Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Zawsze mowie, ze gdyby dziecku mialo sie cos stac to sie stanie bez wzgeldu na zaawansowanie ciazy. Malentka kupuj wozek i sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak m i sie on podoba ze masakra :))) i jest okazja bo tej formy sa drozsze duzo bo okolo 1200-1400 za nowe a ja mam uzywany w bardzo dobrym stanie za 500 zl :) co do babelkow po prostu kazdy mowi ze to za szybko ze to na pewno nie bylo to..... co by to nie bylo mialam lzy w oczach bo od razu pomyslalam ze to malenki.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka to faktycznie swietna okazja z tym wozkiem :) Ja bym kupila na Twoim miejscu :) Tylko fotelik bedziesz musiala dokupic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tam jest nosidelko ktorego sie niby uzywa na poczatku poki dzieciatko jest naprawde malutkie i wg tych panstwa od ktorych chce kupic trzeba dobrac tylko odpowiednie tak jakby siedzisko, podstawe, stojak czy cos do tego nosidelka zeby to byl fotelik;/ nie wiem zobacze w piatek jak to w ogole wyglada, ale przypuszczam ze na poczatku tylko bede wozila w tym dziecko jak bedzie jeszcze maluskie a potem na pewno kupimy foteliczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAlentka wedlug obecnych przepisow dziecko mozna przewozic tylko w foteliku-nosidelku. Takie nosidelko jak bylo na tamtych zdjeciach chyba nie jest zbyt bezpieczne :( Moze uda Ci sie znalezc jakis uzywany w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie o taki mi chodzilo :) Nie zauwazylam na tamtych zdjeciach. Myslalam ze tylko taka gondolke do wozka maja w zestawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ZESTAWIE: - STELAŻ CZARNY NA POMPOWANYCH KOŁACH ( FELGI STYLIZOWANE) - GONDOLA Z POKROWCEM, REGULOWANA - SPACERÓWKA Z POKROWCEM - FOTELIK Z ADAPTEREM I BUDKA - MOSKITIERA - FOLIA PRZECIWDESZCZOWA - PARASOLKA - KOSZ NA ZAKUPY - TORBA - ITD. KAŻDY ZESTAW Z MOŻLIWOŚCIĄ MONTAŻU W KAŻDYM KIERUNKU (PRZÓD I TYŁ). to jest w zestawie :) zobaczymy jak mi sie na real spodoba....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka a podrzuc jeszccze raz link do allegro z tym wozkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie on go nie wystawil na allegro:P tylko na stronie naszego miasta jest w ogloszeniach :) zaraz Ci podrzuce jeszcze raz zdjecia z opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WÓZEK DZIECIĘCY 3 w 1 !!!!!!!!!! OKAZYJNA CENA Data: 12-03-2012 14:42 MAMY DO SPRZEDANIA WÓZEK FIRMY TAKO, MODEL JUMPER FX. STAN BARDZO DOBRY, UŻYWANY. KOLOR: CZARNO-ŻÓŁTY CENA: 600 PLN W ZESTAWIE: - STELAŻ CZARNY NA POMPOWANYCH KOŁACH ( FELGI STYLIZOWANE) - GONDOLA Z POKROWCEM, REGULOWANA - SPACERÓWKA Z POKROWCEM - FOTELIK Z ADAPTEREM I BUDKA - MOSKITIERA - FOLIA PRZECIWDESZCZOWA - PARASOLKA - KOSZ NA ZAKUPY - TORBA - ITD. KAŻDY ZESTAW Z MOŻLIWOŚCIĄ MONTAŻU W KAŻDYM KIERUNKU (PRZÓD I TYŁ). http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4596316da79e2b58.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eba190c434f1a80.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2543359010ec04a3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fceb8992f35d10b4.htm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc0b75e811904a7c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos dba o wozek to moze byc jak nowy nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chyba popularny dosc model z firmy Tako. Wiele razy o nim czytalam szukajac opinii o wozkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Wózek Implast Volant- 3 kołowy Data: 13-03-2012 09:13 Sprzedam wózek 3-kołowy firmy Implast Volant. Kolor niebieski (ciemny błękit). Nadaje sie zarówno dla chłopca i dziewczynki W zestawie gondola, spacerówka,fotelik samochodowy Bobbiway wraz z adapterami, moskitiera, folia przeciwdeszczowa. Gratis śpiworek. Wózek jest czysty i zadbany. Jedynie na stelażu ma niewielkie zarysowania. Stan wózka oceniam na bardzo dobry Funkcje i zalety: -stelaż wykonany z lekkich stopów aluminiowych, -regulowana wysokość rączki , -centralny hamulec STOP & GO, -regulowane oparcie w gondoli, -budka z okienkiem wentylacyjnym i cichą regulacją, -szerokie i wygodne siedzisko spacerówki z podwyższonym oparciem, -dodatkowa sportowa budka, -płynnie regulowany podnóżek i oparcie, -dwa przykrycie na gondolę i spacerówkę, -folia przeciwdeszczowa i moskitiera w kieszeniach kosza, -montaż gondoli i spacerówki tyłem lub przodem do kierunku jazdy, -prosty system składania wózka, -możliwość szybkiego montażu fotelika samochodowego za pomocą adapterów cena bardzo atrakcyjna- 500zł. http://allegro.pl/wozek-implast-volant-3w1-i2193475847.html teraz tez nowe ogloszenie ktos wrzucil doslownie przed chwila ale wozki trójkołowe kompletnie mi nie podchodza jakos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez :) i juz 4 mamy mi go polecaja wiesz :) takze jak mi sie spodoba w piatek to przypuszczam ze go kupimy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki 3-kolowy srednio sie prowadzi ;) Tako zdecydowanie lepszy :) 3-kolowy ma plytka gondolke. A gondola w Tako wyglada tak milo, ze sama bym sie polozyla w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Witam serdecznie przyszłe mamusie :) Wiem, wiem.. Rychło w czas do Was dołączam. Termin przewidziany na 19 lipca ;) Jak tam Wasze przygotowania? Maleństwa kopią? Moja córeczka daje o sobie znaki nawet w tym momencie. Spodziewam się, że będzie małą bokserką ;) Obawiacie się porodu? Przeraziły mnie niektóre fora,na których kobiety zastraszają każdą niedoświadczoną. