Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczyny, dopiero jestem w stanie coś napisać do Was.... ehhhhh no moje szczęście nie trwało długo :( myślałam, że u mnie jest problem tylko z zajściem a tu się okazuje, że również z późniejszym rozwojem...nie miałam zabiegu...wszystko się samo oczyściło, pod kontrolą lekarzy w szpitalu...nikomu nie życzę takich doświadczeń :(:( mam nadzieję, że nie będę musiała odczekiwać za długo, chcę się znowu starać, chociaż cholernie się boję powtórki :( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana strasznie mi przykro, jaka byla przyczyną? Wracaj do sił :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że przyczyny raczej nie poznam. W szpitalu to mało rozmowni byli lekarze. W środę idę do mojego gina na kontrolę więc zobaczymy co mi powie. To było poronienie samoistne, jak pojechałam w niedziele z bólami do szpitala to na usg nic nie było widać a beta już była niziutka, także chyba po prostu coś zaskoczyło ale się nie rozwijało...albo ja coś zrobiłam nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopytaj lekarza co i jak żeby wiedzieć o co chodzi i kiedy znów możesz się starać. Na pewno to nie było nic z Twojej winy Kochana. Jestem z Tobą pamiętaj i bardzo czesto w ciągu dnia Cię wspominam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gościem na Waszym forum, ale nie mogę się oprzeć żeby napisać. Teacherce współczuję i życzę szybkiego powrotu do sił, a pozostałym dziewczynom chcę dodać odwagi. My po ślubie z mężem ok. 1,5 roku staraliśmy się o pierwsze dziecko. Niby najlepszy śluz, regularna owulacja, męża plemniki super a i tak nie zachodziłam w ciążę. Szkoda było stresu. W pracy zmienili mi obowiązki i w tamtym czasie skupiłam się wyłącznie na pracy i nawet nie wiem kiedy zaszłam w ciążę. Rozumiem kobietki Wasze uczucia, ale jeśli zbadałyście siebie, męża i wszystko jest ok.to nie myślcie o śluzie, temperaturze tylko cieszcie się z seksu:-))) P.S. My teraz spodziewamy się 4 dziecka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Cześć dziewczyny :-) Postanowiłam Was opuścić :-( Dlaczego...??? Bo chyba się już uzależniłam od tego forum. Nie chce tego, ale może zapomne mysleć tak o chęci posiadania dziecka. Chce się wyluzować. Nie myśleć o dziecko. Zająć się sobą i swoimi sprawami. Tak jak napisała Pati i "Gość". Mój m mówi tak samo, żebym nie próbowała na siłe mieć dziecka, bo to tym bardziej nie wychodzi. Mam nadzieję, że mi się uda nie wchodzić tutaj i nie czytać waszymch wypowiedzi....... A więc pa dziewczyny :-* Życze wam abyscie szybko zobaczyły 2 kreseczki na teście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam ale nic nie pisze bo w sumie nie mam o czym Dziewczyny...u mnie bez zmian,ciagle czekanie i liczenie dni cyklu. Dzis bylam na hormonach bo moj 21dc. I w sumie to tyle o mnie. Odwazna decyzja mereszka, to moj siodmy cykl i jak sie tym razem nie uda a badania wyjda ok to chyba tez sobie odpuszcze. Tez nie mam juz na to sily ;( Mam nadzieje mereszka ze wytrwasz w swoim postanowieniu i przestaniesz myslec, ale zagladaj do nas czasem bo smutno tu bedzie ;) Napisze Wam na koniec ze od pol roku w drugiej fazie cyklu nie wypilam nawet lyka alkoholu, tak sie pilnowalam bo ''moze jestem w ciazy'' ale ostatnio stwierdzilam ze mam to gdzies, bylam na panienskim i w 19dc sobie uzylam...mam dosc tego odkladania wszystkiego na potem bo ciaza...ide tez na dniach do chirurga wyrywac osemki i to postanowione! ;) buziale ps teacherko trzymam za Ciebie kciuki zeby nastepnym razem sie udalo, niech Cie teraz dobrze przebadaja i ew dadza jakies leczenie i bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej haha,no tak mereszka- ja tez tak mowilam ze odchodze od forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
A ja nie odchodzę, bo mi tu dobrze:) Powiedzcie mi dziewczyny, czy D*phaston bierze się jedynie jak ma się za niski progesteron czy można też go stosować w innych przypadkach? W ogóle w jakim celu się go jeszcze stosuje? A odnośnie "odpuszczania", nie liczenia dni i nie myślenia o ciąży to ten etap mam już za sobą i w moim przypadku niestety nie podziałało:/ Także postanowiłam skupić się na znalezieniu przyczyny takiego stanu rzeczy, jeśli zrobię wszystkie badania i wszystkie będą dobre to wtedy przysięgam wrzucam na luz bo psychicznie jestem wykończona. Wiem,że wielu parom to pomogło ale z drugiej strony jeśli jest coś nie tak to byłaby to tylko strata czasu dla mnie. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze trzeci raz i jak tym razem mi skasuje to kopne w kompa! ;) Odebralam wyniki. Progesteron w 21dc - 7,03. Napisali ze w normie ale wyczytalam gdzies oczywiscie ze w drugiej fazie powinien byc pow 10. Co prawda w tym cyklu mialam owulke bardzo pozno bo 4-5 dni temu. Wiec moze jeszcze nie zdazyl wzrosnac a podobno powinno sie go mierzyc 7-8 dni po owulce, jazrobilam za wczesnie. Prolaktyna i TSH w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem się powstrzymać, żeby tu nie zaglądać. Wiem, że czytanie co u Was i tematy tu poruszane potęgują moje emocje, ale jak przestanę tu konkretnie zaglądać i tak będę szperała w necie i czytała różne artykuły. Jeśli czegoś się chcę i do tego się dąży nie da się tak do końca wyluzować i tak jest ze wszystkim. A im bardziej poważny temat tym większa "napinka", a chyba temat bycia rodzicami jest z tych poważniejszych życiowych decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus cieszę się bardzo, że w Tobie bije małe serduszko, może kiedyś wszystkie tu obecne tego doświadczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula na pewno tak będzie, ją starałam się rok i doczekałam się, ale u mnie była za wysoka prolaktyna plus mąż miał bakterie. Dobry lekarz który to wykrył teraz prowadzi moja ciążę. Na prawdę trzeba mieć dobrego lekarza i zrobić badania 2 osób w wielu kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta7
