Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Marti milego pluskania:) ja niestety musze pisac prace magisterska......... nuda jak cholera!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa, pamietam jak babka z kosmetologii mówiła że olejek z drzewa herbacianego jest super na pryszcze, ale że w ciąży nie stos.sie go bo wnika do krwiobiegu(wtedy tez była w ciąży), podała nam przepis na tonic 100 ml.wody min.lub destylowanej+ 10 kropli olejku, ale można też stos bezpośrednio na pryszcza czysty olejek kilka razy dziennie no ale to juz po urodzeniu bobika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny jak Wam minal weekend? moj niezbyt specjalnie maz w pracy a ja sie nudzilam :/ pozyczylam sobie ksiazke od siostry "w oczekiwaniu na dziecko" wiec mam teraz niezla lektore 450 str. :) u mnie dzis na rano byl maly przymrozek a teraz slonko swieci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te, które pracują mam pytanie. Do którego tygodnia ( miesiąca ciąży) zamierzacie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia a ja uzywam codziennie do mycia :( Dzisiaj go wyrzuce... I nawet zamowilam sobie krem z olejkiem z drzewa herbacianego... A nie wiesz czego mozna uzywac w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny też mam problem z tymi pryszczami. Mi pomaga jeszcze ten dwustronny sztyft z Oriflame. Po jednej stronie zielony, po drugiej pudrowy. I raz na tydzień peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa , z tego co pamiętam to mówiła że ona chodzi na mikrodermabrazję diamentową, a twarz przecierała rumiankiem bo tez narzekała na wypryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nie mam na szczeście pryszczt, ale też nigdy nie miałam. :) Tylko na dloniach mi sie czasem pojawia wysypka od plynu do mycia naczyn :P A moze specyfiki dla nastolatkow by wam pomogly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tonik rumiankowy, ale tam pewnie rumianku niewiele :P Musze sie przecierac prawdziwym... Codziennie po kapieli pije rumianek, wiec przy okazji troche sobie zostawie i sie wytre nim ;) Myslalam o tej mikrodermabrazji... Moze sie przejde jak juz sie goraco zrobi :) Zawsze lubilam duze dekolty a teraz pod szyje sie zapinam :P LAtem to ja sie ugotuje :P BlackRossa wlasnie z tej samej serii uzywam zelu do mycia. Korektor pewnie ma troche mniej tego olejku. Sama juz nie wiem, czy tego uzywac czy nie. Chyba sie wstrzymam na tydzien, bo 5 kwietnia mam wizyte to sie dopytam co z tym tradzikiem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SOS: W przypadku ciążowego trądziku można jedynie łagodzić jego objawy lekkimi zabiegami kosmetycznymi przy użyciu ziołowych preparatów oraz maseczek oczyszczających. Oprócz tego, warto wspomnieć, że w okresie ciąży zakazane są kosmetyki z retinolem, kwasami owocowymi, kwasem alfaliponowym, witaminą C oraz silnymi kompleksami przeciwzmarszczkowymi. Zamiast nich lepiej sięgać po produkty ze składnikami kojącymi skórę - alantoiną, wodą termalną, filtrami UV. 1 - 2 razy w tygodniu możesz robić delikatny peeling enzymatyczny, przeznaczony dla wrażliwców. Jeśli na twojej skórze pojawiły się przebarwienia, musisz uzbroić się w cierpliwość. Zniką po porodzie, a w czasie ciąży niewskazane jest stosowanie rozjaśniających preparatów." Takie cos znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę że jak bedzie już więcej słońca i zaczniemy nieco więcej dekoltu i buzię wystawiać to zaczną te pryszcze ginąć, trądzik tak reaguje na słońce przecież, także jest nadzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale rumianek lekko rozjaśnia więc skoro można go pic to i smarowanie sie nim nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Unia tak myslalam o tym... Jak jest slonko to siadam sobie na dluzsza chwile na ogrodzie i odslaniam troche dekolt. Odrobine mi sie poprawia powoli. I czytalam na innych forach, ze tradzik mija po pierwszym trymestrze... Oby tak bylo u nas!