane złym odżywianiem wkrótce ustępują, a pierwsze ciąże u uprzednio niepłodnych matek, pojawiają się już po 2-3 miesiącach. http://www.optymalni.com/Listy_i_Odpowiedzi/Leki_Hormonalne/leki_hormonalne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!...tylko na chwile Was zostawić a juz takie marudy ...co sie dzieje...ulęgałka i ema APEL do Was kochane.... mi tu nie marudzić tylko zacznijcie zyc normalnie bo narazie wszystko kręci sie wokół jednego i stąd taka schiza w głowie... dziewczyny co ma być to będzie...hej....NIE NAKRĘCAMY SIĘ....ciągle o tym mówimy a i tak sie nakręcamy...tak nie można... proszę mi w tej chwili wrócić do swoich normalnych zajęć z przed planowania ciąży (hahha a wy wogóle pamiętacie te czasy hehehe) ogarnąć sie mi tu już kochaniutkie!!! ...a wogóle to cześć małpiszonie:):P a u Ciebie jak zdrówko i samopoczucie...trza to towarzystwo rozruszać bo coś Nam w miejscu stoi hehehhe..jakis chyba postępujący regres:p ps. pozdrawiam resztę grupowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super! mayu. mam nadzieję,że mi też odrobinę pomoże, a przy braniu duphastonu można normalnie współżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej :) ja osobiscie polecam duphaston . zaczynam cosik czujc w piersiach . ide do adpteki to kupie elektroniczny test zobaczymi ile mi wyjdzie . do pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to leć i nam się tu pochwal:) kochana a powiedz mi jeszcze długo czekałaś aż Ci się uregulował okres? Ja mam dwa opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co wiecie o luteinie? mi lekarz przepisal na wypadek gdybym zaszla w ciaze.mam zaczac brac jak test ciazowy wyjdzie pozytywny.ciekawe jak ten lek wplywa na owulacje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem i tescik zrobiny plusik chyba do mnie dochodzi ze bedzie dzidzihihi. wypowiem sie na temat duphastony i luteiny bo bralam i biore to i to . duphaston mi lekarz przepisal jak pamietam za pierwszym razem kiedy sie dlugo staralismy o nasza corke ( 7 miesiecy ) i w osmym juz bralam dyphaston a potem juz byla ciaza . luteine tez bralam tj . tanszy odpowiednik duphastonu a takie same dzialanie cyt. mojego lekarza . ja wlasnie koncze duphaston i zaczne luteine bo mam zapasy . ulegalka slonko ogolnie mialam cykle reguralne ale pare razy mialam za krotki i wlasnie dlatego bralam duphaston . duphaston i luteina to progestron ktory jest niezbedny do podtrzymania ciazy ( slowa lekarza ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines w ulotce luteiny jest napisane ze wspomaga owulacje . powiedz mi czy masz dopochwowo czy pod jezyk , a jakie masz dawkowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze dalej nie mam okularow jak sie pytam mojej niuni gdzie dala to mi mowi goraco goraco i zimno mala cholerka :) . jak nie zdjade to po nowe :/ co mi sie nie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super niunia:) a ile ma lat? to super maju , tylko się cieszyć, mam nadzieję ,że mi też ona pomoże, ja też nie mam za bardzo rozregulowanego tego cyklu ale nie wiem o się dzieje:/ mam nadzieję,że jak będę brała to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×