Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

mdłości mi nie dokuczały ale wzdęcie miałam takie że strach jak to sobie przypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja też mam okropne wzdęcia. idę cos przekąsic do usłyszenia potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wzdecia :P I ogromny brzuch przez to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pojawiła się Wam Dziewczynki już ta kreseczka? Mi dziś zaczęło być widać rowek taki od pępka wzwyż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja mam linie od pepka w dol gdzies od 10 tygodnia. W gore o dziwo jeszcze nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talusia to jest ta linia, ktora maja kobiety w ciazy ;) Od spojenia lonowego do pepka i od pepka wzwyz. Taka ciemniejsza kreska na brzuszku. W miejscu, gdzie schodza sie miesnie brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie robi coraz ciemniejsza. I wloski mi porosly dluzsze niz kiedys :( KKiedys mialam takie jasniutkie i krotkie, a teraz dluzsze i ciemniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem to u mnie pojawi sie lada monent albo jest juz ale słacba i jej nie widzę. dobrze tu byc pierwszy dzien i sporo się dowiedziałam :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale włoski mi terz urosły w okolicach pępka i tez są ciemne i dłuższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane na wzdecia jest dobra woda ze sliwek codziennie wieczorem wrzucam do kubka 6 lub 7 sliwek zalewam do połowy kubka gotowana woda i zostawiam na noc rano jak wstaje to przed śniadaniem wypijam ta wodę jak ktoś lubi suszone śliwki to tez może zjeść ja niestety nie lubię. Jak zaczęłam pic to to po paru dniach wszystko mi się unormowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. co tam? mi zostaly dwa tyg + 4 dni :) brzuszek mi sie opuszcza, krocze bola, wiec juz blizej niz dalej:) ciuszki dla malego uszykowane 3 zestawy. wozek kupiony 3 funkcyjny, niebieski;) jesli to jednak bedzie dziewczynka to ja nie wiem co zrobimy :D jak prawie wszystko blue ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam takie pytanie. Od jakiegos czasu mam takie kłucie w lewym jajniku i promieniuje mi na brzuch no i do kroku czy to jest normalne ???? i czy wy też macie cały czas ten ból jak by na @ oczywiscie nie taki silny ????? i nie tak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem skąd ten ból ale od kilku tygodni też mam te bóle i nie wiem dlaczego są takie czasem silne a czasem słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe "przyszle mamuski" :) Oczywiscie gnije w banku jak codzien wiec nie zawsze moge pisac :) ale teraz mam chwilke wiec jestem. Ja tez mam problem ze slodkim, oprocz nalesnikow s serem i truskawek ze smietana i cukre nic innego moze nie istniec :) No i zyje na na owocach! Miesa nie tykam bo smierdzi hahaha! Boje sie zeby sie nie nabawic tej cukrzycy ciazowej, ale cos jesc musze a tylko to mi wchodzi i jogurty i platki na mleku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to chyba od rozciagajacego sie brzuszka. Mnie tak boli w pachwinach. Sa takie dni, ze boli mocniej i potem widze ze brzuszek jest wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez własnie mam podobnie a mieszkam niestety w UK i tutaj mimo ze mówiłam lekarzowi ze cos takiego jest to dla niego nie ma problemu jak krwawien nie ma.W piątek ide wkoncu na usg pierwsze tutaj mam dosc tej służby zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też od 2 dni boli lewy jajnik i takie mam uklucia w pochwie narazie nie panikuje myślę że to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo tych bolaczek w podbrzuszu... jak sie tak nad tym dobrze zastanowic to chyba nie ma prawa nas NIE BOLEC. macica sie rozciaga, dziecko potrzebuje coraz wiecej miejsca i bedziemy teraz tylko rosly i rosly :) Mysle, ze nie ma sie czym niepotrzebnie trapic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia ja tez mam w piatek usg i juz sie doczekac nie moge :) Tak bardzo tesknie za widoliem swojej kruszynki a i lodowka domaga sie juz nowej fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno takie pytanie macie może często ból głowy ??? bo ja ostatnio codziennie i to dosc silny ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia, A mierzylas cisnienie? jak ono jest w porzadku to ja bym sie nie przejmowala. Tylko ze napewno nielatwo z tym wytrzymac. Mnie boli tylko czasami, pod koniec dnia, ale pracuje po 10 godzin dziennie wiec pewnie dlatego - zmeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja tez sie nie moge doczekac bo ostatnie usg miałam robione w 8 tyg a juz jest 15 tydz ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie też najcześciej boli pod koniec dnia a teraz nie pracuje i tak samo mam chyba to hormony pójde teraz na to USG i sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×