Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

na sprzedajacego tylko narzekalo kilka osob ze przescieradla sa dziurawe ale ogolnie posciel niby w porzadku, a ja szukalam raz ze poscieli wiekszej bo 100/135 dwa zeby miala od razu w zestawie baldachim i stelaz no i to mam jeszcze posciel do wozka z wypelnieniem i w sumie nie jest tak zle z cena bo z wysylka razem 193 zl nas wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentko - super dinozaury :D I widzę, że bierzesz większą kołderkę. Ja chyba też wezmę jednak tą większą jak już będę kupowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zussanka my dostalismy takie z napisem "moja mama jest ladniejsza od twojej", bede zakladac maluchowi w swoje gorsze dni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo fajne te bodziaki:D:D a takie malenstwa przeslodko jzu w nich wygladaja :):) no bo tak tu pisaly dziewczyny o tej wiekszej i zobaczylam teraz akurat ta aukcje ze mam wszystko co chcialam plus wlasnie ta wieksza posciel od razu :) myslicie ze warto zamawiac? i materac wzielam 8,5 cm bo cala reszta to takie na 5-6 cm i w sumie nie wiem do konca na ktory sie zdecydowac a ten co mam wybrany to tez u tego goscia co posciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze ja dzisiaj znalazlam, bo tak Mezykowi na dzien ojca bym prezent zrobila:/ Ale i tak sa zajeb....!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentko - jak facet ma dobre opinie to bierz, zwłaszcza, że piszesz, że to wszystko czego potrzebujesz :) Już mi się oczy zaświeciły na kilka bodziaków :D Niektóre są boskie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja już po wizycie :) Z Zuzinkiem wszystko dobrze, łożysko ładne, nie jest owinięta pępowiną ani nic z tych rzeczy. Waży już 1400g i jest w dalszym ciągu ułożona główką na dół. O płycie znów zapomniałam przypomnieć, ale mąż na szczęście czuwał :) Tylko lekarz się zdziwił, że chcemy płytę z badania, bo mówił, że na tym etapie ciąży (29+4tc) usg 4d nie wychodzi już ładnie, bo są za duże zakłócenia w obrazie. Starał się jak mógł, żeby je wyeliminować, ale obraz był rozmazany i jeśli już udało mu się uchwycić usteczka i poliki to np. oczy i czoło były zniekształcone. Może 3d jest ładniejsze, bo komputer zbiera obraz przez dłuższy czas, ale trójwymiar w czasie rzeczywistym, czyli 4d najlepiej wykonywać ok. 20-24tc. Ja za to badanie dodatkowo nic nie płacę, więc i tak się cieszę, że mogę Małą za każdym razem trochę podejrzeć, a foty z 22tc na pamiątkę mam i nawet ustawiłam je jako tapetę w tel. :) Zuzanka już ma takie pulchniutkie policzki i kciuka też ssała i co jakiś czas otwierała oczka. Rozkoszne dziecię... Pytałam o moje częste twardnienie brzucha, bo akurat skurcz zdarzył się podczas badania usg i lekarz powiedział, że owszem to jest norma, ale tylko ok 3-4 razy dziennie, a ja mam je w zasadzie kilkanaście razy w ciągu dnia i trwają dość długo. No i jak się wygadałam że mam je tak często to kazał mi ograniczyć chodzenie, wysiłek i duuużo odpoczywać. Do tego no spa i więcej magnezu. Już się zdążyłam w sumie do tego przyzwyczaić, a chodzenie i tak ograniczyłam, więc nie wiem jak można funkcjonować leżąc do góry brzuchem :P Poza tym dietę muszę zmienić, bo wyszło że mam anemię. Kaliwia przytyłam już 14kg!!! Naprawdę nie wiem jakim cudem i gdzie ja to mieszczę, bo wcale nie wyglądam grubo, a zawsze myślałam, że z taką wagą to będę monstrualna ;P Odchudzać się teraz nie można, ale ja się stale ograniczam i nadal robię się cięższa! Myślę, że sporo wody się w nas gromadzi, bo ostatnio np. z dnia na dzień przybył mi 1kg, a dzień wcześniej właśnie piłam jak smok i mało siusiałam. Niestety ten kg nie chce się już cofnąć i w taki mniej więcej "skokowy" sposób tyję. Waga niby też dobra:/ Plotka, może coś z muzyki poważnej? Mozart dla dzieci albo