Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Kurcze amefa skonsultuj się może z lekarzem :) no racja tak na własną rękę to w tym stanie lepiej nie ryzykować. Ale może skoro masz niskie to można pominąć dawkę. Skonsultuj koniecznie! Plotka fajnie że macie USG :) ja muszę poczekać z 2/3 tyg i dopiero pójdziemy ;/ No już wszystko doczytałam! Jupi!! :):) My dzisiaj o 18 byliśmy z Panią ze szkoły rodzenia zwiedzać szpital :) Było 5 par :) i jedna dziewczyna nie weszła na sale porodowe bo powiedziała, że nie może bo jak na to patrzy to jej słabo się robi...ehh biedna bo przecież wszystko przed nami! ;/ Luksusu to tam nie ma ale w miarę schludnie i cysto :) Nie pamiętam , która pisała o bólu w pachwinach. ale ja jestem w 30 tyg i już chyba od miesiąca mnie tak boli zwłaszcza jak się w nocy przewracam albo jak mam wstać z łóżka więc to chyba jakas oznaka nie jest...nie wiem :) No znowu nadrobiłam czytanie i uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka kochana przeciez Ty jestes swietna laska!! trzymasz taka figure cala ciaze , nawet nie wiesz ile z nas Ci jej pozazdrosci!:):) Nowa 84 gratuluje juz tak duzej Zuzinki :):) ciekawe ile moje bedzie wazylo jak teraz pojde hehe :) juz sie nie moge doczekaz az je zobacze....:) swoja droga co do plci mi i mężowi ciagle sie snia coreczki....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przyszłe Mamusie:) Dzisiaj byłam na zakupach,tak jak wcześniej pisałam ,że są przeceny w Reserved.Więc trzeba było skorzystać:D hihi.. Kupiłam dwie bluzy i jedna bluzkę.Dodatkowo kupiłam butelkę do mleka(lovi) i śliniaczki w tesco z f&f i pare jeszcze drobiazgów :) No i sobie tunikę w hause:) I jestem w sumie zadowolona :) Dziewczyny,mam pytanie czy to ,że kilka dni temu obniżył mi się brzuch,to znaczy ,że dzieciątko się obróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj,ale u mnie jeszcze półtora miesiąca,może mi się tak wydaje.bo każdy mówi,jak spytam ,że taki jak był .nie wiem sama,ale wydaje mi się ciut niżej..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie martw sie...:) moze lekko Ci sie obnizyl i tak jak mowisz moze jest to spowodowane tym, ze dzieciaczek sie obrocil....ale do porodu rzeczywiscie troche czasu jeszcze jest.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,no tak całkiem to jeszcze się nie obniżył :) Tylko ostatnio (tydzień temu jak byłam na wizycie) to był ułożony pośladkowo ,więc pomyślałam ,że może obróciło się maleństwo,bo brzuszek jakby niżej :) Co myślisz o tych koszulach do szpitala ,bo właśnie są w super okazyjnej cennie :) http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-top-model-koszula-do-karmienia-xl-xxl-i2371451309.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo fajneeei rzeczywiscie tanie :) kurcze moze kupie bo wlasnie jutro mialam sie przymierzac do szukania koszul bo jeszcze ani jednej nie mam :) i fajne takie rozpinane na boki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktyczne,tanie i czego więcej chcieć ja zamawiam dwie.bo na mieście widziałam takie identyczne ,ale po 35zł,więc tu za te pieniądze mam dwie :) A jak Twoje maleństwo?Ile waży ,który masz teraz tydzień.Nie chce mi się szukać w tabelce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do koszul... dotykalam je i powiem tak... na pol godziny do porodu moze jeszcze ok ale na dluzsze uzytkowanie to bardzo "sztywne" :) ale decyzja nalezy do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dzisiaj nie będę jej zamawiać ,ale jak będę miała okazję zobaczyć je na żywo to dotknę sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja mykam spać,bo zmęczona jestem troszkę tymi zakupami :) Jak będę miała czas to zrobię zdjęcia ubranek jakie zakupiłam dzisiaj :)i dodam jutro :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Mamusiom:) Zlozylyscie juz zyczonka ojcom swoich skarbow? Ja juz:) Planuje na dzis kilka niespodzianek z tej okazji dla Mezyka, zobaczymy jak wyjdzie:) Dzisiaj zakladamy zyrandol, karnisz i polke w pokoju Malego. Chce juz go dokladnie posprzatac i czekac na Malenstwo:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! U mnie fałszywe alarmy, ale za to mocne aż tak że zbijają z nóg. Dziś mam trochę słabsze skurcze, to przynajmniej odpocznę. Od 5 mnie łapią co 40 min. Ale teraz ustąpiły. Ach!! Córa się ze mną droczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Moje Kochane Maleństwo jest sprzężone z budzikiem Mężula. Jego budzik dzwoni, Kluska się budzi i buszuje po brzuchu :D Tatuś musi jeść śniadanie trzymając rękę na brzuchu, wtedy Dziecięcie usypia. :) Już córeczka tatusia ... ;) Wymyśliłam, że kupię dziś Mężulowi książkę: "Super tata" albo "Pomocy, jestem tatą!". Obie napisane z