Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

IRA=udanych staranek!!!tylko bez nakrecania i mysli w główce a bardziej o przyjemności z ukochanym:)bo to,kurna chyba naprawde przez psychikę najbardziej mamy(cie)problemy...:(...tak jak i ja,ale do tego ta wredna tarczyca...z która nie ma żartów:(...Jednak Wy zdrowe(przynajmniej wiekszość=na szczęście!)to i duuuże szanse macie:)mi,to juz wszystko sie poprzestawiało(też)i nie bede sie juz nigdy wiecej nakrecać!ZA bardzo:)jak piszesz=pozyjemy zobaczymy!główka do góry!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRA=udanych staranek!!!tylko bez nakrecania i mysli w główce a bardziej o przyjemności z ukochanym:)bo to,kurna chyba naprawde przez psychikę najbardziej mamy(cie)problemy...:(...tak jak i ja,ale do tego ta wredna tarczyca...z która nie ma żartów:(...Jednak Wy zdrowe(przynajmniej wiekszość=na szczęście!)to i duuuże szanse macie:)mi,to juz wszystko sie poprzestawiało(też)i nie bede sie juz nigdy wiecej nakrecać!ZA bardzo:)jak piszesz=pozyjemy zobaczymy!główka do góry!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEGACZKA=Ty kochana,to tylko sie cieszyć jesli ma sie takie równiutkie cykle:)oby @ nie przyszła!badz TWARDA DALEJ:)no...chyba,ze za ok.tydzień beda 2 kreseczki:)a jak nie to spokojnie MASZ RACJĘ!Winka sobie wypić(jak kto lubi oczywiscie)czy inny odstresacz;0..nie namawiam oczywiscie nikogo,choć wspomnę mi pomogło:)(i nie tylko z doswiadczenia innych)oczywiscie z umiarkiem jak już=by z mezusiem(pofiglowac na luziku..)a nie z myśla w główce{teraz juz uda sie,bedzie dzidzia}..no...łatwo mi pisac..wiem...ale tak sie nastawiłam jakos optymistycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SODIE=pewnie,ze sie uda NAM WSZYSTKIM!!!:)MOTTO DNIA=NIECH ZOSTANIE NA DZIS I NIE TYLKO!:)OBY DO SKUTKU:)I BĘDZIEMY CIESZYC SIĘ Z (tych schiz naszych)JUZ NIEDŁUGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULEGAŁKA=he,heh,hehh;)usmiałam się z tą rzodkiewą...;)Ty to wesoł kobitka musisz być:)i,tak dalej:)Prosze Cię tylko bez dołów kochana!ostatnio tez miałam takiego doła...ech...że tylko ryk i wkurzanie najblizszych...i,po co to..?na bank nie pomoze cholera!tylko bez płaczu mi tutaj bo i mi sie wtedy zbiera...:(...a,tego nie chcemy przeciez by sie dołować:)bo stres niepotrzebny w starankach!słuchaj mezusia:)mój to samo mówi(madry chłopiec);)BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMA=czekaj,czekaj..i sie NIE DOCZEKAJ TEJ WREDOTY@:)a,z tescikiem jeszcze troszeczkę:)badz twarda babka:)a,co do luteiny...nie pomoge niestety bo po moich perypetiach z lekarzami to tragedia jeden mówi ze tak..inny ze nie..i badz tu madrym:(..ech..ALE POWODZONKA ŻYCZĘ OCZYWISCIE I WIERZMY,ZE SIE UDA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU=ja tez mam bóle kregosłupa a najbardziej ledzwi(na @ to juz wogóle szok...)u mnie to juz starosc chyba...hi,hi,hi:)bo tylko smiac sie pozostało!cieszmy sie tym co mamy!myslmy WSZYSTKIE POZYTYWNIE A BEDZIE OK!No,to SIE ROZPISAŁAM..TERAZ CZEKAM NA WAS KOCHANE,CO TAM U WAS?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUŚ=jeszcze do Ciebie SŁÓWKO..no co ty masz z tym plamieniem..?jeny...moze faktycznie to implantacyjne...?:)idz lepiej w srode do ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRUSZYNKA=tylko pozazdroscićpłodnych hi:) i do dzieła=POWODZONKA!Uciekam już serio i do nastepnego razu dziewczynki!piszcie,piszcie,czytam Was.I CO U RESZTY...????BZUCHATKI!CZARNULKA NP..?JAK SIE CZUJESZ..?BUZIAKI PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema ja sie wypowiem jezeli masz tescik w dniu spodziewanej miesiaczki pozytywny to musisz brac luteine . a bralas wczesniej takie leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bralam wczesniej. lekarz przepisal mi na wypadek zajscia w ciaze poniewaz w pazdzierniku pierwsza ciaza poronilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A ja dalej myślę co to może być :( i strasznego doła mam :( cały dzień dzisiaj mi się płakać chce :( nawet nie mam się ochoty przytulić do narzeczonego :( i sama nie wiem czemu :( wszystko jakoś mnie zaczęło przerażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
