Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
To czemu nie zjesz kebaba/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jakoś żle mi żołądek albo wątroba reaguje na takie wynalazki i potem jestem chora cały dzień, ale niedługo zacznie mi się śnić po nocach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja jem słodycze tonami!!!hihi chipsy też czasem zdarza mi się jeść pizza kebab itp też od czasu do czasu zjem.No i colke też zdarzy mi się wypić ale mój mi truję że nie wolno to odpuściłam, na razie.Co do zamartwiania to ja mam cały czas stres boję się że kiedyś pójdę na usg i usłyszę po raz trzeci że mój dzidziuś jest martwy dlatego nie myślę o porodzie na razie bo cały czas jestem w strachu że coś złego się wydarzy za każdym razem jak idę do toalety to boję się że zobaczę krew na bieliźnie także każda z nas się martwi!!JA nawet stwerdziłam że mogę mieć najboleśniejszy poród na świecie tylko żeby z moją dzidzią było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja sama po jednej nocce:(ciezko bylo zasnac ale dalam rade:( teraz jem obiadek makaronik z sosikiem:)cos mialam ochotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No z tą krwią to ja też patrzę, chociaż to moja pierwsza ciaża. Teraz w 2 trymestrze już jest niewielka szansa, że coś się stanie złego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna no niby już zmalało zagrożenie nawet moja gin.powiedziała że już powinno być ok.ale mam jakiś uraz chyba i dlatego cały czas tak negatywnie jestem nastawiona.Chociaż coraz bardziej myślę pozytywnie czasami mam tylko takie chwile załamania że coś może pójść nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia kochana nie martw sie dzidzia jest ok zobaczysz jak szeleje w brzuszku:) ja czekam na kopniaka:) narazie czuje tylko jakby rybka playwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Doti:), bo ja jak jedną nockę byłam to prawie nie spałam, bo nie potrafie sama zasnąć, już przed ciążą nawoływałam męża żeby się już kładł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja jetem chyba gruboskórna...... mam tylko nadzieje ze to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze,dziewczyny, wy już dalej niż ja,ja dopiero 15 tydzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jakby jakieś bombelki czy coś takiego, ale czytałam ze można poczuć ruchy po 20 tyg. a ja zaczynam 18 więc się staram nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unia mas ztak jak ja:) wiec spokojnie:) a te babelki to dzidzia ja tez tak mam od czasu do czasu:) mamy jeszcze czas nasze dzidzie maja duzo miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
unia77 - ja biorę prenatal classic i dodatkowo kwasy DHA dokupiłam. ja czuję bąbelki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tzn bardziej je słyszę przez stetoskop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje ba\belki codziennie od dwoch tygodni. Wczesniej czulam tylko sporadycznie, a teraz coraz czesciej i coraz mocniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja wiem, ale same wiecie, że nieważne czy 15 czy 19 tydzień, już by każda chciała:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co jecie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ziemniaczki z sosem koperkowym, jajko i marchewka tarta. Jeden z moich ulubioncyh ciazowych zestawow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ej, a takie sosy ze słoika typu uncle beans czy jak mu tam, to mocna chemia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie,ale mam problem ze zdrowym odżywianiem, bo nigdy nie jadłam : a) zdrowo b) regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×