Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej Kochane:*Co tam słychać?Ja posprzątałam a teraz odpoczywam:)Niestety dzisiaj mój ginekolog odwołał wizytę,ponieważ Jego pacjentka rodzi:)Mam przyjść w czwartek o 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to pomarańczówki!!!!! Nie zwracaj uwagi Kruszynko:)Ci ludzie nie maja uczuć i są nieszczęśliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) misia gratulacje ! :D kruszynko nie przejmuj sie głupimi tekstami , a jeśli chodzi o wiek to jak bym mogła to bym cofnęła czas i zaczęła sie starać w, wieku 20 lat albo i wcześniej i nie widze w tym nic złego ,uwielbiam dzieci :) oj pomarańczko wydaje mi sie że z ciebie zgorzkniała bladź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko nie przejmuj sie pomaranczkami. ja tez zaluje ze wczesniej nie pomyslalam o dzidzi.w kazdym razie misia sliczne malenstwo:) ja od poczatku mialam przeczucie ze u nas bedzie chlopak i jest :) robi sie coraz baardziej ruchliwy i kopie mnie po nerach :) kszewuszko trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane:) Patra w pierwszej ciąży miałam przeczucie,że bedzie chłopak no i był:D a teraz nie mam przeczucia hehe:)Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcze żal mi was macie kamienie zamiast serc i plujecie jadem, chyba was ktoś strasznie skrzywdził i mścicie sie na innych , nic innego nie pozostaje jak życzyć wam na święta żeby w waszych ,,sercach'' zagościło ciepło i zrozumienie a nie smutek żal i zazdrość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamawiam :) Mam nadzieję że do soboty kurier przywiezie... bo będzie cyrk jak nie dojedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj z synkiem ubraliśmy:)Kszewuszko poczęstuj Mnie ciasteczkiem:P a A gdzie jest Maja???Odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka z synkiem mi sie sprawdziło z tym kalendarzem i teraz też wychodzi,że synek ale zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi wychodzi,że dziewczynka:)Bardzo bym chciała pierwszą córeczkę:) Ale jeżeli będzie synek to będę tak samo szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży przeciucia nie miałam...na usg wyszło,ze chłopczyk :) i jest mamusi syneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mialam niereagowac ale szkoda ze piszesz takie bzdury, moze wlasnie sie spełniamy? jak bys czytala dokladniej to sa wsrod nas osoby wykształcone, pracujące i spełniające sie zarówno w zyciu zawodowym jak i w domu, wlasnie tym ze pieka ciasteczka, dbaja o dzieci i sa szczesliwe. a bachorem to moze Ciebie ktos kiedys nazwał, skoro Ty potrafisz takich słów używać. przeklinanie świadczy o niskim poziomie intelektualnym, skoro pozwalasz sobie na to by w Twoim słowniku-jak się domyslam słowniku KOBIETY, ba nawet kobiety ambitnej istniały takie słowa, to widocznie synapsy w Twojej pewnie młodej główce własnie odnosiły klęske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kurwo!!!Co się mnie tak uczepiłaś???Stosunki z kochającą osobą w wieku 20 lat jest dla Ciebie kurwieniem się?? Czyli rozumiem- Ty jesteś starą panną,której nawet nikt kijem nie chciał dotknąć i dlatego żal Ci dupę ściska dziewico orleańska??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma co sobie nerwow psuc jakims debilem misia juz ubraliscie choinke? loj my dopiero w sobote chyba ubierzemy i kupimy:-D dzisiaj pojechalam do sklepu kupic malej prezent pod choinke juz liczy dni do gwiazdki i czeka nap prezent od niej :-D ..ehhhh w grudniu same wydatki kszewuszko a jak tam wasze staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zapewnię dziecku???Wszystko czego będzie potrzebowało. Kończę studia,pracuję.Mój partner jest po studiach i ma bardzo dobrze płatną pracę.Mamy dom i żyjemy ponad stan...do szczęścia brakowało nam dziecka.Jeszcze coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×