Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

witam Ciebie bezik!!! to już dużo nas:) mam nadzieję,że styczeń będzie dla nas szczęśliwy:) pisałam Wam,że mam już bóle jak na okres ale od wczoraj ucichło, bólu piersi nie mam, nie wiem co to znaczy ale pewnie i tak będzie okres, a jak u Was są jakieś oznaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Żadnych. Ani na @ ani na ciąże! Jeszcze za wcześnie. Walczę,czy zrobić tą bete jutro. Jestem przeziębiona i nie wiem czy ta morfologia dobrze wyjdzie. Z drugiej strony -boje się wziąc tabletek,jade na rutinoscorbinie i czosnku w kapsułkach. Boję się czy to się nie rozwinie,a wiecie jak to z tymi lekarzami i receptami teraz. Jakieś zaświadczenia cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:)Mogę się przyłączyć?Ja też się staram o dziecko...już prawie rok.Jak na razie niestety się nie udało. Może napiszę coś o sobie:)Mam 22 lata,narzeczony 25.Zrobiłam już chyba ze 100 testów,co miesiąc rozczarowanie.Gin. mówi,że wszystko jest ok i że niedługo zajdę.Cykle mam regularne,co 29/30 dni.Mam nadzieję,że ten nowy rok będzie szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluś myślisz że za wcześnie? ja juz powinnam mieć ból piersi i brzucha jak mam dostać okres? przeziębiona jesteś... bet powinna już dać wynik wiarygodny jak zrobisz, ja mam jeden test na zbyciu więc poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Witaj kruszynka! Skoro lekarz niewidzi problemu to nic tylko czekać;-) ja trzymam kciuki! Niedługo pewnie się uda. Na kiedy termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Ja mówie po sobie. Mam bóle 2 max 1 przed,jeśli takowe są. Niepowinnam porównywać,ale poprzednio 3 dni po poczęciu bolał mnie brzuch jak na @. I w sumie jedyny objaw. 2tyg po nie potrafiłam nosić soczewek i spałam cały dzień,po pracy. No i piersi bolały,ale od kiedy-niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, głupia ja , zrobiłam sobie dziś teścik oczywiście negatywny, 8 stycznia miałam owulacje , może to za wcześniej na test ... musze skupić się na czym innym ide robić gulasz schabowy , później wpadne buziaczki (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
Bezik,pewnie że za wcześnie. Ja miałam owulke 07.01 (wg.kalkulatora bo wg mnie ok 6) i zastanawiam się czy mi beta wyjdzie! Ulegałka ja też już mam pryszcze,aż maż przed chwila się spytał co mam z twarzą;-) ale ja w sumie niekoniecznie mam tak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak-@ mam mieć 23.01.Jeżeli chodzi o śluz płodny to pojawił się od 11 do 14 dc, był ładnie przezroczysty i rozciągliwy.15 dc był już tylko śliski(wtedy była owulacja)16 dc pojawił się już biały,gęsty,mętny śluz.Oczywiście staranka były już od samego sylwestra:)Jedyne co daje mi troszkę nadziei to jest ból piersi,który pojawił się już 18 dc:)Zawsze bolały mnie tak ok 5 dni przed @.Dziś mam 21 dc-śluzu mam tyle,że aż się dziwnie czuje...:/I to tyle,żadnych objawów.A i jeszcze coś:)Wiem,że to nie objaw,ale w piątek wypiłam jedno piwko i opiłam się nim strasznie(wymiotowałam całą noc).Nigdy tak się nie czułam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
Hej dziewczyny:) ja tez sie musze dołaczyć:) przytulalismy sie z moim M 31 , 1, 2, 3 i tez czekam caly czas na 22 styczen :) rowniez boli mnie bodbrzusze z prawej strony a sutki to mnie tak bola ze nawet stanik mi przeszkadza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
bezikmmmalinowy ja tez zrobiłam...niestety NEGATYWNY..hahha przejrzany z kazdej strony ale jednsk jedna krecha...ale chyba tez za wczesnie ..dobrze ze @ juz za tydzień;) a jesli chodzi o "niby" objawy to u mnie tez pobolewanie podbrzusza jak na @ mysle ze ze 2 dni od zbliżenia i od tego tez momentu ból piersi ale do dzis, zdarzały sie dni ze bardzo bolą i takie jakies większe sie zrobiły(u nie to jest nowosc bo nawet czasem przed okresem nie bolały wcale a tu teraz praktycznie przez cały cykl od przytulanka) czasem jeszcze jaies takie delikatne klucia czuje po stronie jajnikow i smaki jak na okres bardziej metaliczy i taki tabletkowy w ustach - jak wiecie o czym pisze:)...pozdrawiam:) i trzymam kciuki...fajnie by było jakby sie udało... dziewczynki głowa do góry i czekamy ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
...a wiatm kruszynka jak widze to cykl mamy identyczny hahha nieźle:) ..witam ciekawa - i ty tez widze ze @ prawie w tych samych dniach ja 23 wiec czekamy kochane...ale sie dobrałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
