Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

1 i 2 dzień był kiepski, bolała mnie głowa i byłam taka nie do życia... a dziś i wczoraj boli mnie z prawej strony, być może jajnik. Ale robiłam testy owulacyjne i nic mi nie pokazują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko nie przejmuj sie testami ja miałam taki cykl co wogóle mi testy owu nie wychodziły a zawsze robie w cyklu koło 10 :p a byłam na monitoringu i robiłam progesteron i wyszło na obu badaniach że owulka jest :) ja kupuje na allegro testy za złotówe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam jakieś z allegro ale kupowałam ich chyba z 50 za jakieś 40zł chyba czy jakoś tak... dupa dupa dupa.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czapus, Beziku biorę Spasmolinę i leżę. Zobaczymy, co gin powie w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja tez jestem.... @ mam goscia i musze go strawic jakos przez 5 dni...masakra:-( jakk ja nienawidze tego stanu....:-\ chyba zaczne pic wiesiolek i mierzyc dokladnie tempke i zapisywac w tabelce musze namowic tez swego na bafanke bo moze ja tu cuduje a to moze byc wina nasienia...wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasionka trzeba zbadać , może niepotrzebnie kobitki robią badania i to takie mało przyjemne .. hsg nawet usg przespochwowe nie jest dla mnie mile niedość że bolesne a tak to może sie okazać że wystarczy poprawić nasionka i będzie ok :) ja jak mam @ to 2 dni krwawienia a potem tylko brązowociemne plamienie takie brudzące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se kupilam tran prewentik z czosnkiem na wzmocnienie, wiesiołek też kiedyś brałam oeparol miałam piękne paznokcie i włoski po nim :) ide lulu , znowu pewno nie będe mogła zasnąć .. będe marzyć i marzyć o dzieciątku ......... dobranoc dorotq kolorowych snów kobitki 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc beziku:-* ja tez juz ide.cos mnie chyba rozklada choroba ciezko mi na plucach podejrzewam ze oskrzela bede miala chyba jutro pojade do lekarza... oo moze ktora z was wie co lekarze zalecaja na poprawe nasionek? jakies leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Co tam słychać?U mnie ok.Czuję się wspaniałe,bo po ponad 3 tygodniach nie mam wreszcie mdłości!Kupiłam sobie tabletki Mamarin i zdziałały cud:)Już myślałam,że nic mi nie pomoże. Teraz jadę po wyniki badań...odbiorę wszystkie oprócz toxo,bo te dopiero w piątek:/Boję się trochę,że coś nie tak tam wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Śliweczko bedzie wszystko dobrze:)🌻Dużo zdrówka👄 Ja miałam mieć w zeszły piątek badanie prenatalne i miałam mieć na nfz ale babka zadzwoniła,że nie maja limitu na nfz i jestem teraz umówiona na ten piątek powiedziała,że może dadzą zgode a jak nie to zapłace 200 zł za to badanie. Dorotq a twój mąż badał nasienie?? Bezik przytulam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Śliweczko bedzie wszystko dobrze:)🌻Dużo zdrówka👄 Ja miałam mieć w zeszły piątek badanie prenatalne i miałam mieć na nfz ale babka zadzwoniła,że nie maja limitu na nfz i jestem teraz umówiona na ten piątek powiedziała,że może dadzą zgode a jak nie to zapłace 200 zł za to badanie. Dorotq a twój mąż badał nasienie?? Bezik przytulam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Śliweczko bedzie wszystko dobrze:)🌻Dużo zdrówka👄 Ja miałam mieć w zeszły piątek badanie prenatalne i miałam mieć na nfz ale babka zadzwoniła,że nie maja limitu na nfz i jestem teraz umówiona na ten piątek powiedziała,że może dadzą zgode a jak nie to zapłace 200 zł za to badanie. Dorotq a twój mąż badał nasienie?? Bezik przytulam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki:)Wszystko w porządku.Mocz,morfologia,glukoza i WR.Nic nie odbiega od normy,a WR ujemny:) Jeszcze w piątek to toxo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki:)Wszystko w porządku.Mocz,morfologia,glukoza i WR.Nic nie odbiega od normy,a WR ujemny:) Jeszcze w piątek to toxo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki:)Wszystko w porządku.Mocz,morfologia,glukoza i WR.Nic nie odbiega od normy,a WR ujemny:) Jeszcze w piątek to toxo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliweczko trzymam kciuki zeby bylo dobrze kruszynko badz dobrej mysli w kwestii toxo jak bys miala klopot w kwestii interpretacji wynikow to jestem do dyspozycji bo niestety mialam z tym cholerstwem do czynienia a ja w odroznieniu od Was czekam juz z niecierpliwoscia na @... niech no ona wreszcie przylezie... w pt bedzie 31dc ale czuje ze to jeszcze nie pora... moze za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliweczko trzymam kciuki zeby bylo dobrze kruszynko badz dobrej mysli w kwestii toxo jak bys miala klopot w kwestii interpretacji wynikow to jestem do dyspozycji bo niestety mialam z tym cholerstwem do czynienia a ja w odroznieniu od Was czekam juz z niecierpliwoscia na @... niech no ona wreszcie przylezie... w pt bedzie 31dc ale czuje ze to jeszcze nie pora... moze za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to suprer ;) ja dopiero wyniki odbiore w pt przed wizyta u ginekologa, a ty kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to suprer ;) ja dopiero wyniki odbiore w pt przed wizyta u ginekologa, a ty kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to suprer ;) ja dopiero wyniki odbiore w pt przed wizyta u ginekologa, a ty kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki w rok powstania naszego topiku :) U mnie małe zawirowania....od piątku w domu szpital....gorączka 39,40 stopni 3 razy na pogotowiu :( ale sytuacja już opanowana chociaż mąż ma teraz trochę problemów z wątroba.Lista badań,usg... mamy nadzieje,że będzie dobrze! Tylko,że staranka zawieszone.Choróbstwo dopadło nas akurat w dni płodne bbbuuuu....miałam kupione testy owulacyjne,brałam wiesiołek i dupa!Czekam spokojnie na @ ale to jeszcze z 11dni.Tak nam się fajnie nowy rok zaczął :( pozdrawiam wszystkie dziewczynki!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam pytanie do dziewczyn, które brały clo.. Orientuje się może ktoś czy clo może wydłużyć cykl? Zawsze miałam mniej więcej 28 dniowe. Teraz robię testy owulacyjne i ciągle wychodzi 1 kreska? Możliwe, że się mylą lub cykl się wydłużył? Dziś 14 dc i NIIIIIC... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×