Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kruszynko wspaniale moje gratulacje !!!!!!!! bardzi sie ciesze Dziewczyny to pewnie kolejna fala pozytywnych tesciorów bedzie!!:):) trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka nie spie jestem. do dziela powiadasz?;-) no to za jakis czas.moj to ma zaws e pore w nocy mnie budzi:-P patra witaj:-) ja mam nk to tam cie poszukam.wyslalas mi na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zaakceptowalam cie na fb.jutro wejde na nk to cie tam znajde.pisze terax z telefonu nie moge cos cje odszukac na nk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberekXD ktora juz nie spi? ja leze w lozku pije kawe mam jakiegos niechcieja dzisiaj. jutro konczy mi si @ kszewuszko silka jak tam po imprezce? glowka nie boli?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja chwilke jestem :) dziś znowu zrobiłam t owulacyjny i kreska coraz mocniejsza, pierw byla słaba potem coraz mocniejsza ale nie taka sama, potem słabsza i słabsza a tera coraz mocniejsza , robie sobie te testy za złotówe z allegro i powiem wam że chyba z nimi coś nie tak, 2 razy miałam slabsze krechy a owulka była potwierdzona przez badanie progesteronu i też przez monitoring a wtedy krechy na tych teścikach nie były takie same, jak m wyzdrowieje to będe musiała zrobić to hsg i pewno inseminacja , bo gin mówi że do owulacji dochodzi ale nie do zagnieżdżenia nie może jednak dojść to albo coś z jajowodami może zrosty czy co , albo przez tsh bo wysokie i te przeciwciała jądrowe no nie wiem i jeszcze m slabsze plemniczki, kurcze za dużo tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bezik. ja kiedys kupilam takie testy z allegro mysle tez ze one jakies dziwne.... ja mysle ze chyba u mnie za dlugo trwa faza lutealna a zarodek nie moze sie zagniezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mamtakie cuś że nie umiem wymiotować, w zeszłą sobote jechaliśmy autem na wieś i strasznie rzygałam (zawsze mam tak w aucie) no i cyrk bo jak wymiotuje to mam wrażenbie że sie dusze dlawie nie moge złapać powietrza wlatujemi to jakoś do nosa czy co , pomóżcie babeczki :( m mówi że musze nauczyć sie wymiotować że za nisko głowe trzymam dlatego sie dławie i prubuje łapać powietrze czuje sie jakbym tonęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kruszynko a miałąs jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
bezik nie ty jedna bo ja tez tak mam, wtedy trzeba trzymać sobie głowe i próbować ją ruszyć na bok pare razy w prawo i lewo, wtedy jest dopływ powietrza do tchawicy i płuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mon napewno skorzystam z twojej rady i mam nadzieje że pomoże bo to zajoba idzie dostać z tym rzyganiem , mam refluks i kinetoze , często rzygam i zawsze to samo brak tchu no masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dosłownie na momencik ;) michellinka wysłałam Ci zaproszenie na fb :) Misia z tym tygodniem ciąży to chyba to źle liczyłyśmy, bo ja gdy byłam dokładnie w 8tc 5d to lekarz mówił, że jestem w 9tc, więc wynika z tego, że dziewiąty tydz. mi leciał, a miałam wtedy skończone 8 tygodni i 5 dni. Wychodziło by z tego, że we wtorek zaczynasz 11tc. Nie wiem czy to dobrze zrozumiałam, niech może się wypowiedzą dziewczyny, które to ogarniają ;) Dobrego tygodnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w mordeX-( ucielo pisalam ze bezik nie pomoge z tym rzyganiem bo zadko wymiotuje....nienawidze tego stanu... ciamisia michellinka swietuje chyba rocznice slubu.wszystkiego fobrego z tej okazji;-) silka nocny marku gdzie jestes. kszeeusxko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas spokojnie, zastanawiam sie czy na święta upiec ciasta czy coś kupić, na wigilie jedziemy do moich rodziców potem do mamy męża to część potraw mam z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez jedziemy na swieta do moich rodzicow to mam z glowy.ja pieke ciasta.cztery rodzake i zrobie rybe po grecku;-) no i slaskie makowki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka tak sie ciesze ze wam sie udalo.jak fajnie.ciagle przezywam :-) super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieke ciasta.nie lubie tych ze sklepu.nasze ulubione to tiramisu mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×