Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

A Wy dziewczyny prosiłyście swoich ginów o l4, czy sam Wam wystawił. Zwolnienie macie na miesiąc, czy do końca ciąży i czy macie leżące czy chodzące??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalam w sklepie i nie wiem jak bym teraz te ciezkie skrzynki z piwem dzwigala i zgrzewki z woda nie wyobrazam sobie :( lub wstawala o 4.30 lub do 23 zmiane konczylam. podziwiam te dziewczyny co sa tyle godz na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi lekarz sam zaproponowal zwolnienie powiedzial zebym lepiej odpoczywala bo to jednak zalicza sie do ciazy zagrozonej. Ja dostaje od wizyty do wizyty. Teraz mam do 23 lutego:) mam ze moge sobie chodzic wiec moge sobie chodzic i jezdzic gdzie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pracuje w supermarkecie i sam kierownik wygonil mnie na l4. A zus cie tez sprawdzi jak pracodawca wysle im do zusu zeby cie sprawdzili bo tak to oni ciezrnych nie sparwdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze do 20 tyg tak cos o uszy mi sie obilo ale to nawet takie uspokajajace ze cos biore bo bez tego to bym panikowala a tak mamy wspomaganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w biurze, ale i tak jest ciężko :(. Ciężko się skupić i zmobilizować, a praca bardzo odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin pytał, czy chcę L4. Powiedział, że to zależy ode mnie. Ale też dostałam Duphaston "na wszelki wypadek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ale wiesz jak mi ordynator w szpitalu powiedział że jakby coś z ciążą miało się stać to niestety nic z tym nie zrobimy że nawet taka luteina by nie pomogła. A jak juz minie 1 trymestr to juz mozna byc spokojnieszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam Wam dziewczyny powiedzieć, że za 2 dni, tzn od poniedziałku zaczynam 2 trymestr. Ponoć znacznie maleje ryzyko poronienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin w szpitalu powiedział, że po co ja z krwawieniem w nocy się zjawiam, i tak w 11 tyg ciąży nic by z tym nie zrobili, co innego gdybym była w 30, to jest co ratować. Wyobrażacie sobie?? Ja zestresowana jak cholera a on mi takie rzeczy mówił. Mój gin był oburzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Izka:) tez bym chciala juz tak powiedziec a tu jeszcze tyle dni... Doti wiem ze co ma byc to bedzie ale to mam chociaz wiesz taka swiadomosc ze chociaz moze troszke mu to pomoze i nie bede miec sobie nic do zaarzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie brałam, bo mi nie potrzeba. Mam umowę zlecenie. Praca jest przyjemnością :) Od czasu do czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zastanawiałyście się już nad imionami dla Waszych dzieciaczków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka tacy lekarze to nie maja powolania powinni ich odrazu wyrzucic! ja akurat w sierpniu trafilam na wspaniale pielegniarki i dobrych lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza oni nie sa normalni ci nie ktorzy lekarze dlatego ja powiedzialam ze wole chodzic prywatnie i bez laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie tak po cichu myslalam ze jak synek to Dawid a coreczka to Oliwia lub Julia:) kazdemu podoba sie co innego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja nad tym nie myslalam bo nie wiem co bedzie...pozniej bede myslec teraz modle sie do Boga o to aby wszytsko bylo dobrze aby moja dzidzia sie rozwijala i byla zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem stworzyliśmy listę, ale na razie nie ma imion, które by nam się wspólnie podobały. Jesteśmy na etapie burzy mózów :) Dziewczynka 1.Nina 2.Wiktoria 3.Nikola 4.Iga 5.Olga 6.Sandra 7.Kornelia 8.Sara 9.Martyna 10.Klaudia 11.Kinga Chłopczyk 1.Wiktor 2.Alan 3.Dominik 4.Igor 5.Aleksander 6.Oliwier 7.Eryk 8.Olaf 9.Nataniel 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to macie sporo do rozwazenia:p ja jeszcze musze poznac typy mojego meza ale na pewno dojdziemy do porozumienia jak przyjdzie na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny mówię Wam już dobranoc :) Idę oglądać komedię, która zawsze mnie rozbawia: Poznaj moich rodziców. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tylko czy ostatecznie wybierzemy jakieś imię z tej listy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×