Vivaldi jako podkład pasowałby idealnie. A na koniec, jako taki wyraźny akcent piosenka o której pisałaś " ja jestem" arki noego :)? Malentka ochote na sex to ja mam... ;) Amefa spóźnione gratulacje :)!!! Ulci słodziak z Twojego Tymonka i waga też książkowa. A zapisałaś się w końcu do tej darmowej szkoły rodzenia? Do mnie mieli dzwonić pod koniec czerwca lub na początku lipca, na razie cisza. Co do glukozy to po 1 godzinie nie ma sensu robić pomiaru i dlatego krew pobiera się dopiero po 2 godz. Alcia28 ja też w nocy wstaję co 1,5 godz, nawet jeśli w ciągu dnia mam małe pragnienie, albo co jakiś czas dla odmiany dużo piję i prawie nic nie wydalam. Czytałam, że to sprawka hormonów... Malentka 3d przy tak dużym dziecku nie obejmie go całego, a jedynie poszczególne części ciała. U mnie całego bobasa było widać tylko w 17tc, także spokojnie, płci w ten sposób nie poznasz jeśli zaznaczysz, że nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Acholek............19......39..........1.07.2012.....Córeczka/ Lenka Zussanka........26.........36........17.07.2012.......Ant oś p.KwiatPolny...20.........35........17.07.2012.......cór cia ? przyszlamama..25.........33........30.07.2012.......synek Alcia28..........28.........34.........03.08.2012.......c óreczka Igieleczka.......21.........30.........03.08.2012 Uspavanka......27.........30.........03.08.2012 Talusia..........20.........29.........10.08.2012 Izka..............26.........33.........12.08.2012....... .Nikola Nietutejsza.....28.........29.........13.08.2012........s ynek Jaś Unia77..........34..........32.........15.08.2012........ coreczka Natalia Doti.............24..........33.........17.08.2012....cór eczka/Kornelcia Moniq123.......27..........28.........17.08.2012 Maniusia89.....23..........32.........21.08.2012........S yne k Alanek Inflagranti......29..........28........22.08.2012 Kinia1109.......27..........31........24.08.2012......... córcia Alicja Oliwia27l .......28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........31........27.08.2012......... .Córeczka Maja fabi784..........28..........31........27.08.2012........ ..Synek/? Danuti...........24..........30........28.08.2012........ ..SYNEK Michał KAJKA30........30..........27........30.08.2012 MEGAN86.......25..........30........01.09.2012........... SYNEK DAWID Nowa_84........28..........30........01.09.2012...... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18....18..........29........02.09.2012.......... .córeczka Kama............29..........28........02.09.2012......... ..synek (Manuel) Amefa...........23..........30........03.09.2012......... ..Jasiek Nika0503........22..........26........05.09.2012 asia5wrze2012.24.........30........05.09.2012.. .córeczka /Gabrysia? Joanna..........26..........23........06.09.2012......... ...synek/? Polcia91........20..........23........08.09.2012 MamciaJ........26..........22........09.09.2012 Tala1011101190..21.......25........09.09.2012............ .synek Staś Dagusia82.........29........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24........22........11.09.2012 Invictia............24........24...... .11.09.2012.............córeczka Malentka..........24.........28....... 13.09.2012............synuś/?? Plotka..............26........29........14.09.2012....... .....syenk/Filip Kaliwia.............24........28.......14.09.2012...........córcia/Natalka Tajeczka...........28........23....... 16.09.2012............córcia/ Kasiulek91.........21........23........17.09.2012........ ....synek? BlackRosssa.......28.........28........19.09.2012.........córcia/Monisia PolaL...............32.........22........22.09.2012...... .....córcia Ulci.................26.........26........25.09.2012..... ......synek Tymon Tusia 21............23........14.........20.10.2012..........córc ia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz Jeszcze tydzien i 30! Az trudno uwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale nie moglam przerobic wszystkich stron. Jestem oczywiscie w pracy, a w piatki zawsze jest masakra, jak to w banku. Megan, Ja tez zawsze wstawalam z mezem ok 5 rano, zeby robic mu kanapki, a pozniej szwedalam sie po domu popijajac kawe i okolo 7 zaczynalam szykowac sie do pracy. Niestety odkad jestem w ciazy, mezowi sie skonczylo dobre :( Nie mam sily sie podniesc tak wczesnie. Pracuje po 10 godzin i wszystko w domu jest na mojej glowie, wiec kanapki maz byl zmuszony zaczac sobie robic sam :) A na ten film wybieramy sie jutro wieczorem :) Ja z mezem i moja siostra z mezem. My obie w ciazy, a oni obaj przerazeni hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa dziekuje za gratulacje ;) Plotka to za tydzien wielkie swieto! Ja dzisiaj totalnie zaniedbalam swoja diete i mam wyzrzuty sumienia :( Chcialabym jutro jechac po wyprawke, ale jakos nie mam sil. A z drugiej strony jesli teraz nie mam sil, to co bedzie potem :P Uwazacie, ze powinno sie kupowac wszystkie butelki z tej samej serii? Do mleka mam TT i nie wiem, czy do herbatki kupic taka sama, czy inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa... Dziekuje za sugestie muzyczne :) Dzisiaj po pracy musze skleic jakas plytke bo usg juz jutro :D Nie potrafie dzis myslec o niczym innym, tylko o tym, ze jutro zobaczymy naszego skarba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do seksu w ciazy...\ Czy wasi mezowie nie maja zadnych oporow? Podchodza do tego jak przed ciaza? Ja mam wrazenie, ze moj maz calkiem stracil "ochote" nie tyle na seks co na mnie :( Prawie wogole sie nie kochamy(bo co to jest raz na 2-3 tygodnie) choc ja bardzo chce. Czuje sie przez okropnie, jest mi przykro i nie wiem co mam myslec. Nie spaslam sie przeciez jak swinia, jestem poprostu w ciazy, ktorej oboje chcielismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka a wychodzisz sama z inicjatywa? Moze tego trzeba mezowi? Moj sie zachowuje, jakbym nie byla w ciazy. Raczej to ja mam opory :P Przed ciaza zakladalam jakas fajna bielizne itp, a teraz sie jakos wstydze. Maz nieraz mnie namawia, ale ja juz sie nie czuje sexy w koronkach hehe :) No i nie cierpie jak dotyka mojego brzucha podczas zblizen, bo mnie to totalnie rozprasza i wkurza :) Probowalas rozmawiac z mezem, czemu nie ma ochoty? Czasem panow przeraza mysl, ze "tam" jest juz duze dziecko, albo boja sie zrobic mu krzywde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALIWIA2
Plotka, to trochę normalne, że ciuszków jakichś koronkowych nie chcesz, ja też teraz czuje sie w tym trochę jak w przebranku, jak widze fotki z kobietkami w ciazy w ponczochach takich wyzywających, to głowę odwracam...ale moze tylko ja tak mam. Za to w H&M zawsze na lato kupowalam mega fajne koszulki, odcinane pod biustem, mam czarną i biala w kwiatki, sa przeswitujace mega ale nie wulgarne, tylko na upal - cudne. Wystarczy "poswiecic" przed P i już ;) polecam, one są po 49 albo 59 zł, co rok ta sama cena, może poszukaj czegoś takiego, a i na lata Ci się to przyda, ja swoje mam juz rok i dwa lata. Moze pogadajcie o tym, mhm? moze on po prostu boi sie, ze zrobi Tobie coś lub malenstwu? albo mysli, ze sie bardzo meczysz i boi się "odrzucenia"?? u nas jest smiesznie, bo kilka tygodni temu jeszcze moj P mial wielki brzuszek (ktory ja uwielbialam) i jak sie stykalismy, to smiesznie sie robilo bo mu brzuch musiałam trzymać ;)) - jesli boisz sie pokazywac czy czuc jak dotyka cie po bliznach - to moze jakos fajnie zaslon brzuch - albo po prostu wybierz odpowiednia pozycje, od tylu, czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja mialam dokladnie tak samo. Poki brzuszek byl jeszcze maly to nie bylo