Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
No odpisał mi: Witam, obrazy wygladaja uspokajajaco, dokumentuja prawidowe NT i kosci nosowe, nie ma nic niepokojacego itd :) Jakoś spokojniejsza jestem. Mimo, że usg robił też genetyk z certyfikatem z USA, jednak zależało mi na jego opinii. NT miałam 1.4 NB 1.92, CRL 49 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jakoś 7 marca doszła ta za luty. także sądzę, że jak teraz mam zwolnienie od 1 - 15 marca, to dojdzie jakoś na poczatku kwietnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ale jestes duzo wyzsza ode mnie :( Dzisiaj jade nakupic sobie owocow i beda musialy mi zastapic slodycze. Troche mnie to dobilo... Nie jem fast foodow, chipsow, a slodyczy to mniej niz przed ciaza. Nawet herbaty slodkiej nie pije, bo nie moge zwyklej pic a rumianek slodki jest obrzydliwy :P Nie wiem czemu to moje BMI takie wielkie :( Jakos mam dzisiaj marudny dzien... Maz jak zobaczy co tu napisalam to mnie wyzwie, ze glupoty gadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ale Ci ten ZUS przetrzymuje pieniadze... Ja dostaje kilka dni po zakonczeniu zwolnienia. Teraz mam zwolnienie do jutra, wiec pieniadze dostane we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna to zus ci płaci?Czy płaci ci pracodawca a zus mu oddaje?Ja jak byłam na chorobowym kiedyś pół roku to mi płacił pracodawca cały czas a potem się rozliczali jakoś z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa a jakie masz BMI?? O to super, że już przyszło. Słyszałam, że oni działają jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No, wiesz co, uspokoił mnie. :) Wiem, że głupio robię, histeryczka jestem, przed ciążą nie miałam takich faz, ale bardzo kocham tego małego Okruszka i dlatego strasznie się przejmuje, tak, jak każda z nas. :) No przetrzymują kasę, dobrze, że mamy żywiciela rodziny, bo chyba z głodu bym padła zanim zus kasę wpłaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ale na zdjęciu które wstawiłaś nie wyglądałaś na grubą osobę tylko na szczupłą nie ma co się martwić potem się będziemy przejmowały swoją wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka teraz mam 28 az :( Kinia dzieki za pocieszenie. Taka mam dzisiaj chandre... A ze akurat mnie nic nie boli to sobie znalazlam inny temat do narzekania... Ide troche mezowi w pracy poprzeszkadzac ;) Milego popoludnia i smacznych obiadkow zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
chyba cos z tymi humorkami dzisiaj jest bo ja najchetniej polozylabym sie do lozka i przeryczala caly dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja nigdy nie byłam chudzinką, ani nigdy grubą. Tak sobie myślę, że nawet jak przytyję z 20kg to ja to zrzucę. Nie martwi mnie to. Jem kiedy chcę i ile chcę. Na śniadanko zjadłam 5 kawałków chleba. Pyszności. Apetyt mi sprzyja:). Co ma być to będzie, byle z maleństwem było wszystko oki. Także dziewczyny nie zamartwiajcie się pierdołami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja też nie zauwazyłam abys należała do osób o wyższej wadze.. Myślę, że sama się trochę nakręcasz, jak ja z tymi chorobami. ;) A jak się przytyje za dużo, to sięwięcej schudnie i tyle :) A z dzieckiłkiem na basen pójdziecie i przyjemność będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Płaci mi zus, do porodu i macierzyński, bo moja forma zatrudnia mniej niż 20 osób, jakoś tak. szefowa płaciła mi pierwsze 33 dni L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to z tym zusem jest?Bo ja już drugi miesiąc na zwolnieniu więc teraz kasa idzie od zusu,ale skoro mam umowę i pracuję w dużej firmie to będę miała 10 każdego miesiąca?Bo to pracodawca przelewa pensję?Tak kiedyś było nie wiecie jak teraz?Bo była by lipa jak bym musiała czekać