Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość kaliwia
ja chcialabym do szkoly chodzic a pewnie nie bede mogla ze wzgledu na to lozysko...zobaczymy ;( pycha obiadek mialam, dzieki jadlyscie juz moze sliwki? pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczynki, przyszedł nasz bananowo-grafitowy wózek ;) super jest, jak P złoży to Wam fotkę dam. Ale się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam u lekarza i dostalam antybiotyk. Troche sie boje brac, ale podobno jest bezpieczny... Poza tym juz mnie meczy ten kaszel i katar :( I jeszcze gardlo boli :( Plotka ja przyjmuje Twoja postawe :) W nosie mam ta wage... Niech sobie lekarz mowi, co chce-przeciez glodna nie bede w ciazy chodzic! Slodyczy jem 1/4 z tego co kiedys, ale dzisiaj sobie chipsy kupilam i mam zamiar zaraz troche sie uraczyc nimi :) Nie jadlam juz kilka ladnych tygodni ani jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Amefa, ja tez dzis kupilam chipsy, bekonowe Peppiesy ;)) tez mam zamiar je wchlonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam serowe :P Ale nie smakowaly az tak cudnie jak sie spodziewalam :P Dodzwonilam sie do tej naszej szkoly rodzenia... Jakies dziwne te zajecia. Chodzic mozna od 27tc, zajecia raz w tygodniu. Tylko jakos dziwnie to wszystko wyglada, bo kurs nie trwa od daty do daty, tylko poprostu sie idzie jak sie zacznie ten 27 tydzien. Pojdziemy na zajecia jak przyjdzie ten czas i zobacze jak to wyjdzie ale jestem sceptycznie nastawiona... Nie chcialabym wchodzic w srodek kursu bo to troch bez sensu zaczynac od polowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - ja takiego kremu nie stosuję. Już przed ciążą mi strasznie śmierdział. W ciąży może powodować dodatkowe podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ale jesli nie bedzie podraznial, to mozna stosowac wedlug Ciebie? Ja sie maszynka nie moge golic, bo mi takie czerwone punkciki wychodza i swedzi :( Tzn. chodzi mi o okolice bikini ;) Nogi i pachy robie depilatorem, ale tam mnie boli za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
co do depilacji, ja nie stosuję plastro bo od zawsze pekaly mi po nich anczynka i mialam podraznienia - teraz jednak przerzucilam sie w ogóle na piankę, ale za to zainwestowalam w super maszynke i to u mnie sie sprawdza (ja ze wzgledu na hormony, ze biore luteine, to golic musze sie co 2 dni ;((( a tu i ówdze - nawet codzienne... taki urok. ale maszynka super (to ta sama, ktora reklamowana jennifer lopez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Amefa pachy depilatorem? Jesteś hardcorem ;-) Ja tam maszynką jadę, ale męską gillette fusion czy jakoś tak, wypas jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zawsze robilam to plastrami, ale teraz kiepsko widze te obszary nie dam rady tak sie zgiac, zeby przykleic i zerwac odpowiednio :P Sprobuje dzisiaj z tym kremem... Mam nadzieje, ze uczulenia nie dostane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci pachy wlasnie najmniej bola! :P Bardziej boli na nogach :) A pod pachami juz po pierwszym razie wloski odrastaja takie cieniutkie, ze ich prawie nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa w sumie z tego co czytałam, to te kremy nie są zabronione w ciąży. Tylko może sobie kup taki do skóry wrażliwej :) Jak Ci nie śmierdzi.. :) Ja też używam zwykłej maszynki i żelu z avocado :) Ale fakt, że muszę częściej niż zwykle i później dużo nawilżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam taki do wrazliwej :) Dzisiaj bede probowac:P Ciekawe, jak zniose jego "zapach" :P Najwyzej zatkam nos i jakos przezyje... Juz wygladam malo atrakcyjnie, wiec cos musze zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te doświadczone, powiedzcie mi jakie butelki kupic? chcialabym karmic piersia ale nie wiadomo jak to bedzie wiec chcialabym sie przygotowac, jaka pojemnosc firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wróciłam od fryzjera świetnie wyglądam w końcu.:) już bez odrostow:-) co do golenia to ja nogi gole depilatorem a pozostałe miejsca zwykła maszynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa jeśli chodzi o branie antybiotyku to muszę cie uspokoić ja w pierwszym trymestrze tez brałam Duomox i jest ok mało tego miałam