Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____14________29______25.12______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______10________34_______26.12______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /> Patra24___________2________25_________?________pomorskie< br /> Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________13_______33________13.12______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________10________23_______13.11______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________??______16.10_____??? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) silka dziękuję za pamięć :-) 22.11.2012 o godz 4.15 urodziłam ślicznego syna Maksymilian ważył 4820g i ma 68cm siłami natury. Było ciężko ale daliśmy radę:) pozdrawiam Was i trzymam kciuki za brzuchatki i starające się. Ps. Ulegałko jak się czujesz?Wiesz już kto siedzi w brzuszku? Ściskam jeszcze się odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) silka dziękuję za pamięć :-) 22.11.2012 o godz 4.15 urodziłam ślicznego syna Maksymilian ważył 4820g i ma 68cm siłami natury. Było ciężko ale daliśmy radę:) pozdrawiam Was i trzymam kciuki za brzuchatki i starające się. Ps. Ulegałko jak się czujesz?Wiesz już kto siedzi w brzuszku? Ściskam jeszcze się odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej biegaczka-wow ....duzy ten tqoj synus:-):-) zycze powodzenia i szczescia:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej biegaczka-wow ....duzy ten tqoj synus:-):-) zycze powodzenia i szczescia:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto??:P hej misia 🌼 jak samopoczucie? ja mam wk****a totalnego,na maxa..... ogolnie jakos do d**y wszystko... u nas zasypało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Biegusia gratuluję!!! napisz coś więcej ,jak Twój maluszek? ja jestem chora,dopadły mnie zatoki, w ogóle wpadłam w chwilę zwątpienia, mój syn wpadł w płacz jak go ubierałam ,wszystko go swędzi , a to szalik a to rękawiczki później buty:( ja już nie miałam siły, dostał klapsa i strasznie go skrzyczałam,mam straszne wyrzuty sumienia. za każdym razem to samo:(już nie mam siły, nie wiem czy będę potrafiła być po raz drugi mamą:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq🌻 Ulęgałka nawet tak nie myśl!!Mój mały też ma humorki,ze nie raz brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko- nie martw sie, to hormony:) wiem jak to jest mojej wczoraj tez sie oberwalo,nie dostala klapsa( jeszcze nigdy nie dostala) ale wydarlam sie na nia...nerwy mi puscily..ogolnie wczoraj to mialam taki dzien ,plakac mi sie chcialo:( do tego dzisiaj boli mnie tak ponizej nerwk chyba od kregoslupa....pewnie @ sie zbliza ....jeszcze jakis dobry tydzien ale juz daje znak...wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo.100 razy można mówic a on i tak swoje.Myśle,że to minie,ale trzeba czasu.Mówia,żeby wychowywać bezstresowo ale ile można pozwolić na głowe wejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
hej dziewczyny:) uuu widze humorki... to chyba przez tą pogode:( cały dzień ciemno, szaro i jakoś mroźno się zrobiło i wszystkim się ten nastrój udziela łącznie ze mną:( ja nadal czekam na @. Wizyta u gina dopiero w czwartek.... ciekawe czego się dowiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to czasem krzycze na swoja,moim zdaniem dyscyplina musi byc... ja nie pozwalam ,zeby robila co chciala chociaz ciezko czasem bo zacieta i uparta jest -po mnie;)...dre sie na nia a ona tylko patrzy i sie nie odzywa....i to najbardziej wkurza mnie ale wiecie co jest najlepsze:) pmimo to ,ze nakrzycze na nia to i tak ciagle od niejj słysze : KOCHAM CIE":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia bezstresowo o dawno by wlazł na głowę, nie jestem akurat za tym, drugi raz zacisnę zęby i nic nie będę się odzywała,bo ile można:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka no właśnie Ja też nie jestem za bezstresowym wychowaniem,bo znam takie rodziny gdzie tak wychowuja i już im d**ą to wychodzi...Dziecko musi wiedzieć,że musi słuchać! Sprubój kochana zacisnąć zęby może wkońcu mu sie znudzi i zrozumie,bo ile można... Dorotq mój też mi powtarza KOCHAM CIE to jest słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- prawda:):) az cos sie robi:) fajnie wiedziec ,ze pomimo ze czasem oberwie jej sie to i tak dziecko nas szanuje i mowi takie slowa dziewczyny- to jeszcze nie wszystko,moja czasem jak nie po jej mysli albo czegos nie pozwole to potrafi wymyslac takie glupoty ,ze hej...np." ty juz mnie nie kochasz" albo ze powinna umrzec":o szok...ale nie przejmuje sie tymi slowami bo wiem ,ze ona chce wymusic w ten sposob... za chwile jej przechodzi takie gadania...:) zdarza sie to rzadko ale potrafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegałka nic mu sie nie stało:)Nic złego nie zrobiłaś..jesteś w ciązy i prosze nie denerwuj mi sie!!ale już! to rozkaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciszaaaaaaaa...........nie ma nikogo........helllooooo napiszcie cos ciekawego,chetnie poczytam nic u nikogo sie nie dzieje>>??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko gratulacje Tobie się udało a jak pamiętasz to ja też chciałam mieć dziewczynke ale jest drugi syn:) co prawda jest cudny ale trochę mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Biegaczko, ale jesteś dzielna, taki kawał chłopa urodziłaś! Gratulacje serdeczne! Ja wchodzę w fazę mniej lub bardziej świadomej paniki, co najlepiej odzwierciedlają moje sny. Już trzy razy śniło mi się, że rodzę. W pierwszej wersji byłam w szoku, bo urodziłam dzidzię, a nie miałam kompletnie żadnych rzeczy dla niej, ani łóżeczka, ani ubranek itp. W drugiej wersji to siostra urodziła mi dziecko (o jakby było miło... :P). A dzisiaj w nocy śniło mi się, że urodziłam i kompletnie nie pamiętałam jak to było, dostałam amnezji... po bliźnie zorientowałam się, że miałam cesarkę, ale nic nie pamiętałam... to było okropne. Eh... jeszcze pewnie czeka mnie ze 100 porodów we śnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko to dobry znak, sen na pewno się niedługo ziści:) Biegusia na pewno masz cudownego synka i niech Ci nie będzie żal. A jak dajesz sobie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam suchajcie nie odzywalam sie bo tydzien temu moja mama zrobila mi soprajz czyli niespodzianke wiecie ja jestem obecnie w angli a moja mama nie mowi po angielsku po prostu dala kardke z adrwsem i podjechala pod moje dzwi a dzs juz poleciala spowrotem suchajcie spoznia mi sie okres jeden dzien mam male mdlosci ale chyba nic z tego bo 2 dni temu robilam i wyszlo ze nie jestem a zadnych innych objawow niemam piersui sa normalne zadnych boli tylko lekkie mdlosci i nadal jej @ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×