na kasę nie wiadomo ile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ile osób zatrudnia szefowa? Bo jak mniej niż 20 to zus sam przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja zawsze od pracodawcy miałam do 24, a od zusy dostałam 7 czy 8, czyli 2 tygodnie później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie by była lipa bo ja mieszkanie wynajmuję i zawszę muszę mieć na czas kasę.A w sumie to nie wiem ile osób jest dokładnie zatrudnionych mam nadzieję że więcej niż 20. Bo biuro mam gdzie indziej a pracowałam też gdzie indziej także pozostaję mi czekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z was wyplate ma podzielona na podstawE + premie, jak wtedy jest z kasa na l4 z tego co sie dowiadywalam to ponoć jest średnia z ostatnich 12 m-cy czyli lacznie z premia. dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti chyba z ZUS powinnas dostac srednia z 12 miesiecy. Tyle, ze ZUS potraca sobie dodatkowo jakas zaliczke na podatek czy cos, i dostajesz mniej niz pensja :/ Mi jest ciezko powiedziec, bo ja dostawalam mala premie. Ostatnio mialam zwolnienie miesiac i dostalam 250zl mniej niz za przepracowany miesiac :( Wrozylyscie sobie kiedys z obraczki plec i ilosc dzieci? Ja sobie przed chwila zrobilam. Wychodzi mi pierwsza coreczka, a drugi synek. A lekarz mowil, ze teraz bedzie synek :P Mojemu mezowi wyszlo identycznie jak mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobietki :) ja wlasnie wyprawilam meza do parcy , dzis nie mam juz ucisku na pecherz ani w pachwinach wiec to faktycznie takie jednio dniowe rozciaganie :) ugotowalam dzis krupniczek na obiad uwielbiam :) zrobilam pranie i biore sie za sprzatanie bo mam jutro wizyte kolezanki :) a Wy co dzis serwujecie na obiadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nie mam obrączki :D Chciałam być cool, kupiłam sobie 3 litry mleka koziego i nie wiem teraz kto je wypije, bo mi nie podchodzi, a Rafał nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info amefa:) czy ktoras z was jest na L4? mnie od wczoraj lekarz wyslal narazie na 3 tygodnie zobaczymy na kolejnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A co do Zusu, ja dostałam tyle samo co zawsze, wcale nie mniej. :) Ja mam kurczaka z ananasem na obiad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja jestem, od 8 tc, najpewniej do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od samego poczatku na zwolnieniu, bo nie przedluzyli mi umowy jak bylam po operacji :( To sobie ciagne to zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja cieszę się, że mam zwolnienie, bo najpierw - w ciągu tych 2 miesięcy mojego zwolnienia, była ospa - co prawda miałam, ale w ciąży możliwy jest przez to półpasiec, później była grypa żołądkowa, następnie angina,a teraz szaleją rotawirusy. Wczoraj, z grupy 25 moich dzieci przyszło czworo. raczej nie chciałabym tego wszystkiego przechodzić z nimi bedąc w ciąży. One sa pierwszy rok w przedszkolu, niektóre mają 1.5 roku, niektóre 2 a niektóre 3 lata i takie pierwszoroczniaki to wszyściusieńko łapią - jak to mówią - muszą swoje przechorować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz odebrałam wyniki i oczywiście anemia bez zmian. Dziewczyny jecie czasami zupki chińskie? mnie dzis naszła taka ochota że musiałam sobie kupić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja czasem goracy kubek wypije, bo po zupkach boli mnie zoladek :) Jak czasem zjesz to nic sie nie stanie :) Joanna wlasnie moja siostra dzisiaj zlapala grype jelitowa :( Mialam do niej jechac, ale sie wstrzymalam. Dobrze, ze nie pracujesz, bo jakbys zlapala jakies chorobsko, to od razu pewnie szpital :( A takie maluchy to wszystko zalapia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×