Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

ja na początku morfologię miałam co miesiąc a teraz miałam tylko mocz i glukozę więc bedzie co 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
I mam cisnienie 90 na 50. Lekarz nic nie powiedzial, a ja wlasnie przeczytalam w karcie ciazy. Hmm. Moze kawke powinnam pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna - ja też mam co drugą wizytę zlecenie badań (morfologia i mocz + gratisy :) ). Czyli wypada mniej więcej co dwa miesiące. Do smarowania na razie uczepiłam się tej BIELENDY. Podstawowy plus dla mnie to taki, że nie ma żadnego zapachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna myśle że spokojnie możesz wypić kawę. Ja w niedzielę też miałam ogromną ochotę na kawkę i sobie rano do śniadanka wypiłam :) a mam cisnienie przeważnie 120/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się smaruje tylko oliwką bambino i minus taki że jest bardzo tłusta haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A ja nie wiem czego uzywam, ktos cos tam polecal z Palmersa chyba i tym sie smaruje, nie mam jak na razie rozstepow, albo slabo wnikliwie sie sobie przygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny ja odliczam dni juz do USG połówkowego, nie mogę się doczekać a to 26.04., będzie 20 tyg 1 dzień ;) potem mam wizytę 02.05 /bez USG/ a potem USG znowu 08.05...a chce Małą zobaczyć już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Palmers nie dzialal. Kupilam serum Reduce na rozstepy i widze poprawe po smarowaniu. A do brzuszka uzywam Pharmaceris :) Mocz i morfologie mam robic co trzy miesiace. Teraz bede robic dopiero drugie badanie i dodatkowo badanie na kile chyba(WR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia ja tez mam 26.04 usg :) I tez polowkowe prawdopodobnie, bo to bedzie 21+5 :) Akurat wtedy przypada nasza rocznica-4 lata odkad jestesmy para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze 15 tyg i maleństwo będzie z nami :) ach nie mogę się już doczekać. pewnie potem bedziemy tęsknić za tą beztroską jaką mamy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A ja mam za tydzien, jejku, odliczam dni, bo kruszynki nie widzialam od 11 tc i nie znam tez plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na pewno będzie my tęsknić :) Mam nadzieję, że utrzymamy sobie ten wątek mimo, że nasze Szkrabki będą na świecie. Zżyłam się z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Aaa i kolejne badaniowe pytaniel. Do dziewczyn co mialy ujemna toksoplazmoze i powtarzaly badanie. Powtarzalyscie dwie klasy czy tylko IgM, czyli swieze zakazenie? I po jakim czasie od 1 badania? Bo ja powtarzalam po 10 tygodniach od pierwszego i tylko wlasnie ta swieza klase i Pani mi mowila, ze to moze nic juz nie wykryc jesli np zachorowalam 10 tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa tez mam nadzieje, ze sie utrzymamy po porodach :) Pewnie nie bedziemy mialy tyle czasu na forum, ale musimy sie tu odwiedzac i sobie pomagac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z pewnością jak widzę po innych tematach to tam dziewczyny dalej się trzymjaą razem i radzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że do póki nie wrócimy do pracy to bedziemy pisać ale potem to bedzie ciężko chociaż mam nadzieję ze sie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Oby tych problemów i wątpliwości było jak najmniej, ale zawsze miło się podzielić wrażeniami z macierzyństwa :) Ja już coraz bardziej się boję i nie mogę doczekać, jak co chwilę po kolei będziemy znikać z forum na porody:)) Coraz bardziej się boję, mam nadzieję, że nasze opowieści porodowe nie będą straszyć a uspokajać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ktorym miejscu czujecie ruchy dzieciaczka? Ja najwyrazniej czuje pod pepkiem. Moze dlatego, ze tam jest mniej tluszczu? Teraz tak mocno kopie, ze mam wrazenie jakby mi skore od srodka wypychal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zaczynam częściej myśleć o porodzie :) Wczoraj dzwoniła koleżanka, z którą dawno nie rozmawiałam i spytała, który to już tydzień. Myślała, że początki, bo czas jej stanął w miejscu, a tu już 18 t. Śmiała się, że w takim tempie czas leci, że na dobrą sprawę wrzesień jest lada dzień :) I rzeczywiście. W maju mam kilka imprez, na które czekam. W czerwcu dwa wesela. A potem lipiec i krótki wypad do znajomych na kolonię. Sierpień, wrzesień i po zawodach... :) Letnie miesiące szybciej lecą niż te zimowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black rossa ja mam termin na 3 sierpień i wydaje mi się że to takie odległe czasy już bym chciała być po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Alciu będziesz już po, a ja będę się jeszcze toczyć i zazdrościć, że masz już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Jeśli chodzi o ruchy to ja tak z 10-15 cm pod pępkiem, ale to pewnie dlatego, że to dopiero 18 tc i dzidzia jeszcze mniejsza od Twojej więc macica też jest jeszcze trochę niżej... No troszkę się ta zima ciągneła, też mam nadzieję, że lato szybko zleci i że nie będzie jakiś masakrycznych upałów żebyśmy się nie umęczyły z tymi brzucholami. Rossska a przyszedł już Ci ten adapter do pasów bezpieczeństwa?Używałaś go już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - przetestowałam go już kilkakrotnie. Jestem bardzo zadowolona. Uważam, że to była dobra inwestycja :) Jechałam z nim na Święta. Podróż trwała 4 godziny, a ja siedziałam wygodnie. Nie wyobrażam sobie już jazdy bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieple dni szybciej leca :) A najszybciej czas leci, jak sie ma co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja za tydz jadę sama autem do mojej mamy 700 km i jak będę wracać to już bedzie u mnie 3 trymestr mam nadzieję że dam radę :) bo potem pojade pewnie juz do niej po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja wlasnie do szkoły rodzenia się zapisalam, pierwsze spotaknie mam 29 maja, kobitka mówila ze taki termin jest najlepszy bo jak skoncze kurs to bede na swiezo ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Rossssko a podałabyś mi linka tej stronki co kupowałaś? Chyba, że nie masz pod ręką to przeszperam forum :) Robię właśnie zakupy na allegro to bym już za jednym razem załatwiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba nie zapisuję się do szkoły rodzenia. Tak się jeszcze zastanawiam. Do tej darmowej muszę się tłuc dwoma tramwajami przez ponad 40 min. Płatna ze 300zł, i też w samym centrum. Z mężem nie ma szans na chodzenie, bo on ma te swoje dyżury. W sumie dużo podróżuję, to byłabym uwiązana przez kilka tygodni. Mam więcej na "nie". Koleżanka rodziła w styczni, też nie chodziła i mówi, że dała radę. Słuchała położnej itd. Trzymanie niemowlaka mamy przećwiczone przez nasze studia, a opieki nauczę się z filmów ... Tak sobie myślę, ale może zmienię zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa Wy z mezem macie doswiadczenia troche w tych sprawach, wiec pewnie sobie poradzicie :) Musze w koncu zadzwonic do tej szkoly rodzenia i sie zapisac :P A chodzic bede chyba z nudow, zeby jakies zajecie miec :) Moze cos ciekawego o porodzie sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×