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys plukalam wlosy rumiankiem. Jesli ktoras jest blondynka, to poelcam :) Wlosy robily mi sie miekkie i jasniejsze, zwlaszcza jesli z wilgotnymi wyszlam na slonce :) Plukanke stosowalam na noc i poduszke i pizamki wyblakly po kontakcie z wlosami :( Wiec jesli sie przecierac to najlepiej chyba to potem zmyc albo sypiac w jakiejs pizamce, ktorej nie bedzie potem zal ze sie zniszczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz drugi trymestr zaliczam, fakt wyprysków jest znacznie mniej ale szału ni ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz tez drugi ;) 18tc :) Niby sie odrobine poprawia ale nadal wstydze sie zalozyc dekolt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka "mamuski" :D Dawno mnie nie bylo. Maz wrocil w piatek w nocy i mialam go az do dzisiaj nad ranem :) A teraz znow sama do piatku :( Dobrze ze mam swoje dwa szalone psiaki bo bym chyba zwariowala :) Amefa, Udalo mi sie przelamac :) Bylo przytulanko i bylo bosko :) nie balismy sie o dzidzie :) Black Rossa, Ja pomalowalam wlosy w czwartek wieczorem, bo juz patrzec na siebie nie moglam, ale najsmieszniejsze jest to ze farba ktorej uzywalam od zawsze, CZARNA FARBA! nie chwycila prawie nic :D Bylam w szoku! Moje odrosty nie sa czarne tylko jasno brazowe haha! Wygladam jeszcze gorzej niz wczesniej :) Myslicie ze to przez hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka no to gratuluje udanego weekendu ;) Mi teraz kontakty seksualne srawiaja wieksza przyjemnosc niz w ciazy :) Tylko bardzo zmeczona jestem po wszystkim hehe :) A wlosy to wlasnie przez hormony :) Czytalam, ze nie warto farbowac wlosow bo nieraz farba w ogole nie chwyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc, ze wieksza przyjemnosc niz przed ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez tak słyszałam ze nie zawsze chwyci kolorek, jakis fryzjer mi mówił, ja tez mam odrosty ale trudno, poczekam z farbowaniem a moze wroce do naturalnego koloru;)poki nie mam siwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemnosc byla ogromna i u mnie ale moze to dlatego ze taka duza przerwe mielismy? :P Ja musze cos jeszcze wykombinowac z tymi wlosami bo nie moge zostac taka dwu kolorowa :) jak odrosty znow sie pojawia to wogole bede jak tecza haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze fryzjer dobierze Ci farbę, taka profesjonalną może da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mam znowu genialne pytanie. :P czy wy też w ciąży jesteście jakby ciaśniejsze? Mój facet nigdy nie należał do krótkodystansowców,a teraz byłby w stanie dojść po15 sekundach. I mi się wydaje, że jest jakby ciasniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka zapoczatkujesz nowy trend we fryzurach hehe :) Moze henna sprobuj? Tylko pewnie nie ma czarnej henny :P Ja mam zamiar wrocic do swojego koloru i zapuscic zeby miec troche dluzsze. Pewnie po ciazy beda wypadac i tak :P Zobaczymy :) Dluzsza przerwa pewnie tez miala wplyw na przyjemnosc, ale ciaza tez troche na to wplywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna na pewno jestes ciasniejsza. Ja tez jestem i pewnie kazda ciezarna jest. W pochwie wszystko masz rozpulchnione i lepiej ukrwione i dlatego ;) Takie rozpulchnienie i wrazenie ciasnosci jest jednym z pierwszych objawow ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie był juz moda na dwa kolorki, może chwyci z trzema;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na poprawę nastroju to ja sobie kupiłam dzisiaj płaszczyk wiosenny, bardzo się cieszę z mojego brzuszka ale we wszystkim wyglądam jak kula w namiocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia i pomysl sobie, ze potem bedzie tylko gorzej :P Ja kurteczke tez kupilam sobie luzna, ale ubrania staram sie nosic takie mniej namiotowe zeby za szeroko nie wygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam wasze kreski na bruszkach? Mi juz zaczyna rosnac od pepka w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja tylko w tym że jak przyjdą cieplejsze dni to ubierzemy się w koszulki i bedziemy wyglądac tylko jak kule, juz bez namiotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×