zrobiłam wczoraj test oczywiście negatywny dziś 5 dzień nie mam okresu teraz już nie wiem co mam robić chyba czeka mnie wizyta u gina myśle że jak bym była w ciąży to by już wyszła druga kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik czuję się super! Zero mdłości, wymiotow. Więcej tylko wypoczywam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pisałam kiedyś na tym forum ale z innymi dziewczynami... teraz źle się to wasze pisanie czyta:(Kurde przejrzyjcie strony z początku jak Ulęgałka,Kruszynka,Biegaczka,Bezikmalinowy,Misia,teacherka,Kania,Dorotq itd.pisały i po ile czasu starały się a niektóre dalej starają i cały czas potrafiły się wspierać,cieszyć ze szczęścia innych dziewczyn:)A Wy jakoś nie potraficie się cieszyć.Niech będzie w was więcej życia! Powodzenia i zmieńcie troszkę nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kaniu dziękuję za życzenia urodzinowe :) Kochana tobie też dzisiaj życzę Wszystkiego Najlepszego!!! Spełnienia Marzeń 🌼 👄 U mnie dziewczynki nic specjalnego...dawno po @ ;) W niedzielę robiłam test owulacyjny i wyszedł - ale jest bladziutka kreseczka.Coś się po tabletkach ruszyło bo parę dni wcześniej nie było nawet cienia kreseczki.Zobaczymy jaki ten cykl będzie ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🌼 u nas pogoda do bani..podobno ma od jutra byc cieplo...oby kszewuszko a dzisiaj robisz test? co ja biedna moge napisac o starankach- narazie nic....@ jeszcze do czwartku...m bierze salfazin kwas foliowy lkamy razem...moze teraz w tym cyklu sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję krzewuszko :* A powiedzcie mi gdzie są nasze dawne koleżanki? Ulęgałka już tu nie zagląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane, te "stare" i te "nowe" :) Kaniu staram się Was czytać ale nie zawsze pozwala mi na to czas:( . Teacherko z całego serca Ci współczuję ale bądź silna i walcz ,nie poddawaj się, i nie jesteś niczego winna, nie obwiniaj się. Lekarz na pewno będzie wiedział co było przyczyną poronienia i następnym razem się uda. Krzewuszko jesteś silną kobietą. To cudowne.Myślę o Was codziennie. Pamiętam jak razem pisałyśmy :) wspierałyśmy się nawzajem. Dziękuję Wam za to:) moja Hania miała w niedzielę chrzciny , była bardzo grzeczna:) wszystko się udało!Kochane nie poddawajcie się,miejcie siłę!:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ulęgałko 🌻 super ta twoja Hania- śliczna dziewczynka :) jak ten czas leci , niedawno tez przezywalas testy owulacje ehhh a juz masz taka pannice :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- a ty to chyba niedlugo rodzisz?? odezwij sie co tam u ciebie?? ide szukac tabelki jak zwykle pisze sama do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Griszankaanka_____40_______29______21.06______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____21_______29______25.06______dolnoslask ie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______13________34_______18.04______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Małpka24________20(pauza)__24________09.03______zagarnica dorotq___________20______34________09.07______Lublin teacherka________15________24_______26.03______wielko p paula___ _________4_________32________29.05______śląsk duszak_______7________28_________18.06_______Lublin mereszka________6________23_______10.05______lubelskie aneta7---------------2--------------24------------05.06- -------małopolska BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?_____________dolnoślask marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12______22______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626___9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p< br /> amazingcrazy__12_______23______5.08.2013________Wiel kop olska Misia2889_____8________24______16.07.2013_______wi elkopol ska Michellinka____ 7_______ 27_______ 7.10.2013__synuś___ kuj-pom MAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja8626- tak pztrze ,ze ty mialas termin porodu na 5 czerwca-juz po wszystkim? napisz co sie urodzilo i jak samopoczucie :) Patra a co u ciebie jak dzidzius? śliwka- tez napisz pozdrawiam was dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja czytam Was co jakis czas. Teacherko strasznie Ci współczuje, trzymaj sie kochana :) Czapus gratuluję Ci Kania fajnie ze sie odezwałas. Ulęgałko Moj Michas tez miał Chrzciny :), 8 czerwa, był bardzo grzeczny. Ogolnie u nas ok, Michas ma juz 3 miesiące, jest grzeczniutki kochany, męczyły Go kolki ale mamy to juz za sobą. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za pozytywne testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hejka Patra :) fajnie ,ze napisalas chce wam powiedziec, ze dzieci Kafe wszystkie sa grzeczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×