Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość alamakotaaa
nie!! ja nie myślę źle - przyjełam ze to była naturalna selekcja, statystyka... tak latwiej mi bylo. Tylko, że ja od tego czasu trzy razy ginia zmienialam, i mialam wrazenie ze mnie olewaja...i że całkiem nie jest dobrze tam , na dole ... ale nie bede już marudzić.... czekamy do 20.01 , no..może 22.01 dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! jak tam u Was? dzieje się coś? Mnie jajniki pobolewają tak delikatnie natomiast bólu piersi dalej nie odczuwam, temp 36,9 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
Hej! Na razie nic,wiadomo-za wcześnie. No,ale 22ad coraz bliżej;-) Nie na krecam się,że sie udało-a z drugiej strony-unikam np.lampki wina,czy tabletki przeciwbólowe. To chore,kurde jak się okaże że co miesiąc bede tak sie zachowywać...wezmą mnie za idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty wcale nie głupio, ja uwielbiam piwo i też się trochę hamuję. u mnie pojawiły się bóle podbrzusza jak na okres ale cycuchy wcale;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
u mnie nic. Może trochę jajnik mnie rano bolał, ale ja dosyc często mam ostatnio takie bóle ( pisałam już, że może sobie wmawiam, bo po tym poronieniu wpadłam w szał robienia badań - oczywiście nic nie wykryło, więc wmawiałam sobie, że po prostu zarodek był słaby). No więc, odliczamy dni ... dziś dopiero 12, zatem jeszcze półtorej tygodnia... ojjjj mam nadzieje, że nie bedzie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
Oj,przestań-a nóż widelec:-) Ja przy pierwszej ciąży nie podejrzewałam. Tzn staraliśmy się 2cykl,w 1 się nakrecałam a w 2-miałam tyle pracy,ślub,stres że o okresie zapomniałam! Dopiero koleżanka spytała się czy dostałam (razem miałyśmy zwykle) ja mówie NIE ,ale mam bóle. Po 4dniach kupiłam test-wyszedł negatywnie. Troche mi sie przykro zrobiło,ale olałam. No i jak 11 dni mi się spóźniał-zrobiłam i w 1wyszala bladsza od kontrolnej a w 2-od razu tłusta krecha...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesssssssssss
ulęgałka dziewucho skoncz juz sie nakrecac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
hej ulęgałka tak cie czytam i wiesz co ja mam całkiem prawie identyczny cykl jak ty 23.12@ 5 stycznia zblizenie i teraz czekam albo na @23 stycznia albo na dzidzię...z tym ze mnie piersi bolą od około 9 stycznia i nie przestawaja ., przestał tylko pobolewac brzuch jak na okres - trwało to moze 3/4 dni a teraz tylko piersi bolą i tak rwią...wiec cichutko sie pocieszam ze to moze juz to - dodam ze takich objawów nie miałam nigdy około 3 tygodnie przed okresem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ja zaszłam w 2 ciąże po 3 latach starań - kliniki itp a udało się naturalnie bez wspomagaczy. Zaraz po @ każdy dzień był z przytulankami. Dodatkowo piłam zioła Ojca Grzegorza mieszanka nr 3 kupione na allegro piłam tez lampkę czerwonego wina na poprawę endometrium, i sprawdzcie sobie poziom tsh powinno byc 1 góra 2 tak mi wiele dziewczyn . Ja miałam podwyższone i endokrynolog musiał interweniować. No i faktycznie wrzucić na luz troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
czekamy czekamy ale nie wiem jak Wam ale mi strasznie ten czas sie wlecze:(a za kazdym razem jak przejeżdzam koło apteki mam ochote wejsc i kupic test chociaz i tak wiem ze to nic nie da....robiłam 8 stycznia zniecierpliwiona(wiem troche to naiwne było ale musicie mi wybaczyc he) i wyszedł negatywny hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my się nie nakręcamy tylko mammy stresa bo czekamy na @ a raczej na jego brak , to chyba nie karalne? dziewczyny nakręcajmy się:)) to rzeczywiście za szybko zrobiłaś:) poczekamy zobaczymy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
