Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość czarnulka90
hej dziewczyny , obserwuje was caly czas ale nie wiem co pisać , ciągle czekam na wizyte u midwife, która jest w poniedzialek :) nadal są mdłości , ból piersi , zaparcia, ogólnie zle samopoczucie :D hehe do usg jeszcze napewno z miesiąc , nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Dzięki, Małpka :) kochana jesteś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
małpeczko ale to było mocne krwawienie mimo to że tak krótko, chociaż przez chwilke miałam nadzieję że to może dzidzia :) ale cóż trzeba poczekać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko daj znac po wizycie co i jak który to juz tydzien u ciebie ? dbaj o siebie :) dzieki iara ty tez wszystkie tu jetsescie kochane [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko daj znac po wizycie co i jak który to juz tydzien u ciebie ? dbaj o siebie :) dzieki ira ty tez wszystkie tu jetsescie kochane [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik moze zrób test bo moja baratowa ma tak ze w pierwszy miesiacu miala jeden dzien takiego mocnego krwawiena a na drugi dzien bylo plamienie wiec wziela to za miesiaczke a w drugim juz nie dostala okresu i okazlo sie ze jest w ciazy a teraz czeka na dzidzusia i okaze sie bo lekaze po tym zamieszaniu nie moga ustalic daty porodu bo dzidzia jest mala i nie wiedza czy dlatego ze pali czy dlatego ze miala takie jazdy z okresem wiec termin waha sie od 20 marca do 12 kwietna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
czarnulko co z tymi zaparciami ? nic nie da sie zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja moge polecic na zaparcia to malslanka lub kefir osobiscie nie lubie a le ja mus to mus lub jogurt naturalny i woda tez pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
pomocy ! kurzajka na stopce mi sie zrobiła 😭 zawsze coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ogolnie to jest to problem , ale nie taki z którym nie da się żyć , a wiadomo jak jest się w ciąży to nie wolno "przeć" więc jedynym co mogę to czekać i stosować specyfiki z neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) co słychać?? u mnie pojawił się jakiś taki biały rzadki śluz. Jest go dość dużo, szczególnie rano jak wstanę to normalnie się ze mnie wylewa. Nigdy takiego nie miałam. I brzuch mnie boli od paru dni. Znowu wyszukuję objawów - to chyba jest silniejsze ode mnie :) ira2013 a jak tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja tylko na chwilę bo wyjeżdżam wieczorkiem będę, Ewcia rób test myślę ,że to dzidziuś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku do apteki po brodacid :) ale są też fajny preparat do zamrażania ich wartner,oba mam przetestowane ;) Moja mama w dzieciństwie jak miała kurzajke to ją "sprzedała" wg.zabobonów prababci hehe i tez podziałało no i bez inwazyjne. Jeśli się obawiasz chemii bo jesteś w ciąży np. to kup jaskółcze ziele w płynie chyba, podobno działa :) Czarnulko- jedz kiwi zdrowe z witaminami i bardzo dobrze robi na zaparcia :) tak ze 3 dziennie, zresztą sama zobaczysz ile potrzebujesz Mnie się cykl przesunął o dobre1,5 tyg. wczoraj zrobiłam test owulacyjny bo mnie baaardzo jajnik bolał w dodatku na przemian lewy i prawy -wyszły dwie krechy więc były działania :) buziaki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a @ mam dostać dopiero w poniedziałek albo we wtorek. Ale mnie korci żeby zaryzykować i zrobić dzisiaj test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a można stosować testy takie co jest napisane że wyłącznie do invitro czy nie bardzo ? ja sobie taki zrobiłam i wyszedł ujemny , musze to jaskółcze ziele sobie zakupić , nie chce żadnej chemii :) ide połknąć wiesiołka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś jak pojawił Ci się ten śluz to dobry znak , uwierz i zrób:) Bezik taki to też jest dobry test, jeśli nie dostaniesz okresu zrób test za parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
