Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość biegaczka80
a widzisz ja mam tak samo normalnie to przed okresem mam juz dni niepłodnie czyli suchuteńko a teraz nie...hej kruszynka a u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wystąpiły takie wodne upławy,no ale te piersi to tylko na dotyk bolą i kłucie w jajniku a czasami brzuch pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farsararsa
ja mialam nieregularne cykle miedzy 36-42 dni... w lipcu zmarla mi mama i dodatkowow wszystko mi sie rozregulowalo, ponad 50 dni cyklu... ale pomagalam sobie testami owulacyjnymi. W grudniu dalam sobie spokoj z tym wszystkim, majac w planie znowu obliczac od kwietnia. No i nie dostalam okresu ale pomyslalam ze to u mnie normalna dlugosc... mojego pochrzanionego cyklu, test zrobilam 21 grudnia na wszelski wypadek zeby sie upewnic czy moge sie napic alkoholu na imprezie... i ciach dwa paski. Drgi test w pracy dla pewnosci. Po tygodniu powiedzialam mezowi... restauracja, prezencik, buciki... :)) i akurat za godzine mialam umowione USG takze poszlismy razem, no i sie poryczelismy widzac w 5tc ciemne kolko otaczjace nasze ziarenko :)) eh tak to bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
ulegałaka jak tak Nas czytam to mam wrazenie ze my na jednym wózku jedziemy hahha ale chyba nie wytrzymam a mam jeszcze jeden test w domu i sobie zrobie ale tak koło20 jak mówilam a moze wczesniej... farsa to Tobie sie udało a opowiesc jak z filmu ..piękniscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
lepiej wczesniej ale lepiej przed okresem tak? nie wiedzialam ze lepsze stężenie hmm ...moze i sie skusze...to jaka date proponujesz kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu okresu rano , nie wcześniej bo nie wyjdzie, także musimy czekać... a któraś ma z Was jakieś upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farsararsa
stezenie hormonu LH jest najwyzsze rano wiec lepiej rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem co mam robić, cały czas boli mnie podbrzusze i piersi, jak na okres, i tak już od 2 tygodni robiłam test 13 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem Kobietki:) W domu posprzątałam,a teraz się obijam:) Powiem Wam,że dopiero teraz zjadłam śniadanie,bo wcześniej nie miałam ochoty...i co?Jest mi tak niedobrze,że zaraz zwymiotuję...:/ Chyba się czymś zatrułam...w nocy też mnie bardzo muliło:/ Widzę,że jest nas coraz więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko a jak się czujesz? Kasiu poczekaj albo okres przyjdzie albo nie:) wiem co przeżywasz ale uzbrój się w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak masz test to zrób go teraz , jeśli wyjdzie negatywny to zrobisz kolejny w dniu spodziwanej@ o ile nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
kruszynka nie wiem nie znam sie ale czy te mulenie może oznaczać ze faktycznie zaciążyłaś:) czy tylko jakies choróbsko (np. roatwirusy):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
bezik bidulko.... zaraziłaś sie pewnie od kruszynki...:) tylko nie bierz żadnych tabsów póki nie wiesz czy dostaniesz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik a jak Twoje odczucia co do ciąży? jest coś czy nie, no jasne nie bierz nic chyb że ziołowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farsararsa
ja obstawiam ze Kasia jest w ciazy!! a faktycznie wczesnej test moze nie wykryc... 21 zrob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie rozpisalam i mi zjadlo ! to w skrocie teraz :) Czesc dziewczyny, piszecie o odczuciach widze i tym sluzie, musze Wam powiedziec ze u mnie dosyc mokro, w zasadzie caly czas mam wrazenie ze cos ze mnie leci :O piersi bola niesamowicie, juz ich nawet nie dotykam a jak schodze ze schodow to musze podtrzymywac bo tak mnie napindalaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie czuje się cały czas źle : jest mi niedobrze boli głowa brzuch, ale to tak zawsze odkąd biorę bromegon na zbicie prolaktyny i duphaston te leki są okropne ale może pomągą mi mieć dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czuje że okres przyjdzie niedługo bo strasznie krzyż mnie boli tak jak przed okresem także w tym cyklu raczej się nie uda choćbym bardzo chciała (: na przeziębienie narazie pije tylko cherbatke z żurawiny i rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×