Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość taka_jedna28*
czarnulko to świetnie,chętnie się spotkam z Toba:) Co do tej kliniki i lekarzy ....bez komentarza :/fakt niestety tylko jest ten jeden gin tutaj :( .Z jakiej dzielnicy jestes? Strasznie długo czekasz na tą wizyte u położnej masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko nowym dziewczynom przypomniec że u nas istnieje tabeleczka do której prosze sie wpisywac :) pozdrawiam te nowe i te stare staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
małpeczko jaka tabeleczka o co chodzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
shirley :P moze powiesz cos wiecej o sobie ? hm , no niestety tutaj położna sie z Tobą widzi od 8-12 tygodnia kiedy jej podpasuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tak tabelke w której wpisujesz cykl staran ,wiek i date@ a i województwo lub miejcowosć ,jak chcesz to cie dopoisze tylko podaj dane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
małpka możesz mnie przenieśćdo brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge a juz napewno chcesz ? czyli twój szcz. cykl to 1 a terminu jeszcze nie znasz. juz sie robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcące, przygotowujące się : Nick...................Wiek...............Termin@.................Miejcowość malpka24..............24..................11.02.........................Irlandia Staraczki : Nick................Cykl........Wiek. ........Termin@.........Miejscowość ciekawa............2...........21............2123.01...........Wielkopolska biegaczka..........2............?...........15-18.02.2 012.............. ira2013.............2...........26.............15.01 2012............Śląskie maya10.............5............28..............30.01.................ireland bezikmalinowy.......1........28..............17.02.............dolnośląskie słasica..................1.........28...........28.01........warm.mazurskie ulna30...............4.............28...........28.01...............małopolska sebza..................3...........26............30.01................warszawa sonholindo........+2lata.........23...........9-12.02 .................Setubal marta2387........1.5roku.....25...........ok.03.02................Śląskie kruszynka1990......11.........21.............19.02..................łódzkie ulęgałka................5.........29..............23.01. 02............lubelskie silka33................2lata......33..............21.01......................LU emachines.............2..........29..........9-10.02............śląsk/będzin Brzuchatki: Nick...............Szcz.Cykl........wiek..........T.P............Miejscowość 0451994.............9.12.11........31........13.09.2012...............Ateny Czarnulka.............1...............21............?........................Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
hehe myślisz że jeszcze powinnam poczekać ? może masz racje , może jednak to zmienimy hm ? chociażby dla ostrożności :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
hcące, przygotowujące się : Nick...................Wiek.... ...........Termin@.................Miejcowość malpka24..............24..................11.02.......... ...............Irlandia Staraczki : Nick................Cykl........Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa............2...........21............2123.01..... ......Wielkopolska biegaczka..........2............?...........15-18.02.2 012.............. ira2013.............3...........26.............20.02 2012............Śląskie maya10.............5............28..............30.01.... .............ireland bezikmalinowy.......1........28..............17.02....... ......dolnośląskie słasica..................1.........28...........28.01... .....warm.mazurskie ulna30...............4.............28...........28.01.... ...........małopolska sebza..................3...........26............30.01... .............warszawa sonholindo........+2lata.........23...........9-12.02 .................Setubal marta2387........1.5roku.....25...........ok.03.02....... .........Śląskie kruszynka1990......11.........21.............19.02....... ...........łódzkie ulęgałka................5.........29..............23.01 . 02............lubelskie silka33................2lata......33..............21.01.. ....................LU emachines.............2..........29..........9-10.02..... .......śląsk/będzin Brzuchatki: Nick...............Szcz.Cykl........wiek..........T.P.... ........Miejscowość 0451994.............9.12.11........31........13.09.2012.. .............Ateny Czarnulka.............1...............21............?.... ....................Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Zaczęłam nowy cykl, więc zmieniłam swoje dane :) Czarnulka, gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka juz cie wpisala to teraz tam siedz przez nastepne 9mc i tak wszystkie wiemy ze masz mala fasoline:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
czarnulko Ja na biternie :) tam mam też taka fajną przychodnie z GP i w razie problemów GUM Clinic z której już kilka razy korzystałam. Coś więcej o sobie tzn co ?:D masz jakies gg czy coś ?:D A tak poza tym myśl pozytywnie,że się uda i bobas się swobodnie zagnieździ na swoim miejscu ! małpeczko to zapisz mnie do staraczek cykl będzie 2 wiek 28, @21.02.12,anglia/śląskie Jak się sprawdzają u Was te testy owulacyjne ?Myśle czy sobie nie kupić jakiegoś zestawu btw. są tutaj dziewczyny z działu brzuchatki co odstawiły tabsy i zaraz w tym samym cyklu lub 2 zaszły w ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..................Wiek..............Termin@...................Miejcowość malpka24.............24.................11.02..........................Irlandia Staraczki : Nick...............Cykl.........Wiek..........Termin@.........Miejscowość ciekawa...........2.............21............2123.01...........Wielkopolska biegaczka...........2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013..............3..........26.............20.02.....................Śląskie maya10...............5..........28..............30.01...................ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02............dolnośląskie słasica.................1.........28...........28.01.........warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01.................małopolska sebza..................3..........26............30.01.................warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02................Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02...............Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02..................łódzkie ulęgałka.................5........29..............23.01. 02............lubelskie silka33................2lata......33..............21.01.......................LU emachines..............2.......29..............9-10.02..........śląsk/będzin taka_jedna28*........2.......28................21.02..........Anglia/ślaskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl......wiek.........T.P..............Miejscowość 0451994.............9.12.11........31........13.09.2012...............Ateny czarnulka..............1..............21.............?.......................Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna i ira z jakiej części śląska jesteście ?? bo ja również ze śląska :) a ja dzisiaj jestem tak strasznie wzdęta ze aż źle sie czuje na obiadek zjadłam w sumie tylko rosół bo drugie dnia tylko skubnęłam bo już byłam najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
Marto ja Sosnowiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wczoraj się nie odzywałam bo byłam na urodzinach siostry a dzisiaj odpoczywam, kochane jakby to była ciąża pozamaciczna miała bym krwawienie, a tu nic, na okres się ni zbiera, jak nie dostanę w tym tygodniu to pójdę do ginka w następnym. Nie wiem czy robić jutro test?dzisiaj mnie prawy jajnik napierdziela, może będę miała dłuższy cykl i owulka się przesunęła? Muszę Was zaraz preczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna28*
ach Gliwice :) lubie to miasto kiedyś tam mieszkałam i studiowałam -sentymenty pozostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka zrób test jutro i nie czekaj z wizyta u lekarza bo tobie ten okres sie spoznia dos dlugo lepiej zeby cie lekarz obejrzal w tym tygodniu moze niech ci zrobi usg przynajmniej bedziesz wiedziec co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana małpka ma racje to nie jest normalne żeby tyle okres sie spóźniał a ciąży niby brak a może owulacja się tylko przesunęła i masz za małe stężenie HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niech ci zrobi usg bo ostatnio ci chyba nie zrobil , a moze okaze ze jednak jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
małpka, ja jestem z Częstochowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
oj, sory, pisałam nie do Małpki, tylko do Marty :D przeczytałam ostatnią wiadomość od Małpki i tak mi się wpisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ulęgałko, też trzymam za Ciebie kciuki. zrób jeszcze jutro ten test, tak jak mówią dziewczyny i w razie czego pójdź jeszcze raz do jakiegoś lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×