Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dzien dobry;) Leze sobie w lozeczku, dzis mam labe maz zabral malego na caly dzien. Kupilam lokomotiv i wieczorem wezme jak tak dalej bedzie. Oj upal straszny...buziale:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka na noge przykladaj roztluczona kapuste wczesniej oziebiona w lodowce. Oprocz tego doustnie na alergie wapno i cos z loratadyna, w aptece powinni doradzic bo pelno tego na rynku. Altacet na opuchlizne. I jak nie bedzie poprawy to jutro wybralabym sie do rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, u mnie tez juz tak goraco, ze nie ma czym oddychac, a po poludniu ma byc 37-38 stopni, ponoc przewiduja, ze padnie rekord ciepla na Dolnym Slasku, popadamy tu jak muchy. Naet nie chce mi sie wychodzic na taras. O ktorej jutro odbierasz wyniki? Duszak pije wapno, lykam Cetalergin, okladalam octem, lodem, kapusta i moczylam ja w letniej wodzie. Nadal opuchnieta, swedzi i boli :) Obserwuje tylko, czy nie idzie mi zakazenie, bo co chwile drapne to ugryzienie. Jak cos w auto i do szzpitala. Jutro ide do rodzinnego, zobaczymy co powie na to gire ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj owulacja na prawym jajniku, oj boli, boli :( Co z tego? Jest polip, to i fasolka sie nie zagniezdzi. Smutno mi, ze trzeba spisac ten cykl na straty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym zaryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, to nie chodzi o zadne ryzyko, przytulamy sie z m. normalnie, ale mam 100% pewnosci, ze nic z tego nie bedzie. Moj polip dziala jak spirala wewnatrzmaciczna i poki sie go nie wytnie z ciazy nici. W nastepnym cyklu beda wycinac to dziadostwo, wiec tez lipa :( Jutro bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanko a boli cie tam w środku przez polipa ? wczoraj sąsiadka mi oznajmiła że jest w ciąży znowu, planowane , szybciutko zaszla w pierwszą i w drugą , a ja w pewnym momencie poczułam takiego kopa energetycznego i będe walczyć o dzidziulka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.griszanka to mamy podobnie.ja tez wczoraj owulka chyba ;-) . bezik suuuuper pewnie ze trzeba walczyc :-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja juz sie nauczylam obserwowlam swoje cialo od kilku mcy.sluz klucie jajnika tempka bace cycki . a ja sobie leze pod drzewkiem nad woda ale gorac....i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy na spacerku w lesie , zaatakowały nas komary a tera jest duszno i parno, oj jak bym chciała troche deszczyku takiego orzeźwiającego ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa ,nie dość że ciota co miesiąc przychodzi to tera mi wypada 3 sierpnia w moje urodziny s**t super bede zdychać nici z imprezki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaki upał, mam dość. Dobrze że już mnie nie piecze od słońca, cialko fajnie zbrazowialo. Oby noc byla chlodniejsza bo trzeba się do pracy wyspać... ciężkie życie w upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus jutro tez ma byc taki upal.my dzisiaj nad woda w cieniu bo w miescie nie da sie wytrzymac a jutro to nie wiem .. a mnie tak strasznie bola piersi jak nie moje do tego urosly i brodawki pociemnialy.to tak mam w dni plodne potem to sa takie nijakie ;-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam ten wczorajszy upał, jeszcze tylko dziś taka masakra i od jutra ma się uspokoić. Tylko dziś niestety trzeba upał znieść w pracy... Griszanka miejmy nadzieję,że u Ciebie problemem jest tylko ten polip i jego usunięcie pomoże i wtedy wreszcie Wam się uda :) Wiem, że tak ciężko odpuścić 2 cykle. Może nawet nie odpuścić tylko mieć świadomość, że nic z tego. A poza tym, za 2 miesiące jeszcze terapia poprawi Ci kondycję psychiczną i będzie dobrze!! Wyniki odbiorę dopiero jutro, dziś nie wiem czy dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezik popatrz jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim, Griszanka jak noga? Lepiej? Dziewczyny dzis Wam posmece troche ;( Ide po poludniu do ginki bo dalej piecze mnie w pochwie, leca uplawy dziwnego koloru i domyslam sie ze to