...moze i sie nakręcamy ja wbijam w to...mnie sie podoba takie nakręcanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
cześć dziewczyny! no to czekamy :D biegaczka, a ty jak dlugo sie starasz ? Amelia , gratuluje !! powiedz mi, co skłoniło CIe do wizyty w klinice ? ( oczywiście jeśli możesz ?) Widzisz, trzy latka musialas czekac na dwie kreski, ale w koncu, w koncu sie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
alamakota ja sie staram sie dopiero 1 cykl to jeszcze nie ma biedy...ale wiesz fajnie by było gdyby sie udało:) jeszcze 9 dni..czas stanąl w miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Biegaczka! My też-w pierwszą ciąze zaszłam w 2cyklu. Ciekawe jaka skuteczność bedziemy miały;-) ja mam termin na 21.01-czyli wszystkie mamy troche ponad tydzien czekania;-) Pozdrawiam was dziewczyny! Pamietajcie by pochwalić się wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja sądziłam, że owulację mam 14 - 15 dn cyklu, a wpadliśmy 18, więc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Joanna - ja tez poprzednio zaszłam w 28dc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faszeruje się bromegonem i acardem , acard bo mam przeciwciała ANA dodatnie , dopiero pierwszy cykl się niezabezpieczamy (od 27 grudnia) ale gin powiedział że przy tak wysokiej prolaktynie ( po mtc 20 razy wzrosła) nie mamy szans narazie na dziecko , i że przez przeciwciała ciąże będzie ciężko utrzymać a na dodatek mąż bieże slfasalazyne i azatioprine boje się że przez te leki może dziecko być chore , mam doła niesamowitego , moge się do was dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
alamakota - robisz test wczesniej czy czekasz do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
bezikmmmalinowy nie pomogę w temacie bo obce nazwy dla mnie tym czym sie faszerujesz ale mysle ze możesz sie spokojnie do nas dołączyc...wiec witam i opowiadaj jak Tobie idzie w staranaich...czyżbyś juz zaciążyła czy dopiero starania...a jeśli nie to kiedy zaczynasz... ps. nie matrw sie wszystkie chcemy tego samego:)...wiec bądz dzielna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zaczynamy staranka, pierwszy cykl, bromegon to jest lek na zbicie prolaktyny która jak jest wysoka uniemożliwia ajscie w ciąże a acad to kwas cetylosalicylowy żeby stłumić przeciwciała, 27 gr zaczęliśmy staranka i do wczoraj codziennie były przytulanki jednak nie sądze bym zaciążyła >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam skończone 28 lat mam nadzieje że wiek jest ok, wcześniej nie mogliśmy się starać bo nie mieliśmy mieszkania , osobno mieszkaliśmy i nie mieliśmy stałej pracy , mąż ma wrzodziejące zaplenie jelita grubego na to bierze leki i nie może ich przerwać boje sie że są niebezpieczne, lekarze nie są pewni czy mogą być szkodliwe dla dziecka jakby się nam udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Witaj bezik- o skutki uboczne tych leków spytaj lekarza. A jeśli chodzi o przeciwciała-jeden lekarz powiedzial że niby 'i tak nic sie nie da zrobic' a drugi,że dolacza sie tez aspiryne i jest nawet i 70 %- 80% szans na donoszenie (czyli tyle ile przy KAZDEJ ciaży). Powiedz,co skłoniło Cie do oznaczenia przeciwcial? Biegaczka,nie wiem. Pisałam że powtorze morfologie i może zrobie sobie ta bete. Poprzednim razem na tym etapie miałam bóle,podobne do miesiączkowych... Wiec myślę że nie zaskoczyło teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Bezik-powodzenia i dobrej nocy wam życzę. Dowiedz sie o te leki! Czasem w ulotce pisze. A jeśli chodzi o antybiotyki to znalazłam kiedyś tabelke,a w niej leki,podzielone na klasy wg szkodliwości dla płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×