operację ze znieczuleniem i RTG dodatkowo brałam ketonal więc myśle że mozesz spokojnie brać antybiotyk w końcu lekarz wie najlepiej co dla nas dobre :) Ja już po zajęciach w szkole rodzenia uczyliśmy się oddychac no i takie tam różne ćwiczenia. Położna opowiadała jak jej znajoma rodziła dziecko i potem się okazało że zajmuje pół łóżka podobno ważyło 5200 i rodziła siłami natury i zero szwów nic. Moja znajoma rodziła przez cc chłopca który ważył ponad 6 kg i był to rekord okręgu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z butelkami nie pomoge :( Zero doswiadczenia w tych sprawach ;) jak narazie! A krem do depilacji Veet... sama sie ostatnio zastanawialam czy mozna, bo maszynka jednak nie wszedzie trafi :P Chyba tez zaryzykuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja doswiadczona nie jestem, ale wydaje mi sie ze najlepiej kupic butelke jak najardziej przypominajaca piers :) Sa teraz takie, ze dziecko musi wlozyc wysilek w ssanie mleka tak samo jakby ssalo z piersi. Wedlug mnie takie rozwiazanie jest najlepsze. Ja sie zastanawiam nad tomme tippe, ale jeszcze zobacze w sklepie czy maja takie butelki w ofercie. Moja siostra miala z firmy Lovi. Dokarmiala synka butelka i nie chcial pic z piersi, bo z butelki latwiej mu lecialo i sie rozleniwil :( Wiec ja stawiam na taka, zeby dziecko musialo jakis wysilek wlozyc w ssanie :) Malentka slub juz w sobote, czy za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia troche mnie pocieszylas :) Balam sie, bo nie znalam nikogo kto bral ;) Plotka dzisiaj lub jutro zdam relacje jak poszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko 6kg??? wow! Cale szczescie ze miala cc :) Ja mam ostatnio ogromna ochote na joge dla ciezarnych i juz nawet szukalam jakiejs klasy blisko mojego domu lub pracy, ale jakos nie ma za bardzo :( wszystko daleko... Co myslicie wogole o takiej jodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sobie kupilam gazetke mamo to ja i jest tam artykul o butelce dla noworodka:) ja sie gole maszyna ciekawe jak to bedzie pozniej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja uwielbiam joge :) Niestety u mnie w okolicy tez nie ma takich zajec i daleko bym musiala dojezdzac, wiec cos tam w domu sie wyginalam :) A w ciazy nie cwicze, bo nie wiem co mi wolno :( Chcialam na basen pochodzic, ale najpierw musze sie wyleczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jakis czas temu pytalam czy ktoras uprawia jakies cwiczenia w ciazy bo chcialam zczac i sie doradzic co mozna ale nikt mi nie odpisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan a nie ma w tej gazecie artykulu o cwiczeniach miesni dna miednicy? Bo gdzies ostatnio o tym czytalam, ale nie wiem gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba w ksiazce czytalam... W kazdym razie chcialabym pocwiczyc jak skonczy mi sie przeziebienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam w sobote miesiecznik Bede Mama i w srodku byly jeszcze dwie gazetki Mamo to ja i Twoje Dziecko. Narazie przejzalam tylko Bede Mama ale przejze dzisiaj te pozostale dwie i jutro napisze jak znajde cos ciekawego :) Widzialam wczoraj na jednej okladce "9 pytan przyszlych tatusiow o seks w ciazy" Koniecznie musze przeczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje zawsze M jak mama i od siostry dostaje Mamo to ja i Dziecko, wiec mam caly komplet co miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam w mojej ksiazce dwie propozycje cwiczen jogi w ciazy :) 1. Usiadz na podlodze, wyprostuj plecy i zlacz podeszwy stop, przyciagajac je jak najblizej ciala. Rozluznij miesnie ramion i karku. Zlacz dlonie na wysokosci piersi, czubkami palcow do gory. Nacisnij mocno obie dlonie i unies je nad glowe. Gleboko wdychaj u wydychaj powietrze. Wytrzymaj kilka sekund, potem rozluznij miesnie. Powtorz jeszcze dwa razy. 2. Ukleknij na kolanach, nogi zlaczone, stopy na podlodze. Usiadz na pietach, rozluznij ramiona, dlonie swobodnie kolo ud. Wyciagnij kregoslup do gory, wypnij klatke piersiowa. Gleboko i powoli oddychaj przepona. To tyle :) Zadnych wymyslnych pozycji pewnie nie mozna :( Mysle, ze inne pozycje medytacyjne tez sie nadadza, tylko trzeba je dostosowac do brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×