miałam @ ale 1 dzień mocnego krwawienia , w ciąży napewno nie jestm u mnie stres dużo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik a czym się stresujesz? dzidziusiem? kochana nie stresuj się tak nie można, zamiast się stresować powtarzaj sobie ,że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja tak mam z niczego potrafie problem zrobić , nie umiem tego zmienić i wszystkim sie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik kochana:) wszystko będzie dobrze, postaraj się, wiem jak to jest, ale nie możesz żyć w ciągłym stresie to też negatywnie wpływa na Twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczynki :) co tam u Was nowego i ciekawego? jak mija weekend? ja miałam gości. teraz odpoczywam. jakaś taka osłabiona dzisiaj jestem i nic mi się nie chce... zmierzyłam temperaturę. mam 37.2.jeszcze brakowało, żeby mnie jakieś choróbsko wzięło...Ewuś, też mam taki jakiś dziwny biały śluz. tylko nie powiedziałabym, że mam go dużo. dzisiaj rano się obudziłam, to miałam bardzo mokro. myślałam, że dostałam trochę wcześniej @. ale później w ciągu dnia jakoś tak, że raz mokro, a raz sucho.a jak włożyłam palec do środka, to był właśnie taki rzadki biały śluz. nie wiem, może to na zbliżającą się @.bo ostatnio też przed okresem mi się pojawił biały śluz.tylko nie pamiętam, czy był rzadki, czy gęsty. już nie wiem co myśleć.nie chciałabym dostać @, ale chyba jednak dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki ewus i jak robilas tescior? bezik głuptasie nie stresuj sie bo moze te krwawienia to ze stersu ja jak mialam stresujacy moment w zyciu to @ przyszla ze z dwojaona sila bo dostalam krwotoku :( wiec wzuc na luz tak jak ulegalka mówi powtarzaj sobie ze sie uda :)ale ja na twoim miejscu zrobilabym test :) ira a ty testowalas czy czekasz do @ ? reszta dziewczynek co sie z wami dzieje meldowac sie tu !!!!! 🌼 pozdrowionka dla wszystkich 👄 ja dzis bylam na zalupkach :D zrobilam obiadek i nawet upieklam ciacho dzis :) mialam jakas wene twórcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
robiłam dziś test i negatywny wyszedł :( musze faktycznie wyluzować ale jakoś mi to nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja upiekłam mufinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a tera siedze na necie i szukam cudownych sposobów na zajście w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zajść w ciążę. Czego nie powie ci lekarz Jak mogę zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? W ostatnich latach, dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak zapłodnienie in vitro (IVF) oraz techniki rozrodu wspomaganego (ART), zachodnia medycyna zrobiła ogromne postępy w leczeniu niepłodności. Ale nawet te skomplikowane i bardzo kosztowne zabiegi nie zawsze skutkują. Z najnowszych badań wynika, że wielopłaszczyznowe podejście, łączące zachodnie technologie medyczne z tradycyjną medycyną chińską i holistyczną, może przynieść spektakularne rezultaty w zwiększaniu płodności. Przejmij kontrolę nad swoją płodnością Jeśli starasz się o dziecko, być może zdziwisz się słysząc, że istnieje wiele prostych sposobów na zwiększenie płodności - bezbolesnych, prozdrowotnych i niedrogich, których rezultatem może być upragniona ciąża. W tym praktycznym poradniku cieszący się międzynarodową renomą ekspert, dr Raymond Chang, przedstawia strategie dla par pragnących zwiększyć swoje szanse na posiadanie dziecka. Łącząc medycynę zachodnią, opartą na badaniach naukowych, z holistycznymi praktykami Wschodu, dr Chang prezentuje przełomowe metody, które można stosować odrębnie lub w powiązaniu z nowoczesnymi procedurami konwencjonalnymi. To nowatorska, przystępna książka, która posłuży ci za źródło wiedzy o sposobach zwiększenia płodności. http://selkar.pl/aff/centrumksiazki/jak_zajsc _w_ciaze_czego_nie_powie_ci_lekarz_raymond_chang_p_158275.ht ml bezik poczytaj sobie to moze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
wyskakuje mi nie można wyświetlić strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ta ksiazka ci w czyms pomoze a jest nie droga wiec moze kryje jakies cudowne sposoby na zwiekszenie plodnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×