Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dziękuję, mój mąż mówi, że wyglądam jakbym się bobu najadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Widzę że tutaj rozmowa się dopiero zaczyna jak mnie już nie ma :) ale po pracy w domu mam tyle roboty że masakra jak juz wszystko porobię to padam na twarz. Dziś pierwszy raz w ciąży piję Cappucino i moje maleństwo tak zaczeło się ruszać że masakra haha chyba mu smakuje :) zobaczymy co bedzie potem bo jak robiłam sobie latte to wymiotowałam dziś na razie jest ok :) ja mam jutro wizytę i już się stresuje ale i cieszę zobaczymy czy mi w końcu powie płeć coś mi się wydaje że mój J wolałby synka :) jeśli jutro się nie dowiem to we wtorek mam genetyczne no a tam to raczej powinnam się już dowiedzieć na 100 % w końcu to 20 tydz :) ale dziś czeka mnie jeszcze odebranie wyników i troszkę się stresuję jak tam moja anemia :/ Od piątku bede z wami częściej i dłużej bo mój wyjezdza do Niemiec na montaż na 4 dni wiec bede sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na wczorajszym usg na 70% dziewczynka więc jesli tak zostaloby to bedzie Majeczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka super brzuchol :P Marti gratuluje coreczki :) Jak tak patrze na Wasze zdjecia, to wydaje mi sie, ze ja chyba za duzo przytylam :( Przed ciaza troche mi sie przybralo po tej operacji i bez pracy. I sie martwie, bo mam za wysokie BMI. Mam nadzieje, ze oprocz nadcisnienia nie bede miala zadnej cukrzycy czy cos :( Pewnie powinnam slodycze ograniczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti884 gratuluje ja jak bede miała dziewczynkę to tez bedzie prawdopodobnie majeczka. Amefa a ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia chyba duzo za duzo :( Ostatnio mialam 73kg przy wzroscie 161cm. Niby nigdy na to nie zwracalam uwagi, bo nie czuje sie az tak grubo... Ale teraz nie chcialabym zaszkodzic dziecku :( Jakos mam dzisiaj kiepski nastroj... Cisnienie troche wysokie i na dworze tak ponuro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie przejmuj si ę urodzisz to zgubisz, ważne żeby dziecko było zdrowe, ja tez duzo przytyłam no ale co począć zawsze miałam tendencję do tycia przed ciążą schudłam ponad 20 kg ale czuje że teraz nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamama wygląd fajny ale u mnie nie nadaje się ponieważ myślę że te przednie kółka za duzo by nie wytrzymały, ale jeżeli ktos ma w miescie dobre chodniki itp to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia dzieki za pocieszenie. Na ostatniej wizycie wazylam mniej niz na poprzedniej i polozna z taka pretensja do mnie ze schudlam... Teraz pewnie bedzie sie krzywic, ze za duzo przytylam :/ Przyszlamama Kangoo mi sie nie podoba. Wydaje sie, ze ma malutka gondole i ta spacerowka taka kanciasta. Chameleon jest o wiele ladniejszy. I ten lezaczek slodki... Ma takie lagodne wykonczenia. Sama go kiedys ogladalam jak sie zastanawiaalam nad wozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Alcia właśnie też się nad tym zastanawiam, w Warszawie te chodniki to są jak po huraganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja czasem mam takie dni, ze mocno mnie kluje w pachwinach. Na drugi dzien juz mniej, a na nastepny juz mi w ogole nic nie jest. Pewnie sie brzusio naciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamama musiałabys zobaczyć je na żywo możliwe że one tak wyglądają tylko na zdjęciach a w rzeczywistości są solidne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Widziałam na żywo, nawet rozmawiałam z użytkowniczką tego wózka i powiedziała że jest bardzo zadowolona, ale sama już nie wiem. Kurcze kto by pomyślał że wybór wózka przysporzy tylu problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamama wybierz sie najlepiej z mezem/partnerem do jakiegos duzego sklepu dzieciecego. Poogladajcie sobie wozki, przetestuj sobie jakies i pewnie cos wybierzecie. U nas poszlo szybko. Bylismy wybrac prezent na roczek i tak przy okazji popatrzylismy na wozki. Mi sie jeden spodobal wizualnie, maz przetestowal jak sie prowadzi i zadnego innego juz nie chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej dziewczyny, jak się spało? Ja nie wiem co zjeść, bo wędlina się skończyła, kanapek z serem, kiełbaską nie chcę, żadnych jogurtów i płatków, na jajecznice nie moge patrzeć. :P Chyba do sklepu trzeba iść :P Słyszałyście o dr Dudarewiczu? :) Z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dzień dzisiejszy jestem zdecydowana na X-landera XA, ale to może się jeszcze zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamama wozeczki bardzo ladne tylko tez martwia mnie te przednie kola, one sa pompowane??ponoc najlepiej pompowane, z takimi dobrze sie jezdzi szcegolnie w zime, ja kupilam tako warior uzywane, ale z gwarancja jescze na 16 m-cy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie my chcemy kupić wózek dopiero jak się dziecko urodzi żeby nam nie leciała gwarancja niepotrzebnie a potem można sprzedać jeszcze z gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez chcielismy pozniej ale jak sie okazalo ze fajna cena i wozek wyglada jak nowy a chcialam ten model to az szkoda zeby nie kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati faktycznie bardzo fajny, nie zwróciłam na niego uwagi wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Alcia, powodzenia. :) Wszystko na pewno jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna ja słyszałam o tym doktorze, bo w pon u niego byłam. :) Niesamwity człowiek. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A bo wysłałam mu moje badania na konsultację. :) I usg genetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm :) Powiem Ci, że widać, że on tym wszystkim żyje. Moj mąż był pod wielkim wrażeniem tego, jak odczytywał USG. Ja z resztą też. Jak to wczoraj określił mój gin : ten facet to Mistrz Świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Ja dziś od 6 na nogach pojechałam zrobić te badania potem zawiozłam zwolnienie do firmy i niedawno wróciłam nie mam siły ja bym nie dała rady wstawać teraz o 6 codziennie!!U nas zimno i pada w dodatku a w taką pogodę to jestem nie do życia i chyba będzie trzeba się położyć spać:)Amefa ja też już dużo przytyłam ważę 70kg.przy wzroście 173 i czuję się już gruba.Ale co tam po ciąży będzie trzeba wziąć się za odchudzanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziś cały dzień w łóżku. Rozłożona na łopatki przez wstrętne wirusy. Pierwszy raz w tej ciąży wymiotowałam. Ale mi ulżyło :) Śniadanko pozostało, soczek też i witaminki. Wygrzewamy się z Dzidziolinką :) Mąż też zaziębiony, ale jak mnie zobaczył, to się w sobie zebrał i już nie stęka, tylko się mną opiekuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Joanna i jak Twoje wypłaty z Zusu? Wyjaśniło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×