Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

mariaaa to cchyba niedobrze jak taki maly poziom progesteronu bo on jest odpowiedzialny za utrzymanie ciazy o ile sie nie myle. i ttu moze byc problem ja badalam go w 24dc i wynosil 22.31 jakos tak a w ktorym dniu cykklu tyle wynosil? wynik zalezy od dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing mysle ze nie powinno to miec wplywu na wynik badania mon ano szybko czas leci....u mnie juz ponad rok takiego intensywnego starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaaa
no wlasnie to tyko w fazie lutealnej... tyle lat brać anty to wcale sie nie dziwię, ale mam nadzieje, ze przy duphastomie sie unormuje ale ile na to trzeba bedzie przeznaczyć lat? masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariaaa zycze ci oby wszystko bylo w normie i zebys zaszla w ciaze:-) u mnie jutro 25dc no i czekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariaaaa bedzie dobrze :) tez bralam 4 lata anty pozniej mialam nieregulrny okres, lekarz podejrzewal zepsol policystycznych zlecil hormony a z nimi bylo wszystko ok, by zrobic badania hormonalne zapisal mi tabletki hormonalne na wywolanie okresu bo nie mialam go juz 70 dni. Poprosilam lekarza o cos na wywolanie okresu gdyby znow sie nie pojawil przepisal mi luteine wzielam 2 tabletki a mialam brac 4 dni lecz zrezygnowalam bo czulam ze nadchodzi okres byl regularny wyliczylam dni plodne i sie staralismy wtedy, bo to byl pierwszy regularny okres, udalo sie zajsc w ciaze ale nie w tym czasie co sie staralismy tylko jak sie okazalo to pare dni pozniej gdy mielismy luzne podejscie, owulacja sie przesunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaaa
Dzięki dziewczyny, za dobre słowa. Cieszę się, że Wam się udało :-) Dzisiaj mija 89dc, ale tak mnie boli jajnik lewy, ze mam cicha nadzieje, że w końcu przyjdzie. Natomiast luteine bede brać póki nie przyjdzie... Miejmy nadzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 25dc i zauwazylam niedawno na papierze nitki brazowego sluzu...szyjka wysoko zamkknieta i twarda temp.37.1 juz nie wiem co myslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 25dc i zauwazylam niedawno na papierze nitki brazowego sluzu...szyjka wysoko zamkknieta i twarda temp.37.1 juz nie wiem co myslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jestem,ale nie mam kiedy pisać bo mam dużo nauki:)Jeszcze dwa egzaminy:) Dorotq Ja miałam nisko i zamkniętą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia ano roku;-) trzeba to jakos uczcic;-) najlepiej to II kreseczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, zdecydowanie! :) ciekawe, która pierwsza w Nowym Roku szczęśliwie zatestuje? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteq=trzymam kciuki bys jako pierwsza miała taką niespodziankę w postaci 2 kreseczek!na rocznice naszego topiku!a,za Toba reszta staraczek,ma sie rozumieć:)czekam z niecierpliwością na=tylko=dobre wieści!ściskam Was wszystkie!mamuśki i brzuchatki oczywiście również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka dziekuje.... zobaczymy co wyjdzie z tego cyklu;-) jakos pod koniec grudnia mialam przeczucie ze uda sie w tym cyklu....i nadal mam jak przyjdzie @ to trudno nie bede plakala.... nowy cykl nowe madzieje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) a gdzie michelinka malpka i reszta kobitek ? m pojechał do lekarza znowu który podejmie decyzje czy dać mu encorton czy nie , kurcze cały czas uciekam od koleżanek z dziećmi , dziś szłam rano zrobić tsh.. i spodkałam koleżanke której nie widziałam pare misięcy , spieszyła sie i prosiła żebym jej 4 miesięczną coreczkę potrzymała, jeju jak ją wzięłam na ręce to .. no nie wiem co napisać.. pachniała jak aniołek , delikatna kruszynka ... u mnie 13 dc s sumie się kochaliśmy ale pewno nic z tego nie będzie jak słabe nasionka :( ciekawe jak tam moje tsh , znowu mam okrutny humor , przepraszam babeczki ale nie wyrabiam wczoraj w nocy chyba z godzine płakałam , m mnie tulił i mówił że damy rade że będzie dzieciątko , moja sąsiadka sie pytała kiedy zaczniemy sie starać bo to najwyższy czas , a mi sie smutno zrobiło powiedziałam że narazie nie staramy sie .......... pozdrawiam wszystkie babeczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku pamietaj ze slabe slabymi ale wystarczy by jeden sie wylamal i dotarl do celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czemu te co pragną dziecka mają problemy i wiele przeszkód na drodze do szczęścia a te kobiety co nie chcą to mają , wszystkie to takie skomplikowane albo ja jestem ciemna masa :( śpijcie smacznie słoneczka i dbajcie o siebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po cyklu...bedzie nastepny temp.spadla na 36.7 tylko patrzec jak jutro zawita@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku nigdy nie zrozumiemy przewrotnosci tego swiata... dorotq calkiem jak mowisz... bedzie nastepny... wiesz ze mocno trzymam za Ciebie kciuki... pewnie nawet nie wiesz ze po prostu czekasz na moja nowa udana ciaze i bedziemy chodzic w niej razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha pewnie ze czekam na ciebie:-) kszewuszke i rreszte:-) wlasnie @ sie rozkreca takze moj cykl 26 dni nigdy tak krotkiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie trochę kicha. Szyjka mi odmawia współpracy, więc mam leżeć i na kontrole za 10 dni. Jak się nie uspokoi po lekach to szpital mnie czeka. Tylko żeby jeszcze nie urodzić... Jeszcze za wcześnie :( Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🌼 śliwko a bierzesz coś na podtrzymanie ? jak tera sie czujesz , który to tydzień ? kurcze dbaj o siebie słonko ❤️ mój m naszczęście encortonu nie dostała a ja dziś odebrałam wyniki i tsh 4.32 a T3 spada , nie wiem co to te T3 za tydzień we wtorek mam endokrynologa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, pamiętacie mnie jeszcze? Na jakiś czas wyłączyłam się z forum, bo miałam takie ogólne zawirowania. Gratuluję wszystkim, którym się udało!! :) Niedawno gin stwierdziła cykle bezowulacyjne. W tej chwili jestem na clo, by wywołać owulacje. Brałam tabletki od 5 do 9 dc. Dziś 13 dc. Kłuje mnie od wczoraj chyba jajnik (nie wiem czy to torbiel czy owulka), ale staram się być dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kurcze ja tez mma ohydny humor, bezik doskonale cie rozumie my w kwietniu bedziemy miec 2 rocznice slubu i juz co chwile ktos sie pyta czemu nie mmay jeszcze dziecka, czy sie staramy itp itd i tez kłamie ze sie nie staramy , no bo co mówić? ze nie wycgodzi?;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam ochote wszystkim wykrzyczeć prawde żeby dali nam spokój ,ale to chyba nic dobrego by nie wniosło :( czapus jasne że cie pamiętamy :) a tsh prolaktyne se badałaś ? ..... dużo tych hormonów ogólnie trzeba by zrobić ja sie zastanawiam czy FT3 to to samo co T3 , w laboratorium babka mi powiedziala że to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bezik.. badałam prolaktynę, progesteron i testosteron.. wszystko w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czujesz po clo ? ja jak bralam to bolał mnie lewy jajnik normalnie nigdy go nie czułam , clo go chyba obudziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×