Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

mnie tam wprawa musi przyjsc przy pierwszym:) już na jednym poprzestane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje sama wanienke, nie ebde tam wlewac przeciez duzo wody, wiec mozna gdziekolwiek polozyc na rogowce, np. nie chce kupowac mniej potzrebnych rzeczy bo to wszystko miejsce zajmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzialam w tesco sa te fajne wklady do wanienek dla noworodkow, wanienki tez ok i przewijaki na lozeczko, sprawdzlaam na aleegro cenowo podobnie wiec w tesco to zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Wstalam. :) No to trzymam kciuki za bliznkaki. hehe. A tak na powaznie, to na super sprzecie robili nam usg wiec takie przeoczenie niestety nie wchodzi w gre. Co do kopania w pecherz - nie mam pojecia, wydaje mi sie ze mlody ogolem dosc malo ruchawy, ale od wczoraj chodzi mi po brzuchu taki glutek. Jakby pileczka sie przemieszczala i wypycha mi jedna strone. To juz 3 raz od wczoraj ze mam zgrubienie po jednej stronie brzuszka i ewidentnie czuje ze to maly dupka musi sie pchac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A co do wanienki, ja chyba tez kupie bez stelaza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :) Jak tak poczytalam wasze dzisiejsze rozmowy to w koncu wszystko wydalo mi sie byc takie... Realne! To sie naprawde dzieje :) Bede mama :) nosze pod sercem swojego kochanego syneczka, z ktorym rozmawiam codziennie, ktoremu mowie, ze np robimy obiad dla tatusia czy mamusia sie szykuje do pracy i zaraz wychodzimy :) A w drodze do pracy spiewam i mu mowie, ktore piosenki lubie najbardziej :D Codziennie rano mowie mu dzien dobry i pytam czy dobrze mnie slychac hahaha! Jestem wariatka- TAK - ale dobrze mi z tym :P i kocham tego malucha bezgranicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A ja slyszalam, z etakie wklady to tylko zbior bakterii i trzebaby co tydzien wymieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ta kulka co ci się przemieszcza i wypycha to główka też tak już miałam parę razy tak czułam że to główka i na usg zapytałam się go i powiedział mi że mam racie że tam właśnie jest główka wczoraj też tak miałam hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Nie pisalam bo cos mi humor nie dopisuje ostatnio sama nie wiem daczego:( ale moze przejdzie mi to jakos:) a u was co tam ciekawego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A czy wobec tego mozna sie glaskac w tym miejscu jak tak wypchnie?:) Bo pierwsze co mi wczoraj przyszlo do glowy to wlasnie glasdkanie, pozniej rafal trzymal tam reke i wyczuwal co tez maluch robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Hej dziewczyny nie uwierzycie - bylam dzis u dentysty, stomatolog rok temu zostawil mi w kanale zeba...srubkę! Mialam taki bol nagle zeba w nocy, ze nie spalam ani chwili. Apap nie pomogl, cola tez nie. TEraz mam otwarty zab, ledwo co zyje, nic nie moge jesc a Wiki wsciekla bo glodna i babelkuje chyba dziecko mi z glodu. Stad moja nieobecnosc na forum;( ze tez zawsze musze miec jakies przygody wczoraj powiedzial Piotrkowi, ze nie wytrzymam juz do tego USG i mamy juz w niedziele o 12:00 ;)) napisze jakie wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Doti, przejdzie przejdzie. :) Ja ostatnio mam nawrot mdlosci, nie mam pojecia dlaczego. ;) Nie wymiotuje ale czasem mnie zemdli jak w 10 tc ;) A teraz siedze jak na szpilkach bo czekam az mi sie ugotuja ziemniaki do golabkow, bo zaraz stol bede gryzc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Oj wspolczuje... Mi dziasla strasznie krwawia, nawet gdy ich nie myje, ale to nic w porownaniu z bolem zeba.. Ja mam 2 nie zaleczone, ale sie nie da, bo potrzebne by bylo zdjecie rtg.. A na kiedy mialas pierwotny termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna wiadomo ze przejdzie:) ja tez mam jednego do leczenia alezrobie to po ciazy bo nie chce ryzykowac a tragedii nie mam co do krwawienia dziasel to w ciazy ponoc sie to bardzo nasila i beda krwawic:( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalwia bardzo ci wpsolczuje i bardzo sie ciesze ze nie dlugo zobaczysz swojego maluszka:) Joanna mozna smialo jak narazie glaskac brzuch ale nie za czesto bo to doprowadza to szybszego porodu:) ja tam swojego dotykam moj mąż tez:) ale ja juz czuje dzidzie bez dotykania wiec tak nie dotykam czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje wanienke bez stelaza, bo nie mamy miejsca. Z ledwoscia