problemu;) Ale teraz Mezyk nie nalega, a ja na mysl o tym ze po chwili bede sapac jak slon, to tak srednio. Mialam tez takie obawy jak Ty ze Maz juz mnie nie chce:( Ale uspokoil mnie ze to nie o to chodzi tylko o Malego. " Mam wrazenie ze zaraz urodzisz i to mnie przeraza" powiedzial ktoregos dnia i w sumie ja Go rozumiem, bo teraz to ja tez sie boje. Jestesmy ostrozni, bo nawet nie chce sobie wyobrazic sytuacji gdzie przez nasze igraszki okazaloby sie ze Malutki szybciej sie urodzi. Tak jak juz ktoras pisala, sa inne sposoby na pieszczoty, a czym jest te kilkanascie tygodni w stosunku;P do reszty wspolnego pozycia:D Przeciez nasze dzieciaczki beda chcialy miec rodzenstwo, a w bociany to juz nikt nie wierzy, procz naczych Dzieciaczkow na poczatku;) Damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, Ja sie czuje tak bardzo nie atrakcyjnie, ze nie potrafie go pierwsza"przyatakowac". Tym bardziej, ze jak on nic nie robi to mi sie od razu wydaje, ze on nie chce. Mam pelna szuflade ponczoch i sexi pizamek, ale to teraz nie wchodzi w gre :( On jakos nie potrafi mi powiedziec co jest nie tak. Jak wracamy do domu po jakiejs imprezce i on jest po "kilku glebszych" to wtedy go bierze,a ja potem czuje sie jeszcze gorzej, bo mysle sobie, ze skoro tylko po pijaku to moze sie mnie brzydzi :( Wiem, ze to glupie, i mysle, ze tu hormony tez maja cos do rzeczy. Zlosc mnie bierze jak sobie pomysle, ze on woli sobie sam "pomoc" niz byc ze mna :( Nie wiem! Chyba wkraczam w jakis dziwny okres emocjonalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z sexem tez kiepsko ale myślę że to normalne, nic innego sie nie zmieniło okazujemy sobie miłośc tak jak wcześniej. ciekawe co u Acholek rano pisała że chyba sie zaczeło i już potem nie dała znaku eh :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka pewnie po alkoholu maz ma wiecej odwagi i wieksza ochote i nie moze sie powstrzymac. A tak sie powstrzymuje. Byc moze On mysli, ze nie masz ochoty, skoro nie dajesz mu "znakow"? Przypomnij sobie, jak kiedys dawalas mu znac, ze masz ochote i sprobuj teraz. Kazdy facet ma jakies miejsce, ktore wystarczy dotknac, zeby wiedzial o co chodzi :) Jesli maz nie okaze zainteresowania Twoimi "zalotami" pewnie bedzie Ci przykro, ale przynajmniej bedziesz miala jasmosc sytuacji... Wydaje mi sie jednak, ze ucieszy sie z Twojej inicjatywy ;) Wiem sama po sobie, jak ciezko jest sie przelamac i nabrac takiej pewnosci siebie, zeby przejac inicjatywe, ale mysle ze warto. Mezczyzni tez lubia byc adorowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa nie kupuj glukometru bo jak cie gin skieruje do diabetologa to tam dostaniesz go za darmo.Szkoda wydawać pieniądze i tak jest tyle wydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, Chyba masz racje :) A raczej na 100% masz racje. Ja w glowie caly czas mam to, ze to ja jestem w ciazy i ze dla niego powinno byc oczywiste, ze moja pewnosc siebie spadla do zera. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka przestań....taka laska i mąż się brzydzi?! e-e to na pewno nie wchodzi w grę! Na pewno jesteś dla niego nadal tak samo seksowna, może po prostu właśnie ma jakieś obawy jeśli chodzi o dzieciaczka albo że Ty czujesz jakiś dyskomfort? Ja uważam, że zawsze trzeba rozmawiać, na każdy temat a nie bawić się w domysły i niepotrzebnie wpędzać w depresje. Zapytaj może wprost... jestem pewna, że uspokoi Cię i wyprowadzi z błędu. I jeszcze raz to napiszę, prezentujesz się po prostu obłędnie, zgrabna i zadbana:) Głowa do góry, to z pewnością sprawka tej naszej burzy hormonów ;-) Kaliwia rzeczywiście śliczne te rzeczy, i zbystrzyłam że mamy taka samą pościel (tę "dorosłą" z ikei) :) Black Rosssko też myślę, że to dobry pomysł z tą konsultacją u diabetologa, zawsze będziesz spokojniejsza :) Malentka śliczna pościel, w ogóle