Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

hej dziewczynki :) kurcze zazdroszcze Wam meblowania i malowania pokoikow dzieciecych heeh ja poki co bede miala z dzieciaczkiem pokoj wiec tylko takie male drobiazgi bedzie robili wokol łozeczka :) co do wozeczka amefa mi sie podoba jest taki inny troche od pozostalych mysle ze jest fajny i cenowo nie najgorzej :) Joanna fajne ze nie chorujesz :) ja bede robila w maju na tokso zobazymy jak u mnie sprawa wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie zdecydowac na zaden wozek :( Niby mielismy kupowac Tutka, ale wydaje mi sie zbyt drogi. Chyba przejde wszystkie sklepy w okolicy i moze cos wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
No i ja pewnie w maju powtorze - bo lekarz da mi skierowanie - jest w karcie miedzy 21 a 26 tc. :) A to robilam prywatnie dla swietego spokoju, nie zbiednialam, a jaka radosc we mnie wstapila :) my tez za miesiac zaczynamy remont, wiec na razie nic nie robimy z pokoikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
To my to chyba jestesmy do tylu - nic jeszcze nie mamy wybranego, ani wozka, ani lozka, no nic. :P moze w czerwcu wybierzemy a pozniej w lipcu wszystko hurtowo kupimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Amefa, fajny jest ten tutek, zawsze możesz zostawić dla drugiego dzidziusia, albo po prostu sprzedać. Wydaje mi się, że lepiej troszkę dołożyć, ale być w pełni zadowolonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) odebrałam wczoraj przed wizyta bad na toxo, obydwa wyniki negatywne:) w usg wszystko ok i nasza maleńka okazała sie na 100 % dziewczynką:) do Ulci ja chodzę do dr.Kocha i sobie chwalę tego, a Ty u jakiego prowadzisz ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Unia, gratuluje cory! :) A czemu powtarzalas oba wyniki a nie tylko jeden?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Gratulacje 100 % Natalki w takim razie (jeśli dobrze pamiętam ;-)) Moją ciąże prowadzi dr P. Jackowski, jestem nim zachwycona!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwa bo pierwszy raz robiłam tak z pół roku przed ciążą, bo mam w domu kota taka znajdę i troche sie obawiałam a teraz bede powtarzac ale juz tylko jeden wskaznik i cytomegalie tez tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia gratuluje coreczki :):) amefa ten drugi tez swietny ale jak dla mnie za drogi a jak zamierzacie miec tylko Jasia to bym nie brala tego drozszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Amefa, też ładny ten wózeczek. Zależy jeszcze kto na co zwraca uwagę, czy bardziej na wygląd, funkcjonalność, jakość, cenę itd. Ja najpierw prześledziłam fora, rankingi, testy, prezentacje itd. potem na co mnie stać, a z tych co mnie stać dopiero na wygląd. Także wizualnie wszystkie są super, tylko jak z całą resztą...Żebyś potem nie klęła na spacerach, że tu nie wjedziesz, ręce drętwieją czy ciężki czy po prostu niewygodnie się go prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dr.Jackowski taki mega spokojny człowiek:) najważniejsze ze jestesmy zadowolone, dla mnie wazne jest ze moge mu zadac kazde pytanie a on zawsze rzeczowo odpowiada Joanna dzieki, ostatnio juz mi dr.mówił ze córeczka ale teraz dla pewnosci jeszcze sprawdzal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A my bedziemy miec problem , bo Rafal chce troje, a ja chce jedno dziecko. :P Czyli kompromis to wychodzi dwojka :P Jesli chcecie tylko jasia to tez bym brala cos tanszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A my bedziemy miec problem , bo Rafal chce troje, a ja chce jedno dziecko. :P Czyli kompromis to wychodzi dwojka :P Jesli chcecie tylko jasia to tez bym brala cos tanszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Jasia*. :) ja sie dowiem w poniedzialek kto tam u mnie siedzi - Filip czy Weronika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jutro maz da sie namowic na przejazdzke do sklepu obejrzec te wozki :P Bo narazie tylko Tutka ogladalismy. A dzisiaj nie pozwala mi jechac, bo jestem jeszcze chora troszke :P Mojemu mezowi jest ciezko przetlumaczyc, ze nie warto kupowac drogiego wozka... Upiera sie przy tym, bo sie tak lekko prowadzi. Moze ma racje, bo ja takiej sily nie mam a na spacery bede chodzic przeciez... Chociaz moja siostra kupila 3 w 1 za 1000zl bez zadnych aluminiowych ram i tez sie wygodnie prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
W 11 tc raczej by juz bylo widac. ;) Ale zawsze bardzo chcialam blizniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Zjadlam zupe i zasypiam przy biurku, chyba nie dam rady bez drzemki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja juz slyszalam historie, ze w 16tc ktos sie dowiedzial o blizniakach :P Czy Wasze dzidzie kopia Was w pecherz? Ja mam czasem wrazenie, ze Jasiek mi skacze po pecherzu :P Az czuje, jak mi sie tam trzesie wszystko i sikac sie chce co chwile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zakupów, to ja tez jeszcze nic nie kupowałam jeszcze mam troche czasu a ostatecznie mozna prawie wszystko kupic za jednym zamachem, moja kolezanka tak zrobiła jak juz urodziła, śmiała sie tylko ze prawie jej sie samochód nie domykał a nie przepraszam mam wanienke i huśtawke bo jej synek juz jest za duzy do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa czasem tez tak mam, raz to co 15 min.chodziłam do łazienki widzisz Joanna, nic straconego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
W Toruniu obok dworca PKS jest super sklep dla dzieci - Smykoland, tam jest dosłownie wszystko i jest niedrogi. Też czasem czuje taki nacisk na pęcherz, że wręcz biegnę do toalety, a czasem spokój przez dłuższy czas i nagle znów jakby ktoś mi go wyciskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pecherza to ja mam to samo potrafie w ciagu pol godziny kilka razy pojsc do toalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci, własnie tam zrobiła wszystkie zakupy moja kolezanka i dostała jeszcze chyba ze 30% rabatu a wanienke mam ze stelazem i fotelikiem a z czy to bedzie wygodne to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sprawdzic jak stabilny jest ten stelaż, zeby mi sie nie chybotał przy kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby sa stabilne:) aaj tam okaze sie wszystko w praniu :) potem bedziemy juz mialy praktyke przy drugim malenstwie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×