wmieszcze ta wanienke, a i tak bede chyba kapa Jasia w kuchni, bo mamy obok lazienke a jest naprawde minimalna... Marti ja bym takiej gabki nie kupowala. W gabce same bakterie siedza, a nie wysterylizujesz jej tak jak takiej do kapieli, czy do naczyn. Ja sie nawet nie kapie gabka bo mnie przerazaja te bakterie :P Plotka nareszcie poczulas sie pelnowartosciowa mamuska :) Przynajmniej jak tatusia nie ma w domu, to masz z kim rozmawiac :) Ja do mojego Dzidzia tez mowie, ale przewaznie jak jestem sama, bo jak jestem z mezem to on mysli ze do niego gadam :P hehe :) Ciekawe, czy nasi mezowie zdaja sobie sprawe, ze teraz maja meska konkurencje hehe :) Doti a jesli chodzi o ten dotyk, to jaki konkretnie moze zaszkodzic dziekcu? Jak tak lekko czasem poglaskam, to chyba nie szkodzi? Mam taki odruch, ze jak mnie cos zaboli albo jak czuje, ze mocno kopie to przykladam reke do tego miejsca :) Tak mozna robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - piękne pokoiki :) Najlepsze jest to, że te obrazki z misiami, to ja też walnę na ścianę. Zakochałam się w tej serii i postanowiłam odgapić i będę malowała akrylami :D Do tego jeszcze będzie króliczek z innej, podobnej serii. Mam ochotę na dywan z tym misiem. Wiem, że w Rzeszowie otworzyli ten sklep, w którym jest ta seria, ale ciekawe ile będzie kosztował. Max 150 mogę dać, bo tyle kosztują w podobnym rozmiarze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa spokojnie mozna dotykac bo ja sama to robie:) tylko kolo 30tyg nie powinno sie juz tak czesto dotykac bo to grozi przyspieszeniem porodu i tylko tyle. spokojnie dotykaj swojego maluszka bo to naprawde swietne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja musze kupic stelaz ze wzgledu na swoj kregosup:( bo strasznie boli...tez bede kapala mala w kuchni bo u tesciowej mam mala lazienke dopiero w marcu bede sie przeprowadzala z mezem i dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zadnej gąbki nie bede kupowala...kiedys tego nie bylo i bylo dobrze. teraz nie bede kupowala poki dziecko bedzie male ale pozniej jak bedzie wieksze to kupie takie siedzonko moze zaraz znajde zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti jak juz podrosnie to sobie samo na pupie usiadzie ;) I wtedy to zabawki bedziesz musiala kupic :P Ja kupilam siostrzencowi takiego zolwia nakrecanego co plywa i bez zolwia kapiel nie moze sie odbyc hehe :) Mam taka nadzieje, ze 1,5-roczne dziecko bede juz mogla pod prysznicem na stojaco umyc... Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można dotykać głaskać brzucha bo można urodzić wcześniej i w dodatku brzuch boli już słyszałam to wcześniej ale wiem to na pewno bo jak leżałam w szpitalu to położna nie kazała mi dotykać w ogóle brzucha też czasami nie mogę się powstrzymać,ale muszę tego zaprzestać bo potem boli mnie brzuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dotykam brzucha i mnie wogole nie boli... tak sadze ze to bedzie dobre juz zeby kapac dziecko pod prysznicem moja znjaoma robila juz to gdy dziecko mialo 10miesiaecy i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny a zamiast gabki taka kieszonke na reke? jak juz maluch podrosnie? pamietam ze sasiadka taka miala...zla jest? ja wanienke musze miec ze stelazem, jak Piotrka nie bedzie, to nic nie podniose, nie jestem jakis heros, niestety...;( z zebami w ciazy jest masakra : ja w grudniu przed ciaza mialam wszystkie zeby ok, a teraz mam jeszcze 4 do zrobienia na gwalt i tylko czas na to do konca II trymestru... krwawienie dziasel jest od kamienia, mozna go w ciazy zdejmowac "recznie" - tak mowi moja lekarka a, i nie pluczcie czasem ziolami (szalwia) bo nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia a jak myc brzuszek i smarowac? Dziwne, ze nie pisza o tym w zadnych gazetach... W mojej ksiazce wrecz zachecaja, zeby wspolnie z partnerem glaskac brzuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
U nas w szpitalu tez zabraniaja glaskania. A rumiankiem mozna plukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti tez tak mysle, ze jak bedzie stabilnie stac to pod prysznic :P Niestety odbiore dziecku przyjemnosc zabawy we wodzie, ale jak juz nie bedzie sie miescic we wanienke to nic nie zrobie :P Kaliwia mysle, ze taka myjka bedzie fajna :) Reka sobie tez poradzisz, ale myjka sie lepiej pieni. No i mozesz ja wlozyc do pralki i wyprac normalnie ;) Ja lubie takie myjki i chyba tez kupie jak juz bedzie wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×