Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Moim zdaniem jest tak...
Joanna miała już wszystkie możliwe dolegliwości i choroby w czasie ciąży. I zapewne jeszcze wiele przed nią. Ciągle ma jakiś problem. Cały dzień siedzi przed komputerem i wyszukuje nowych sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u większości z nas to pierwsze dziecko więc nie ma się co dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzilo mi sie juz siedzenie w domu-a to dopiero 1,5 tygodnia... z mila chcecia wrocilabym do pracy, ale lek pwoiedzial ze 8h w samochodzie to zdecydowanie za duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Oj tam. Wiem o tym. Ale w gruncie rzeczy to, że o coś pytam nie znaczy, żemyślę o tym dzien i noc - bierzcie to z przymrużeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti, przyzwyczaisz się, ja już od połowy grudnia jestem na l4, potem jakoś człowiekowi ten dzień przez palce ucieka i jakoś to leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - najgorzej jest się przyzwyczaić do siedzenia w domu jak człowiek ciągle był w ruchu. :) Pomyśl sobie, że wreszcie możesz się porozpieszczać. Korzystaj z tego, bo już niebawem skończy się "rumakowanie" :D Można ponadrabiać zaległości książkowe, filmowe. Odkryć na nowo okolice domu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja dopiero wstalam:P zawsze wstaje kolo 9 a tu przed 11:P chyba krzywo spalam bo mnie bola plecy u gory po lewej stronie ;/ ehhh ja dopiero 16 tydzien od jutra i jeszxcze nic nie czuje jedynie stetoskopem slysze takie bulgotanie jakby sie ktos w wodzie chlapal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem:) juz myslalam o porzadkach w szafkach posegregowaniu rzeczy, jak na razie na dluuuuugie spacery z psiakiem do parku chodze, ale caly zcas mam wrazenie zemusze cos jeszze zrobic, mysle ze jeszcze tydzien , dwa i to minie, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Joanna, jak się jest w domu często samej to różne rzeczy przychodzą do głowy:) nawet tak absurdalne, że przed ciążą popukałybyśmy się w głowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu wreszcie kupuję farbę i rzucam kolor na włosy. Święta idą, a ja już nie mogę na siebie patrzeć :) Wczoraj znalazłam jeden siwy włos... :D Miałam iść do fryzjera, ale nie chce mi się tam siedzieć, bo to dla mnie koszmar (nie lubię fryzjerów, a farbowanie trwa długo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ale sie usmialam z tej zadyszki :P :) Dziewczyny spicie na lewym boku, czy tak jak wam jest wygodnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasypiam zawsze na prawym w nocy sie przekrecam na lewy a rano budze sie na wznak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy można jakieś maseczki drogeryjne używać, bo to wiosna i jakis remoncik by się przydał;) bo jak nie to twarożki z miodem na pyszczek i tez jakoś dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja zasypiam na lewym, bo tak mi wygodnie. Budzę się zawsze w jakiejś kosmicznej pozycji. Więc żeby spać na lewym, to musiałabym się chyba przykleić super glue do łóżka. Podkładanie poduszek... przez sen je wyciągnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już przyzwyczaiłam na lewym, mam taką długą poduszke i jak się do niej przytulę to już tak do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia77 - też się zastanawiałam nad maseczką. W sumie zrobiłam sobie taką co zawsze nakładałam z glinką. Trzymałam ją trochę krócej, bo mnie zaczęło piec. Chyba rzeczywiście jesteśmy wrażliwsze niż przed ciążą. Ale poszukam jakiejś delikatnej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, a tak pomyslałam że skoro są specjalne balsamy dla ciężarnych to może nie powinno się z jakimis witaminami maseczek używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ale nie wszystkie uzywaja balsamow dla ciezarnych, wiec skoro zwykly nie szkodzi to chyba i maseczki nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez wczoraj nalozylam sobie maseczke ale po 10s ja zmylam bo strasznie piec zaczela wiec tez sie zastanawialam nad tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie poczytałam, że można jekieś delikatne zabiegi nawilżające, rozświetlające itd. W zależności od cery. Ale ni znalazłam niczego o maseczkach :) Ja sobie zakupię jakąś nawilżającą, łagodzącą, hypoalergiczną. :) W końcu na kilka minut ją się nakłada, raz na jakiś czas, więc to nawet do dziecka nie doleci :) Raczej kwestia, żeby nie podrażnić sobie skóry, która jest teraz delikatniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a odnosnie cery czy ktoras z Was ma pryszcze? ja od samego poczatku ciazy mam ciagle w tych samych miejscach po lewej stronie twarzy i utrzymuja sie caly czas nie potrafie sie ich pozbyc i przupuszczam ze dopiero po ciazy mi sie to uda, ale moze ktoras tez ma taki przypadek i choc troche lagodzi wtedy wyglad na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam maseczki peel off takiej jak przed ciaza ;) Tylko teraz mi strasznie smierdzi :P Od poczatku ciazy udawalo mi sie spac na lewym boku i myslalam ze sie przyzwyczailam, ale dzisiaj w nocy co chwile sie budzilam na plecach :P Myslalam, ze ja jakas wyrodna matka jestem i spie w niewygodnej dla dzidzi pozycji :P Chociaz to pewnie wazniejsze, jak dziecko juz jest wieksze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
wydaje mi sie ze te pozycje do spania wazniejsze beda pozniej, teraz jakos dzidzia sie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja mam caly dekolt i plecy obsypane :( Pomaga mi zel do mycia twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego z Oriflame. Troche lagodzi zaczerwienione miejsca. To tego staram sie nie drapac :P Jak jest taki ropny to dezynfekuje Octeniseptem. I jesli masz na twarzy to powinnas raz w tygodniu wyprac poszewke z poduszki bo tam sie wszystko gromadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piore piore ale to nic nie daje..;/ tak mi gormony buszuja w organizmie ze chyba nie sposob tego wyleczyc....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pryszcze na twarzy i strasznie mi pękają paznokcie i wychodzą włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na te pryszcze nic nie poradzimy... Jedynie co to mozna zalagodzic jakimis domowymi srodkami i tyle... A najlepsze jest to, ze miesiac przed ciaza mialam juz taka ladna cere :P Wyleczylam sie u dermatologa bo mialam ogromne problemy. Dobrze, ze twarz jest w miare czysta, bo dekolt to jeszcze jakos zakryje choc tez nie jest latwo :( Maz mi powtarza, ze musze przecierpiec te kilka miesiecy a potem pojde do dermatologa i sie wylecze znowu :) A probowalyscie na twarz maseczke z drozdzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie probowalam, tez mialam idealna cere przed ciaza i wyleczylam ja rowniez hormonami bralam tabletki antykoncepcyjne, ale po ciazy juz nie chce do nich wracac, za duzo szkod mi wyrzadzily w organizmie. Albo mi same zejda po porodzie albo trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wyskakuja na twarzy ale do zniesienia. wlasnie na basen sie wybieram wiec do uzslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×