witajcie kobietki jak wam dzionek minął ? mi całkiem znośnie , bardzo dobrze się czuję , rano byłam zrobić sobie badania tsh prolaktynke morfologie .... za tydzień wyniki, a co u was ? Ewuś nie dołuj się ,te nasze wszystkie dolegliwości to ze stresu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kurcze zrobilam teraz test i druga kreseczka jest jasniutka ale jest! boze nie wierze i boje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj postanowiłam spędzić dzień w kuchni :) miałam ogromną ochotę na pierogi ruskie , więc spełniam swoją zachciankę . Wiem,że spędze tam dzień , ponieważ jestem kaleką jeżeli chodzi o lepienie :) Ewuś nie stresuj się tak , idź do lekarza , bo ten stan nie służy Ci - ja myślę,że wszystko będzie dobrze. emachines myślę,że tę luteinę to skonsultuj z lekarzem żebyś sobie czegoś nie przelepszyła !!! a teraz tym bardziej idź to skonsultuj (przeczytałam o 2 kreseczce) Ja też już czuję po kościach i nie tylko zblizającą się @ - czuję podwójnie , ponieważ przedwczoraj pies mi uciekał po podwórku i goniłam tę małą sucz , niestety nie zauważyłam zamarznietej kałuży , jak piznęł.m , głową przywaliłam , biodrem i łokciem ... Bóle odczuwam dosłownie po-2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz kazal mi brac 3x1 tabl dziennie.w tyg umowie sie na wizyte i na pewno dowiem sie czegos wiecej. jeszcze nie wiem czy mam sie cieszyc. mam wiele obaw pomieszanych ze szczesciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. W czwartek byłam u lekarza. I z ostatniej @ i z USG wychodz że to 6 tc, bije już serdzuszko, termin na 3 października wg Gina chociaż mi z internetowych kalkulatorów wychodziło jakoś inaczej. Chodze do Gina prywatnie ze wizyte zapłaciłam 80 zl ale dostalam wykaz badań, które dziś robiłam no i skoro nie na NFZ to zapłaciłam ponad 200 zł - szok normalnie. Nie wiem czy nie zaczać jedbak chodzić do Gina na NFZ. Ogólnie czuje się średnio - mam straszne mdłości - najbardziej rano i wieczorem, najgorzej jak jestem głodna więc staram się cały czas coś przegryzać - no i przytyłam już 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............Wiek........... ...Termin@.........................Miejcowość malpka24.........24...............11.02.................. ................Irlandia Staraczki : Nick..................Cykl....... ....Wiek.....Termin@..........Miejscowość ciekawa................2............21.......2123.01..... .......Wielkopolska biegaczka.............2..............?........16-17.02... ........................ ira2013...............3.............26.......20.02....... .................Śląskie bezikmalinowy........2...........28.........17.02........ ......dolnośląskie ulna30....................3.............28.......23.02... ............małopolska sebza.....................3.............26.......30.01... ............warszawa sonholindo............+2lata.........23.......9-12.02.... ..............Setubal marta2387.............1.5roku.....25.......ok.11.03...... ...........Śląskie kruszynka1990..........11..........21........19.02....... ............łódzkie ulęgałka..................5.............29........23.01 ..................lubelskie silka33.................2lata...........33........29.02.. .......................LU emachines...............2..............29.......8-9.02... ........śląsk/będzin taka_jedna28*..........2.............28........21.02..... .....Anglia/Śląskie Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl........wiek..........TP.......płe ........Miejscowość 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.......?... ..............Ateny czarnulka..........1...........21......4.10.12.........?. .................Anglia maya10...........5............28......14.09.12........?.. ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....?................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! ema cudownie wielkie GRATULACJE cieszę sie razem z Tobą!!! u mnie bez zmian...