Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość DoRoTkA___
Witam, mogę do Was dołączyć? @ powinnam dostać gdzieś koło 20 i czekam żebym jej nie dostała :) Staramy się z mężem 4 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem w 7 tygodniu ciąży, test robiłam pierwszy raz gdy byłam w 6 i wyszła bardzo blada kreseczka, na drugi dzień poszłam na betę i było prawie 900. niby test wykrywa już bardzo małe stężenia a jednak kreseczka wyszła mi ledwo widoczna także nie sugerujcie się tym że nic wam nie wyjdzie kilka dni po domniemanym zaplodnieniu. niestety trzeba być w tych sprawach cierpliwym :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
no , stanowczo za wcześnie . Ja robiłam test 4 dni po dacie @, wyszedł negatywny ... nastepny zrobiłam 11 dni po terminie i wyszedł pozytywny dopiero. Aaaa i prawdą jest to, że różne testy maja różna czułość - zrobiłam trzy z różnych firm i na każdym inna kreska, jedna cień, druga bardziej widoczna ale cieńsza niż kontrolna, no a trzeci tak gruby jak kontrolny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
no , stanowczo za wcześnie . Ja robiłam test 4 dni po dacie @, wyszedł negatywny ... nastepny zrobiłam 11 dni po terminie i wyszedł pozytywny dopiero. Aaaa i prawdą jest to, że różne testy maja różna czułość - zrobiłam trzy z różnych firm i na każdym inna kreska, jedna cień, druga bardziej widoczna ale cieńsza niż kontrolna, no a trzeci tak gruby jak kontrolny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
ojjj coś czuję, że ten 20.01 dla wszystkich będzie ważny :D :D mam nadzieję, że wszystkie zobaczymy dwie kreski :) Chociaż, ja mam pierwszy cykl starań więc nie powinnam się napalać. Jakbym zaszła to urodziłabym we wrześniu, a w sierpniu moja siostra ma wesele , wiec mam nadzieje, że nie potańcze :P wcale mi nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
dlatego tli się we mnie nadzieja :) wiem, nie powinnam :) no ale , po tym co przeszlam, mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk z jabłuszkiem
Dziewczyny, nie róbcie spinki niepotrzebnie :) Najlepiej poczekać do dnia spodziewanej miesiączki i się testować... później usg w 6 tc i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
ojjj, ja wiem... ale ciężko tak - wcześniej pisałam, że smiałam się z tych dziewczyn, które po dwóćh dniach już chca testować ... wariatka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk z jabłuszkiem
mi test neg wyszedł w dniu spodziewanej miesiączki - negatyw; tego dnia piłam później mniejszą ilość płynów i nastepnego dnia ... był pozytyw.. Jeśli dużo pijecie to hcg się rozzrzedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk z jabłuszkiem
spokoooooooj kochane :) zajść można od razu, nie ma reguły :) ja tak zaszłam 2 razy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
ja wiem, ale mimo wszystko. Zalozylam inny temat, bo zaniepokoily mnie bole podbrzusza po owulacji. Teraz weszlam na ten i znow :D się nakręciłam :( Koniec, obiecuje :) powtorze tsh ( po poronieniu podejrzewala niedoczynnosc, ale moj wynik to 2.01 ) i zrobie morfologie i ....... absolutnie żadnej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam dziewczynki wyjść na chwilę ale już jestem:). Tylko przyrzeknijcie ,że wszystkie napisze około 20 co nam test wykazał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaję ,że i tym razem nic nie wyszło ,najgorsze to to czekanie. U mnie dziwnie tak trochę w tym msc delikatny ból jajnika i to konkretnie lewego ale zero ból piersi a w tamtym msc o początku ból piersi ale tylko po bokach i ból podbrzusza.Może rzeczywiście mam dzisiaj owulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
ja przyrzekam !! uroczyście :) już nie mogę się doczekać ... ulęgałka, to twoje drugie dziecko ? ile masz lat ?? ile sie starasz ?? okres masz regularny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
jak byłam w ciąży najpierw bolały mnie sutki - potem całe piersi. Kiedyś przed okresem też miałam bóle piersi od połowy cyklu, bolały mnie całe piersi, nie zwróciłam uwagi na sutki ( skoro nie, to nie był to wiekszy ból) , a po poronieniu, w zasadzie od zabiegu piersi staly sie miekkie, przestaly bolec, a sutki bolaly jeszcze ze dwa , trzy tygodnie. Bolem piersi w poszczegolnych cyklach sie nie przejmuj. Ja raz mam, raz nie. Malo tego, robilam USG, okazalo sie ze mam torbiele, no i tak jakos po tym USG mnie przestaly :D dziwny zbieg okoliczności...:) W cyklu w ktorym zaszlam, nie bolaly mnie piersi, i nie bylo jakos duzo tego sluzu. Baaaa, owulacja sie przesunela i zaszlam 2 dni przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam może i ja do was też dołączę .31 stycznia miałam zabieg od tego czasu staramy się o ciąże na razie nic . Czekam na @ 18 stycznia ,jestem po stymulacji clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
witaj jasmin :D ooo, to już trzy na 20.01 :D ale ten czas sie bedzie dluzyl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alu to jest moje drugie dziecko, przez dłuższy czas miałam cykle 40 dniowe ale uregulowały i się i mam teraz 30 dniowe, z męże staramy się 5 cykl, wydaję mi się,że z drugim dzieckiem jest trudniej, kurczę jak tu się nie nakręcać;) zapraszamy i witamy wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
ojjj to mozesz miec piekny prezent urodzinowy :) trzymam kciuki ... :) ja jestem trochę młodsza, ale to moje pierwsze dziecko... a chcialabym mieć 2 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNNIA86
witam, ja od nowego roku mam postanowienie zacząć starać się o 2 dziecko. właśnie kończy mi się okres i za parę dni ostro biorę się do roboty :) :) :) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
lekarz dal nam zielone swiatlo, bo wszystkie badania bylo ok, ale mój mąż chce dziecko na święta, wiec nie bardzo był 'za'...:) powiedziałam mu, ze może nie być to takie łatwe ... chociaż - zdarzaja sie różne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaaa
ulęgałka - pięc cykli to nie tak źle- uwierz. U mnie w rodzinie, siostry nie miały problemów z ciąża ( a raczej były to wpadki), ale wiem, ze niektorzy sie staraja lata. Moja ciotka starala sie 10 lat!! i co ? Dwojke ma !! do roku nie jest tak zle :) trzeba wierzyc ze sie uda, i nie nakrecac sie :) mnie niepokoja te bole, pachwiny, brzuch, jajnik. ..... uczucie pełności. WIem, że to nie jest nic dobrego - tak mialam rano, w dzień w ktorym sie dowiedzialam ze ciaza obumarla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty nawet tak nie myśl, na pewno tym razem tak nie będzie, myśl pozytywnie!!! a może to jednak dobry znak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty nawet tak nie myśl, na pewno tym razem tak nie będzie, myśl pozytywnie!!! a może to jednak dobry znak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty nawet tak nie myśl, na pewno tym razem tak nie będzie, myśl pozytywnie!!! a może to jednak dobry znak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×