pewnie grzybki. Od wczoraj mnie nie mdli, nie mam wzdec i juz zaczelam panikowac ze zrobilam cos ciazy przez to ze tak dlugo zwlekalam z tym zakazeniem. Moze powinnam od razu jechac na izbe jak czulam ze cos jest nie tak? A ja tak chodze od tamtego wtorku. I jeszcze w dodatku moj dzisiejszy sen, nie wrozacy nic dobrego ;( Psychicznie kompletnie sie rozlozylam. Fizycznie zreszta tez bo piecze jak cholera i nie da sie funkcjonowac. Ciekawe czy bede miala usg jak jest zakazenie. Przepraszam Was za ta litanie ale musialam sie wygadac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku, no popatrz jak to jest ja @ tez dostane w dzien urodzin, albo dzien prrzed. Co poradzic? A moze splata nam figla i nie przyjdzie... W obu przypadkach malo prawdopodobne, ale mozliwe ;) Z ta owulacja, to ja czuje okropny bol jajnika, momentami zgina mnie z bolu, do tego czuje sie troche jak na @ i jestem pewna, ze to owu, bo kilka razy potwierdzilam to na monitoringu cyklu. Co do polipa, to dziadostwo nie boli, tylko wplywa na bolesnosc @ i przedluza ja, najpierw plamienia ok 4 dni, a potem 6-7 dni normalnego krwawienia. Oszalec mozna. Dorotq, pewnie tym razem sie uda - ostatnio razem z Duszak czekalysmy na brak @ i jej sie udalo, teraz kolej na Ciebie :D U mnie upal masakryczny, nie ma czym oddychac, nawet drobinki wiatru nie ma, nie wspominajac juz o kropli deszczu. Ech, czekalismy na to ciepelko, a teraz nie mozna go zniesc. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy! Strasznie się boje.. Mam 18 lat. Ostatnią miesiączke miałam 28 czerwca. Cykle mam dosyc nieregularne (od 27 do 30 dni). 9.07(czyli 11dc.) uprawialam seks przerywany. Zrobilam test ciazowy 24 i 26 lipca po poludniu(obydwa negatywne). Dzisiaj jest 31 dc, a okresu nie mam. Bolą mnie strasznie piersi jak przed okresem, ale czytalam, ze moze to byc rowniez obiaw ciazy. Straasznie się boje.. Czy testy mogly wyjsc falszywie negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak, z noga tak sobie, wlasnie czekam w kolejce u lekarza rodzinnego, zobaczymy co powie. W miejscu ugruzienia zrobila sie fioletowa i srednio to wyglada. A co Ty kochana wymyslilas? Wszystko jest dobrze to, ze nie ma mdlosci- pewnie lokomotiv pomogl. Bedzie dobrze, grunt, ze dzisiaj idziesz do ginki. A sny? Jak juz sie nakrecilas, ze cos jest nie tak, to zaczynaja sie glupoty snic i tyle. Uspokuj sie, nerwami mozesz tylko zaszkodzic niuni. Po wizycie u ginki daj znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Griszanka problem w tym ze ja go jeszcze nie bralam ;( A z noga jak jest fioletowa to nieciekawie, kurcze co Cie ugryzlo, jakas zmija, bak, nie wiem? Myslalam ze Ci przejdzie przez weekend. Sama jestem ciekawa co rodzinny na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze dziewczyny pomozcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, testy mogly sie pomylic, przy Twoich cyklach moglo byc za wczesnie na wykrycie ciazy. Z drugiej strony @ moze Ci sie spozniac, chociazby z tego powodu, ze sie denerwujesz - zdarza sie. Proponowalabym powtorzyc test jutro, jakbys nadal nie dostala @, tylko z porannego moczu, wtedy powinien byc bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesli nic nie pilam od rana moge zrobic test jeszcze dzisiaj? Zwariuje do jutra....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlam od lekarza, kontynuacja zwolnienia, a na noge octemisept 3x dziennie i altacet w zelu na opuchlizne i tyle :) Duszak, a moze po prostu mdlosci juz minely 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje. Lece do sklepu po test... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) a no griszanko to odpoczywaj wyleguj sie ile możesz :),fajnie by było w urodziny ujrzeć 2 krechy ale mnie już brzusio boli jak co miesiąc na ciotkie duszak współczuje grzybka w takie gorąco , lekarka coś ci zapisze i przejdzie,biore sie do roboty będe później , miłego tygodnia babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale mnie tu dawno nie było... Melduje,że 10 lipca urodziłam córeczke :):):):) Duszak gratuluje :) Trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×