jestem pod wrażeniem, że jesteście tacy wytrwali i nadal płeć Waszej dzidzi jest najbardziej strzeżoną tajemnicą :)Gratki :) Zussanko, ale wynalazłaś stronkę, super! Szczególnie to dla dziewczynki z torebeczką i koralami :) Nowa cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty i że córeczka zdrowo rośnie :) Do tej szkoły rodzenia się nie zapisałam i chyba sobie podaruję, a Ty? Amefko myślę, że butelki nie muszą być z tej samej serii, może nawet lepszym pomysłem byłyby butelki z różnych firm, mogłabyś sprawdzić która lepiej będzie Jasiowi pasowała :) A co do filmu "jak urodzić i nie zwariować" to TAK, TAK, TAK !! Film po prostu wypas! Bardzo mi się podobał i mojemu Gilasiowi też! Płakałam ze śmiechu i ze wzruszenia. Na prawdę zabawny i prawdziwy, ukazujący różne strony bycia w ciąży itd. Z czystym sumieniem polecam! Kupiliśmy jeszcze szczotkę + grzebyczek, Black Rosssko z Twojego polecenia firmy NUK, ale jeszcze nie rozpakowałam, tę z naturalnego włosia. Obcinacz i nożyczki canpol. Ach i jeszcze jednak dokupiłam w smyku kocyk taki gruby dość i śpiworek do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia77 - dziękuję za radę :) Ulci - tak czekałam kiedy wrócisz z tego kina. Byłam ciekawa opinii o filmie, bo sama mam ochotę :D Myślę, że ze szczoteczki będziesz zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka w ogole to spojrz w lustro! Chcialabym wygladac tak jak Ty :P Jestes zgrabna laska i to w dodatku w szpilkach! Ja bym chciala paradowac przed mezem w obcasikach, a moge zalozyc jedynie japonki lub plaskie sandalki :P Na ostatnich fotkach, ktore nam pokazywalas wygladasz naprawde super :) Czuje dzisiaj jakis dziwny chlod w sutkach i wydaje mi sie, jakby mi woda leciala kropelkami. To siara? Wszedzie pisza, ze siara jest zoltawa a mi leci woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti dzięki za linka:) Ulci co lekarz to inne metody. Mi właśnie też tłumaczono, że 3 kłucia. Bo na czczo, po 1 h i po 2. Po glukozie niby 2 kłucia, żeby widzieć że po glukozie cukier wyższy ale spada. Alcia ja nie wiem w sumie jak w szpitalu. Pani prowadząca szkołę rodzenia zachwalała, a ona w szpitalu naszym stały bywalec to chyba by nie polecała jeśli szpital (nasz:) miałby coś przeciwko. :) Co do paznokci to sama sobie robię tipsy (tzn na czas ciąży odpuściłam sobie). Jak będę wracała do pracy to na pewno sobie zrobię bo moje ogólnie są słabe i w pracy palce mnie bolały bez żelu. Mi się jak zrobię miesiąc trzymają, potem poprawiam. Ale na swój ślub zrobiłam u zachwalanej kosmetyczki i naprawdę miałam je 7 tygodni (!) i tylko bezbarwnym lakierem odrosty domalowywałam i nie odpadały mi jeszcze tylko były za długie i za duże te odrosty. A wcześniej jak koleżanka mi mówiła, że jej się tyle trzymają to nie wierzyłam (bo praca moja naprawdę niszczyła palce). No ale już pomijając to... jak robię sama sobie tipsy to trzymają się około miesiąca a jak dam żel to tak do 2 tygodni a potem podchodzą powietrzem przy skórkach. Też nie wiem., Wydaje mi się że się staram i w ogóle ale chyba robię coś nie tak (taki samouk ze mnie) :) kusi mnie pójść na samo żelowanie do tej kosmetyczki co mi się te tipsy od niej tyle trzymały i podejrzeć i sprawdzić ile będą się trzymać ale to po ciąży chyba :) Amefa właśnie coś w tym jest że dlatego mierzą po 1h i po 2, żeby widzieć czy później spada. No szkoda BlackRosssa, że taki wynik ale dasz radę! I najważniejsze, żeby Dzidziusiowi nic nie szkodziło! Mi wtedy od razu 75 g dali. Popatrzyłam w kartę. Wcześniej mi na czczo badali 3 lutego miałam 97,6. Nawet na to uwagi nie zwróciłam wcześniej. Pewnie gdybym wtedy te 100 miała to by mi dali 50 g a tak się obeszło.... BlackRosssa dopiero doczytałam co pisałaś o glukozie co mówiła koleżanka. Też właśnie tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×