@ idzie wielkimi krokami...od czasu do czasu pobolewa podbrzusze...piersi...coż tu jest róznie...wczoraj wieczorem pobolewały ...bardzie tkliwe ...rano nic...a teraz znów je czuje w okolicach sutków(takie kłucia) i sa bardziej nabrzmiałe ale nie twarde jak w zeszłym cyklu...o i tu zaskoczenie...szyjka mięciutka jak usta...rozpulchniona i cięzko ją wogóle znaleźć tak wykoso..mam wrazenie ze jakby troche "znikła w tłumie" ale...moze to tylko moze wrażenie..nie nakręcam sie... przypominam jestem w 24dc +/-2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie chce sie cieszyc na 100% bo sie boje. bede brala ta luteine jak mi lekarz kazal, zapisze sie na wizyte moze w tym tyg mi sie uda.zobaczymy co powie. tez mam tak mieciutko w srodku, ciasno i miekko:) co chwile czuje takie leciutkie cmienie w dole ale przy tamtej ciazy tez tak mialam i wiem zo to normalne. w sumie to niedowierzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema to zrozumiałe ze sie boisz ale kochana jestes prawie 2 dni po terminie i wyszły i 2 krechy...ale tak jak mówisz zacznij brać te prochy i usiekaj do lekarza - niech potwierdza...z tym w "środku" to mnie trochę zaskoczyłaś ..ja tez tak czuje...nie!!!czyżby zaburzenia psychosomatyczne(pseudo objawy) dopadły już szyjkę...hehehehe:) ps. kochana teraz trzymaj sie cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej babeczki, wytłumaczcie mi jak to jest z tą szyjką, ja mam ciągle miękką /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w sumie 3 dni temu rozpoznalam:) myslalam ze to na okres i zaczelam czytac. stwierdzilam ze tam w srodku wszystko jakies takie '' rozklapiale'':) i nisko, zaraz przy wejsciu do dziurki:) tak jakos:) tylko cycki mnie nie bolą i juz panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nisko to na@ ja tak mialam w dziń okresu...nisko i rozklapane...nie wiem moze u każdej inaczej...ema ale przecież cycki nie muszą Ciebie bolec masz jeszcze czas.... uspokój sie i niepanikuj..to szkodzi fasolce...pełen luz kochana:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kobietki powiedzcie mi czy jak sie kochacie to używacie jakiś środków nawilżających, żeli ? ka bez tego ani rusz , taka wyschnięta jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bezik ja nie używam nic...chyba wychodzi na to ze mam dobre nawilżenie...hahah:) nawet teraz w dni niepłodne mam "mokrutko" co normalnie tez susza...ale jakos nie przeszkadza po grze wstepnej juz jest ok:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wrócilam juz do domku co prawda niedwno ale musialam do was zajzec zmeczona po tej calej podrózy jestem :/ ema ciche gratulacje :) ulegalka ty rób ten tescior kobieto!!!! biegusia i ty niedlugo bedziesz tetowac:) slasica fajnie ze zmienilas sie w tabelce a przy okazji zauwazylam ze macie podobne terminy:P maya ty sie nie stresuj i nie denerwuj ach te chlopy:p bezik ty to zawsze mnie czyms rozbawisz ;) reszta dziewczun👄 a i witam nowe dziewczynki mam nadzieje ze zostaniecie z nami dłuzej jak tak to prosze do tabelki sie zapisac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i w ciazy nie jestem ;(( troche mi przykro ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo jak to mówia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
małpeczko więc w przyszłym cyklu do ataku ! :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bezik ale juz umowilam sie z moim gin na za miesiac bo teraz mnie nie przyja i porobie sobie badania pierwsze a teraz bylam u dematologa i zalecil mi badania krwi i wyszlo ze mam anemie a nwet nie wiem dlaczego bo juz tego choróbska co wczesniej to nie mam i reszta badan spoko , wiec sie przebadam i jak bedzie ok wszystko to bedziemy sie starac :) tylko mój ginekolog musial odwolac w piatek wizyty bo mu cos waznego wypadlo i sie z nim nie widzialam ale dzwonil i za miesiac napewno juz mnie przyjmie wiec go zapytam dlaczego ten pierwszy test mi tak wyszedl a jak robilam wczoraj rano to wyszedl negatywny i dzis dostalam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×