no 22-24 powienien byc:) chociaz mam nadzieje ze nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam coś:)Oczywiście jeśli Was nie zanudzam:) Byłam u wróżki,poleconej przez znajomych.Ponoć najlepsza w całym naszym powiecie.Bałam się sama więc wzięłam ze sobą 3 koleżanki.Ja weszłam ostatnia.Zdjęłam pierścionek zaręczynowy(żeby ją troszkę sprawdzić).No i myślę sobie-raz się żyje,wchodzę:)Nie pytała o nic,kazała wyciągnąć karty.Grzecznie wykonałam polecenie...i siedzę,czekam...:)A ona się do mnie uśmiecha,po chwili mówi-stara się pani o dziecko już od dłuższego czasu...ja oczy jak 5 zł i mówię że nie!!!(chciałam sprawdzić jej reakcję)Jak to nie?-zapytała wróżka.Ja widzę tutaj tylko i wyłącznie kartę ciąży:)A mi jakby ktoś w pyszczek strzelił.Dodała,że nic z tego nie będzie,ponieważ źle śpimy.Głowy mamy pod oknem a nie na odwrót!(mówiła prawdę,oczywiście poleciałam do domu i zmieniłam położenie poduszek:))I dodała-niech się pani nie martwi-dziecko urodzi się jesienią:)Dodam,że mam 22 lata a wyglądam jakbym miała 16(taka dziewczęca uroda).Więc raczej z wyglądu nie mogła stwierdzić,że mam tyle i tyle lat i że pewnie staram się o dziecko:) Powiedziała mi jeszcze bardzo dużo rzeczy z mojej przeszłości.Nie pomyliła się w niczym...Oczywiście koleżanki też były w szoku po tym co usłyszały na swój temat:) Wiem,że nie ma się co kierować takimi informacjami,ale jakoś lepiej się od tamtego czasu czuję.Dało mi to motywację do dalszego życia,nie rozpaczam już,że nie mamy jeszcze dziecka.Wiem,że wreszcie pojawi się w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
jesli chodzi o wrożki to musi w tym cos byc:) moja kuzynka starala sie o dzidzie 2 lata, kiedy sie w koncu udalo spotkala przypadkiem na ulicy wrozke ktora nie wiedziala jak dojsc do szpitala jak Aga jej wytlumaczyla to ta wrozka powiedziala jej ze z dzieckiem bedzie wszystko dobrze ze urodzi piekne zdrowe dziecko:) a nic po niej jeszce nie bylo widac:) zadnych oznak ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja mam okres dostać 22 stycznia więc też tydzień muszę czekać , ale żem niecierpliwa /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dostać około 22 stycznia, i raczej go dostanę, dzisiaj znowu mam delikatne pobolewanie podbrzusza:( piersi nic:( ja też kiedyś byłam u wróżki i wywróżyła mi jedno dziecko -chłopca i to mi się sprawdziło że chłopiec mam nadzieję ,że się nie sprawdzi ,że jedno dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) mozna sie przylaczyc? to nasz pierwszy cykl, mniej wiecej ok 20 stycznia powinna pojawic sie miesiaczka wiec juz niedlugo. Czekam z niecierpliwoscia na to co sie wydarzy ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
a mnie caly czas boli podbrzusze z prawej strony a o piersiach nie wspomne:) wczoraj moj narzeczony mi powiedzial ze druga osoba ktora tak bardzo pokocha bedzie nasza córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
ciekawa:) albo synuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
witaj sohno napisz cos więcej o sobie...jakies objawy moze masz? w końcu z tego co widzę to Ty jesteś najbliżej tej ""utęsknionej'''@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka80
hej...kruszynka:) jak tam Twoje objawy utrzymują się dalej czy moze jakies zmiany...a moze doszło coś jeszcze? u mnie bez zmian...ale i tak sie boję ze @dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej dziewczyny czy mogę się przyłączyć ?? od niedawna się zastanawiam co znowu ze mną jest nie tak :( o moje pierwsze dziecko synka starałam się 4lata i cud pewnego dnia się zdarzył teraz ma 14m-c od niedawna zastanawiam się nad rodzeństwem dla niego ale niestety od kilku miesięcy się nie zabezpieczamy i nic tylko dlaczego znowu??? dodam że dość poważnie choruję na zakrzepice zapalenie żył mam mieć zabieg już niebawem i 3 dni temu byłam w szpitalu okazało sie ze mam uszkodzony błędnik ruchu bo wiąż mam zawroty głowy omdlenia szumy w uszach zastanawiam sie czy to wszystko ma wpływ na brak ciąży ??? ostatnio okres mi się przesunął o 1m-c i przytyłam z 4kg :(((( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się martwię,że @ przylezie:/ No powiem Ci,że piersi bardzo bolą,tak jak pisałam już od 18 dc,tylko teraz coraz bardziej.No i dziś tak co jakiś czas czułam jakieś takie słabiutkie migotanie w jajnikach-raz w jednym,raz w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×