humorem, a myślę, że przydadzą się wskazówki "obsługi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR CIEKAWE PROPOZYCJE, może i ja swojemu coś zakupie. A powiedz mi książki zapewne w empiku będą dostępne? Zawsze facetom przyda się humorzasta pomoc w tej odmiennej sytuacji w ich życiu, może pomoże im nas i dzieci zrozumieć prawda? ;D A co do córci tatusia to zapewne mała będzie jego oczkiem w głowie. Za to Ty będziesz WZOREM dla malutkiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholku - te książki są w Empiku :) Kiedyś kupiłam inną, dla nas obojga, napisaną bardzo wesołym językiem :D Tytuł: "Bobas, instrukcja obsługi " Mężowi bardzo się spodobała, bo rzeczywiście napisana jest jak typowa instrukcja obsługi :D Ale teraz chciałabym coś tylko dla Niego. A, że jest molem książkowym, to na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka teraz jestem w 28 tyg a jak bylam w 26 to malenstwo wazylo 860 gram :) hehe niezly pomysl z tymi koszulkami :P moj maz poszedl rano do pracy i wroci po 3 rano;/;/ wiec nici z niespodzianek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kurczę,dobrze,że tu zaglądnęłam ,bo zapomniałam całkiem ,że dzisiaj dzień ojca,ale zaraz coś wyyślę..hmm.. Moje dzieciątko właśnie tak kopie i wierci się:)Zostało nam jeszcze półtora miesiąca,a ja już nie mogę doczekać się.Tak chciałabym mieć je już,przytulić wycalować..ahh..:)Chciałam dzisiaj kupic smoczek,ale w aptece jakos nie było specjalnie wyboru:/Ale mam jeszcze czas. Ubranek juzięcej kupować nie będęnam ich na pół roku:D Dokupię tylko 3 pary pajacyków i koniec z ubrankami.Teraz wezmę się za rzeczy do szpitaladla mnie ,a później pomału będę kupowała kosmetyki dla dziecka :):) Ale się rozpisałam hihi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje najpierw kupić kosmetyki potem się spakować do torby, bo tych chusteczek, kremików, soli, wacików pamper-sików, oliwek, olianów, mydełek... itd. jest tyle że ja w ostateczności może czekać was przeprowadzka do większej torby :)) PS: Proponuje dowiedzieć sie czy będą kąpać maleństwo w szpitalu, np. u nas w Toruniu nie kąpią dzieci tylko jedynie wycierają a 1 kąpiel jest dopiero w domu, więc takie rzeczy jak mydełko i ręczniki dla dzieciątka automatycznie są zbędne, również jak spirytus do pępuszka, bo w trn przeszli teraz do dawnych zasad żeby jedynie przecierać a nie "spirytusować" pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zapewniaja wszystko dla dzidzi wiec wlasciwie tylko mamusia musi sie spakowac:) pewnie nie wytrzymam i wezme kilka rzeczy dla Jasienka ale to tylko wg wlasnych zachcianek :) tak ladnie mi szly wszystkie zakupy a jak zostaly kosmetyki i rzeczy dla mnie to entuzjazm opadl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam ktora z Was to pisala ale wczoraj przy temacie o body z zabawnymi napisami pojawilo sie "szkoda ze tak pozno, bo mialabym na prezent na dzien ojca":) czy jakos tak... wiec podpowiadam... w papierniczym mozna kupic kartke do naprasowanki, kosztuje miedzy 1-2 zl, do tego drukarka, zwykle body i zelazko:) zabieg bardzoooo prosty wiec raczej nie ma prawa sie nie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szpitalu mama musi też sobie wziąć niezbędne rzeczy, a maleństwu tylko na wyjście. Można ubierać dziecku swoje ubranka czy skarpeteczki , rękawiczki ale trzeba liczyc się z tym że jeśli położna czy ktoś będzie dzieciaczka przebierał to nie zwraca uwagi czy to szpitala czy czyje i poprostu wrzuca to do wora na pranie i tyle możemy nasze rzeczy widzieć :) może jakieś skarpeteczki czy rękawiczki wezmę ale ubranka to tylko na wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kapia i przebieraja przy lozku mamusi wiec mozna miec ciagle na oku swoje rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia to ja pisalam ze na body juz zapozno ale ostatecznie powidzialam Mezykowi ze prezent dostanie za tydzien i zamowilam takie bodziaki: http://www.bodziakowo.pl/index.php?pid=572 Na bank oszaleje ze szczescia:) U mnie wszpitalu wymagaja pelnej wyprawki dla dzieciaczka:) Kupilam male kosmetyki. W przypadku gdyby ktos sie chcial zakolegowac;) A ubranka posegregowalam w zestawy i porobilam zdjecia. Nie wyobrazam sobie zeby cos mialo do mnie nie wrocic! Nie po to kupuje ladne ciuszki zeby je do kosza ze szpitalnymi wrzucic, poza tym widzialam te szpitalne ciuszki i tylko totalny roztrzepaniec moglby pomylic je z tymi ktore przynosi sie z domu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka wlasnie tak myslalam ze te szpitalne wygladaja kiepsko:) a skoro beda go przebierac u mnie przy lozku to natychmiast bede reagowac jak cos poleci nie w ta strone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×