Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
ja tez bym wstala w dobrym, ale Rafal mnie tak wkurza.. Nigdy nie ma czasu, wiecznie czyms zajety. To angielski, to tance to laptopy to szuka jakichs czesci. A ja jestem gdzies tam daleko, daleko.. I dzis mi zle jakos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie przejmuj się ja też ciągle siedzę sama mój wychodzi do pracy o 5 - 6 a ostatnio wraca jak ja już śpię. Na weekendy tez ostatnio wyjezdza do niemiec ostatni weekend spedziłam sama i ten również zapowiada się w samotności. I ciągle słysze że przesadzam, może i przesadzam ale weź ciągle siedź sama no ile można. Pracujemy razem ale w pracy widzimy się może z godzinę oczywiście sumując minutowe spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, ja przez peirwsze tygodnie ciąży też borykałam sie z infekcjami, mimo, ze 2 tyg przed zajsciem w ciaze mialam robiona cytologie i wszystko bylo oki. Lek przepisal mi nystatyne, ktora moze w okresie ciazy stosowac i pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, ja nie wymagam aby nade mną skakał jak nad jajkiem, ale czuję się jak kolejny obowiązek. Jakby był grafik: Poniedziałek: - praca 8 - 17, - 17 - 20 - internet - 20 - 22 tance - ja juz spie Wtorek: - praca 8 - 17, - 17 - 19 - internet - 19 - 20 - angielski - 20 - 22 - silownia Sroda: - praca 8 - 17, - 17 - 24 - wlasne zajęcia Czwartek - praca 8 - 17, - 17 - 19 - internet - 19 - 20 - angielski - 20 - 22 - silownia Piątek - praca 8 - 17, - 17 - 20 - internet - 20 - 22 tance - ja juz spie Sobota - nie wiem gdzie mu ten czas ucieka, ale zawsze jest zajety Niedziela - moze obejrzymy razem film.... To dobry facet, ale nie wiem jak sie zachowac w tej sytuacji... Myslalam, ze w srode razem posiedzimy, ale nie... A nie kochalismy sie chyba z 3 tygodnie, bo on zmeczony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja też często sama w domu. Teraz mąż pracuje codziennie, ale niebawem znów zaczną się dyżury i będę sama całymi dniami i nocami. Cóż takie życie. Ja już do tego przywykłam i zajmuję się sama sobą :) Wpadłam ostatnio na świetny pomysł i robię jajeczka na Wielkanoc. Zrobienie jednego zajmuje mi kilka dni po 2-3 godziny :) Nie mam wtedy czasu na myślenie. Zrobiłam już jedno podobne: http://3.bp.blogspot.com/_3wglxBCRSCE/S7eCwPpJqSI/AAAAAAAAAZQ/fQ1X_EfHyOE/s1600/papierowe_jajo.jpg Polecam zatem na samotne chwile jakieś prace ręczne :D Od razu człowiek mniej zastanawia się nad objawami, jedzeniem i wszystkim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
BlackRosssa to Twoje dzieło?! Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu!! Jajo jest przepiękne!! Można podpytać jak je zrobiłaś? Może ja bym też swoje ręce czymś zajęła, choć podobny efekt jest wątpliwy..bardzo wątpliwy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci to akurat nie moje,ale zaraz się pochwalę. Ja zrobiłam żółto-zielone z kwiatkiem. :) Technika nazywa się QUILLING i jest banalnie prosta tyle, że bardzo pracochłonna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam zazdroszczę tego wolnego czasu, dla mnie doba jest za krótka jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja sie narobilam ozdob na kiermasze w przedszkolu, jakoś to do mnie nie przemawia. Ale śliczne jest :) Poza tym, mam beczacy dzien od rana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak byłam na usg tych nerek Pani doktor zrobiła od razu usg maleństwu, śmiesznie była ona sama się uśmiała najpierw wkładało rączki do buzi potem połykało wody a na końcu ssało palec u nogi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
BlackRosssa, że tak powiem mistrzowskie jaja robisz!!:) To jest chyba jeszcze ładniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
szkoda,ze nie robilam zdjec z kiermaszu wielkanocnego, a terz juz wszystkie rzeczy sa w przedszkolu, ale za to mam kilka z Wigilijnego. Moze za rok sie komus przyda ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4cc21e427144895.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ec4ca5480ffa770.html http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=4ed5143dc2e2df1d http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4838f78962096b0.html A jajeczko jest piekne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) To moje debiutanckie jajo :D Ale poprawia mi humor takie dzierganie :) Relaksuje - a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Chyba wracam do lozka i spedze tam caly dzien. :) Albo najpierw pojde sie przewietrzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna :) Świetne to makaronowe :) Kajka - no proszę :) Śliczne. Okazuje się, że same artystyczne dusze tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Marnujecie się dziewczyny:) Same artystki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Marnujecie się...Same artystki!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! fajne te Wasze robótki ręczne:) u mnie taka piekna sloneczna pogoda a ja sprzatac musze bo sie zapuscilam mam tyle naczyn do zmywania ze szok :p ale coz sila wyzsza ktos to musi zrobic:p co macie dzis na obiad bo szukam inspiracji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Dorsz, ziemniaczki, kapusta kiszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
ja dzis na obiad pierożki z serem i kalafior z ziemiaczkami i koperkiem:) u mnie tez naczyn pełen zlew.....teraz sobie siedze na podwórku....ojejej jak mi dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Dorsz, ziemniaczki, kapusta kiszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Dorsz, ziemniaczki, kapusta kiszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×