Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Plotka a wiesz moze, czy to prawda, ze po znieczuleniu zewnatrzoponowym miewa sie bole kregoslupa do konca zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - śliczny brzusio :) Ja za chwilę wychodzę do gina, ale czuję się fatalnie. Nawet włosy mnie bolą :/ Wolałam już nie odwoływać wizyty, to od razu podpytam go co on poleca na przeziębienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa podpytaj i podrzuc nam sposoby :) Moze jest jeszcze cis, czego nie wyprobowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, Znam naprawde wiele kobiet ktore zaluja ze kiedykolwiek skusily sie na ten epidural. Bole kregoslupa nie pozwalaja im normalnie funkcjonowac, ale sa tez takie ktore jak dotad nie moga narzekac. kazdy organizm to inaczej musi chyba odbierac, ale tez duzo zalezy od umiejetnosci osoby robiacej ten zastrzyk, wprowadzajacej ta rurke wzdluz kregoslupa. Mnie samej dreszcze przechodzily jak jej to wkladano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa no pieknie grubasek powiadasz:p te 3kg poszlo w brzuch, boczki i cycuszki :p dawaj swoje teraz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosssa czekamy na relację, trzymaj się:) mnie czeka to jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mam wizyte dopiero za tydzien:( a juz bym chciala:) eee ja nie jestem grubasek mam maly brzuszek nie to co wy:):)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ale to nie bylo o Tobie ;) Tak poprostu myslalam, ze mam za duzy brzuch na 16 tydzien i ze pewnie jestem za gruba :P Ale widze, ze wszystkie mamy takie brzuszki :) (prawie wszystkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti to jak wroci to sie pochwal tez :) Amefa zartowalam ja jestem szczesliwa ze rosnie a moj maz tym bardziej bo naprawde bylam zmartwiona :( a moze Ty pokazesz swoj slodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie fotke jutro z rana, bo teraz po jedzeniu to wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Joannie to szybko urosl :) Niedawno pokazywala zdjecie, to ledwo ledwo a w tej sukience to sliczny brzuszek juz widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja musze sobie fotke strzelic i pokazac wam mojego brzuchalka. Przytylam ponad 3 kilo a jestem dopiero w 13 tygodniu. Czy myslicie ze czesc tej wagi to moje miseczki DD???? Piersi mi strasznie urosly! Przed ciaza mialam takie porzadne C. Nie widze po sobie oprocz piersi i brzuszka, az tak wielkiej roznicy a ponad 3 kg to jest sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka pewnie troche piersi waza ;) To niezly balast dla naszego kregoslupa :P Mi az tak mocno nie urosly, ale widze ze lewa urosla bardziej :( Mam nadzieje, ze sie to wyrowna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka(taka rybka) pewnie ze chcemy zobaczyc i to bardzo wstaw jak bedziesz mogla :) fajnie ze tak cycuszki Ci urosly :D Amefa no wez przestan przeciez 10 cm w talii od rana Ci nie przybylo:p pokazuj go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciagu dnia zawsze jestem w pracy, a jak jestem w domu to u was juz grubo po polnocy i tak jakos nie mam jak sie zebrac, ale maz na wyjezdzie wiec dzisiaj wieczorkiem moze z nudow jakas sesje sobie zafunduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan to Ci sie przzyznam, ze mi sie nie chce zdjec robic :P :) Obiecuje zrobic jutro :) Macie juz ta kreske na brzuszku? Mi jakos dziwnie w bok idzie :) Od linii wlosow lonowych do lewej strony pepka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to jutro wstaw leniuszku:) ja jeszcze nie mam tego paska brazowego ale mam mega niebieskie zylki na piersiach wlasnie zjadlam pierwsza princesse od poczatku ciazy i w ogole pierwsze slodkie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz kreske i juz mialam leciutka w 13tyg:) wiec teraz jest sliniejsza o wiele a zyłe tez mam tyle z nie moge patrzec na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna swietny ten filmik :) Az sie usmiechnelam jak zobaczylam jak ten dzidzius wyskoczyl :) Ciekawe, czy jej sie ten tatuaz nie rozszedl :P Ja swoj tak intensywnie smaruje, zeby sie zachowal :) Ja ta kreske mialam dosyc wczesnie. Ale zyly na piersiach to od niedawna :) Za to sutki mam o wiele wieksze i ciemniejsze :) Tanio sprzedam zastrzyk Ovitrelle! http://www.suwaczki.com/tickers/hkshvfxmt1l5x8ug.png http://www.suwaczki.com/tickers/j36ru6bdnhe480fe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne brzusie dziewczyny!!Ja już po wizycie podłączyła mnie i słyszałam bicie serduszka mojego dzidziusia fajne uczucie zawsze o tym marzyłam:)poza tym też wszytko ok.Tylko tym razem waga znacznie się podniosła!!I ciśnienie też mam 120/70 i pytała mi się czy się czymś stresuję.Ja już mam wielki brzuch i wielkie piersi...Zaczyna być widać że jestem w ciąży.Położna mi się pytała czy coś czuję i jak jej opisałam co czuję i w którym miejscu to powiedziała że to na pewno dzidzia się wierci.Jak mierzyła tętno dzidzi to powiedział że dzidziuś się spisał na medal bo mówiła mi wcześniej że nie musi być wcale słychać jeszcze serduszka dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×