Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Nie wiem, zaraz idę do sklepu.:P Zjadłam właśnie śliwki, czy będę miała sensacje gdy zjem jeszcze zupę jarzynową? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)) ja wstalam i od rana robota bo wyjezdzam na weekend do rodziny na wies taka piekna pogoda i mam ochote lazic po lesie i wdycham swieze powietrze...:) jaja sliczne kurd niezly talent ja bym tak nie umiala!:P Joanna ja mam czesto takie placzliwe dni i tez sie kloce c zesto z moim bo spedza za duzo czasu przy komputerze zajmujac sie soba zamiast mna....ale poem dochodze do wniosku ze w koncu tez musi miec swoj czas dla siebie...a pracuje w jednej firmie w tygodniu i drugiej na weekendy i to on glownie utrzymuje nasza rodzine....ehhh no ale i tak jest mi czesto przykro....wiec sama nie jestes ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No same artystki tu u nas :) Sliczne te Wasze rekodziela :) BlackRosssa te ruloniki z bibuly na co przyklejasz, ze tworzy sie ksztalt? Na wydmuszke, czy jakas foremke masz? Ja robilam na Boze Narodzenie aniolki na szydelku, ale wszystkie rozdalam i nie mam nic na pokaz :P Teraz na wielkanoc chcialam robic jakies zajaczki, ale tak mi sie popsul wzrok w ciazy, ze nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A co do obiadu, olać sklep, robię to, co mam w lodówce, raz może być mniej zdrowo.:P Czyli: frytki, pierś z kurczaka i surówka zsałaty, rzodkiewek i szczypiorku. Wszystko z innej parafii, ale już głodna jestem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeciez zdrowo :P czemu uwazasz ze nie?:P ja to dzis w ogole ejstem mega gloda ciagle cos jem;p a najbardziej mi dzis wchodza kanapki z serkiem topionym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i jem łososia wędzonego na ciepło w przyprawach a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Te frytki cos mi nie leza, ale one z piekarnika to prawie jak ziemniaki zwykle, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tezsama ziemniaki kroje i do frytkownicy nie kupuje nigdy nie lubie ze sklepu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja nie lubię takich prosto z oleju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dodam ze je tez ciagle sama w domku bo oprocz normalnej pracy 3 zmianowej moj maz ma jeszcze kilka hektarow ziemi uprawnej i ciagle cos tam trzeba robic tez mam takie kiepskie dni ze nie ma dla mnie czasu itd.. bo lata z jednej pracy do drugiej ale coz takie zycie :) no to sie zdecydowalam ja mam dzis ziemniaczki z koperkiem rybke fileta i suroweczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mmmm, kajka.:) Bym zjadla,ale za duzo roboty jak dla jednej osoby - bo tylko ja je bym jadla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mmmm, kajka.:) Bym zjadla,ale za duzo roboty jak dla jednej osoby - bo tylko ja je bym jadla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tydzień za mną chodzą więc dzisiaj już muszę zrobić, uwielbiam takie z dużą ilością cebuli mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba tez zrobie placki po powrocie z pracy . Smaczka mi tymi plackami zrobiłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie ma sensu, u nas obok jest fajna knajpka, pyszne domowe placuszki, lepszych w życiu nie jadłam. Porcja - 6 placków, plus mleko plus smietana kosztuje 10 zł. Ja się 3 najadam takie są duże. :) Takze nie byloby sensu u mnie w domu robic :) Tak z 5-6 razy w miesiacu na nie wpadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wszyscy uciekli. :P A ja sie tak obzarlam, ze szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - te ruloniki robię ze zwykłej karki przepuszczonej przez niszczarkę do papieru :) Można kupić gotowe paseczki do zwijania, ale to droższa zabawa. Można je zwijać na zapałce, wykałaczce. Ja kupiłam specjalną igłę i szybciej idzie :) Przyklejam na klej MAGIC. A jaja kupiłam w pasmanterii ze styropianu, bo teraz w ciąży wydmuszki niezdrowo robić :) Ja dziś na obiadek ryba, kapusta i może frytki. A właśnie zajadam się małosolnym. Drogie, ale mam słabą silną wolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja juz szukam malosolnych po sklepach, ale nie trafilam jeszcze :P Tak samo na fasolke szparagowa czekam:) A jesli o ceny chodzi, to kupowalam kalafiora za 8zl zeby zupe zrobic :P Normalnie bym nie kupila, ale taka ochote mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie najadlam zupka na maxa bo az tzy miseczki wiagnelam hehe:P i teraz sobie szukam sukienki na slub kurcze brzucha bede miala niezlego na ten moj cywilny hihi:P i fryzurki tez szukam ale wloski mam nawet nie do ramion ciezko bedzie cokolwiek z nimi zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Joanna,jak ja jestem sama to robie sobie obiad..i mam go na 2 dni:)i sie opłaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
My juz tez po obiadku...zwijamy sie na jakis spacer,tak ładnie...mam ogromna ochote na lody....:)pa kobietki:)do poznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ile przytyłyście? Bo mam wrażenie, że ja jednak ciut mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×