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że bólu nie da się uniknąć, ale czy jest rzeczywiście tak źle? Ach.. Naoglądałam się nagrań ukazujących to niezapomniane doznanie i moja Julcia zaczęła skakać w brzuszku ;) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja jestem pewna, ze porod to bedzie najwiekszy bol w moim zyciu :P Ale mysle, ze widok dziecka i to uczucie gdy sie do nas przytuli zrekompensuje nam te wszystkie bole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa dziekuje Ci za opinie :)) Marta na pewno bol bedzie okropny ale ja znowu jak czytam rozne fora i slucham opinii uodparniam sie juz na slowo porod :P nie reaguje juz tak zle jak kiedys :) wiadomo ze kazda z nas to czeka, nie da sie tego uniknac chyba ze CC...ale ja tego pod uwage nie biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Amefa ja również zdaję sobie sprawę z tego, że ból nas nie ominie i będzie największym w naszym życiu :) Fakt- widok maleństwa zrekompensuje go w 100% Szkoda, że nie mamy tak łatwo jak kobiety w Ameryce ;) No ale cóż. Skoro nasze Mamuśki dały radę to i my temu podołamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Malentka - ja również nie biorę pod uwagę cesarskiego cięcia, gdyż na życzenie go zapewne nie dostanę :) Poza tym z tego co wiem, po cesarskim do formy dochodzi się zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
A tak poza tematem jaki poruszyłam.. W którym tygodniu ciąży jesteście ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak... Z moim nadcisnieniem moze wyjsc tak, ze bede musiala miec nagle cesarke, bez zadnych przygotowan. Bradzo chce urodzic naturalnie w swoim czasie. Codziennie modle sie, zeby miec te bole porodowe i urodzic malenstwo samodzielnie (z pomoca mezulka oczywiscie). Zanim staralismy sie o dziecko, myslalam ze chcialabym zaplacic za cesarke, ale podczas tego roku staran i roznych przezyc, marzylam o tych bolach porodowych, zeby urodzic dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ale Ci sie uroslo :) Coraz bardziej ciazowe sie te nasze brzuszki robia :) Ja tez mam taki i myslalam, ze jestem grubasem :P A tu widze, ze wszystkie takie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Megan brzuszek z tygodnia na tydzien rosnie widac znaczna roznice!:) fajniutki :)) amefa ja tez tak uwazam, chcialabym przezyc te bole porodowe, nie chcialabym miec cesarki, to jest jednak ingerencja w cialo....poza tym porod jest takim zjawiskiem ktore przezywamy raz na iles lat w zaleznosci od tego ile bedziemy mialy dzieci, ale jest niezapomnianym mimo ze bolesnym wrazeniem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Megan brzuszek z tygodnia na tydzien rosnie widac znaczna roznice!:) fajniutki :)) amefa ja tez tak uwazam, chcialabym przezyc te bole porodowe, nie chcialabym miec cesarki, to jest jednak ingerencja w cialo....poza tym porod jest takim zjawiskiem ktore przezywamy raz na iles lat w zaleznosci od tego ile bedziemy mialy dzieci, ale jest niezapomnianym mimo ze bolesnym wrazeniem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marta, Ja mieszkam w Ameryce i nie do konca rozumiem twoje stwierdzenie ze tu kobiety maja lepiej... niby bezbolesnie? lepiej jest moze tylko z tego wzgledu ze mozesz sie umowic na cesarke na zyczenie - to rzeczywiscie plus dla kobiet ktore panicznie boja sie porodu. A Ten caly epidural to jest jeden wielki pic na wode. Bylam obecna przy dwoch porodach mojej znajomej. Jeden z epiduralem, a drugi bez bo juz bylo za pozno. Oba porody przebiegaly jednakowo ciezko. i matka rodzaca nie poczula wiekszej roznicy. Niby po epiduralu nie ma sie czucia od pasa w dol, ale w wiekszosci przypadkow odcina jedynie nogi, a coz to za pomoc? Tak czy siak, trzeba swoje wycierpiec, ale mimo wszystko warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny specjalnie dalam dwa obok siebie zeby widziec roznice :) a faktycznie z dnia na dzien sie robi wiekszy a predzej sie martwilam ze taki maly:p co do porodu to juz tez chciala bym miec to za soba podejrzewam ze bede miec bole krzyzowo-ledzwiowe bo czesto takie mialam sa straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×