Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

malentka a co im do tego przecież nie ma zakazu zatrudniania ciężarnych kobiet, pomyśl o tym bo szkoda. Doti:) w tamtej ciąży pierwsze ruch poczułam w 17 tygodniu, a co do oliwki do świetnie nawilża smaruj również piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A tak podejrzane, nie podejrzane, jak Ci udowodnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No na razie to piłeczka słaba, raczej sadło zaczęło obwisać. ;) Ponoc organizm zbiera tkankę tłuszczową. ;) Ja tam nie wnikam, przytyję 12 - lux, przytyję 25, też lux, byle z dzieckiem było ok :) A schudnąć można zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja właśnie oliwki nie mogę, może smarować normalnym nivea? Albo garniera na suchą skórę? W przyszłym miesiącu zakupię coś na rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie niby nie udowodnia ale troche to dziwne laska przez 8 miesiecy nie pracowala bo byla na chorobowym a nagle w 9 miesiacu ozdrowiala i poszla z brzuchem do roboty hehe;D Joanna fajny juz masz brzusio:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti teraz jestem w pracy ale obiecuje że lada dzień wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ginekolog kazal oliwka cala ciaze smarowac piersi brzuch tylek i uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Doti, super, ja taki chcę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te wasze brzuszki mój troszkę mniejszy, mówię wam że oliwka najlepsza ale dobrze nawilżający balsam też będzie dobry tylko róbcie to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka myślisz że tylko ty myślisz o takich rzeczach połowa kobiet kombinuje, niektóre nawet zakładają specjalnie działalność gospodarczą Doti:) na pewno już niedługo poczujesz ruchy, najlepiej wieczorem położyć się na plecach uspokoić wtedy dziecko ma największą aktywność na początku możesz mieć uczucie jakby ktoś Cię piórkiem łaskotał od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz wyczytalam ze trzeba pracowac nie byc na chorobowym, minimum pol roku zeby uzyskac macierzynski a ja zaczelam pracowac na umowe od polowy pazdziernika a od konca stycznia jestem na zwolnieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Coś mi się chce, pytanie za 100 punktów - co to może być,bo idę zaraz do sklepu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna hmm ciezkie pytanie bardzo:) to kup mi tez cos:) ja zjem po obiedzie pomaranczke bo mam ochotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja miałam dziś obiad z paczki :P Spagetti 3 sery, bo mam lenia i mi się robić nie chciało, to tylko rozrobiłam sos,wkroiłam boczek i ugotowałam makaron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka to powiedz co z tymi kobietami co musza być na zwolnieniu od początku ciąży, dam Ci radę idź do dobrego biura rachunkowego i dowiedz sie wszystkiego ja mam księgową która mi pomaga w takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie rozmawialam z moim M i mowil ze pojdziemy do jakiegos radcy pranwego badz biura rachunkowego i wszystkiego sie dowiemy bo nie znam nikogo z zusu zeby taki szmugiel zrobic i byc pewnym ze nie bedzie z tego powodu konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka-dokladnie musisz jakos to dobrze zalatwic zeby zus sie nie zorientowal bo z nimi sie nie wygra:( zlodziejami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przybierania na wadze w czasie ciąży to nie jestem absolutnie zwolenniczką odchudzania się albo oszczędzania w jedzeniu ale też nie można przesadzić z wagą bo to jest naprawdę ciężko później zrzucić, uwierzcie mi. Zresztą duży przyrost wagi w ciąży też nie jest zdrowy, normalnie kobieta powinna przytyć ok 20% swojej wyjściowej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka bardzo dobry pomysł!!! Daj znać jak będziesz już coś wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze dam :) dziekuje za wasze opinie :) pewnie gdyby nie wy to bym sie za to nie zabrala :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×