Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dziewczyny jesteście niesamowite...Kurcze dawno mnie nikt tak nie skomplementował, w ciąży jak to w ciąży, chyba żadna z nas nie czuje się super zgrabna itd. ale po tych miłych słowach zaraz "urosłam" jesteście kochane i dziękuję za super poprawę humoru :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja to samo... Tylko japonki i nic wiecej. Od biedy moge wcisnac baleriny, ale jak jest chlodniejszy dzien, a sandalki tak samo. Specjalnie sobie kupilam takie plaskie ale eleganckie, zeby jakos wygladac, a nie moge ich zalozyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci slicznie Ci w kazdej :) moim faworytem jest 1 i 4 :) masz suuuuuuuuuuper figure! Kurcze te albumy sa swietne...:) BR masz mega talent kobieto!:) dziewczyny wlasnie sie smieje sama z siebie....:P ucze sie na obrone....polozylam sie i sobie czytalam notatki...po chwili obudzil mnie sms....zasnelam przy kartkach;/ wiec usiadlam i sobie czytalam na glos i probowalam powtorzyc z glowy....i co? i mecze sie przy kazdej dluzszej wypowiedzi! normalnie brak mi tchu heheheh:P i to nie powod stresu tylko ja tak mam ze jak duzo mowie to sapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia - ja pytałam mojego gina o tą "instytucję położnych" i on powiedział, że nie trzeba... jak chcesz to możesz. Tylko dziwię się, że szkoła dała Twój numer. A gdzie ochrona danych osobowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bucikow to mi nogi nie puchna moze jeszcze ale musze miec plaskie bo jak chwilke pochodze z korkach to plecy mi wysiadaja;/ juz 16 kg przytylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obcasy odrzucilam na poczatku wiosny-za duzo wysilku kosztowalo mnie chpdzenie w nich ;) A teraz to wszystkie za male... Kurcze wiecej Waszych zdjec nie ogladam :P Mam kompleksy jak sie napatrze na te zgrabne figurki :P Dzisiaj ciotka mojego meza powiedziala, ze "teraz to jestem GRUBA"! Udawalam, ze tego nie slysze :( Przytylam dopiero 7 kg, przeciez to nie jest duzo. Mogla powiedziec, ze mam duzy brzuch, a nie zaraz tak dosadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka z tym sapaniem tez tak mam i sie balam ze na obronie sie zadysze :) ALe nie bylo tak zle. Mowilam powoli i nie sapalam. Tylko w ustach to mialam sucho jak na pustyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no wlasnie ja chyba bede sapac i to niezle;P jak ja sie ucze na gos i juz sapie to co bedzie jak stane w nerwach przed komisja :P:P a Ty sie nie przejmuj tym ze tak gadaja, wscibska baba za przeproszeniem i tyle gdzie Ci te 7 kg widac niby? ja to mam 16 juz na plusie a jestesmy podobne tygodniami wiec u mnie ma prawo byc widac ale u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz od jakiegos czasu nie bylam chudzinka, ale bez przesady :P Nie dosc ze sie czlowiek czuje jak hipopotam to jeszcze takie babsztyl humor popsuje :P Maz tez mi mowi, ze mam ciotki nie sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja taki album jest lepszy zrobiony własnoręcznie:) Będę musiała coś pomyśleć .. Dziewczyny macie linie na brzuszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja mam linie :) W pierwszym trymestrze sie pojaiwla, bardzo szybko. Od dolu mam krzywa-do lewej strony pepka :) I od gory mniej wiecej do polowy odleglosc miedzy piersiami a pepkiem :) Dziewczyny czy Wasi mezowie/partnerzy robia Wam sami prezenty z roznyc okazji? Ja musze zawsze mojemu pokazac palcem co chce dostac albo sama sobie kupic... Prezenty-niespodzianki moglabym chyba zliczyc na palcach jednej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie się wagą ja mam ponad 20 kg na plusie a już jak miałam 5 kg na plusie to gadali na mnie cytuje "gruba ciotka" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką delikatną linię ,ale tylko z dołu. Ja mam tak samo jak jakaś okazja to daje kasę i mówi :kup sobie co ze chcesz ,bo jak ja wybiorę to wiesz..lub jedziemy na zakupy i każe wybrać mi co chcę.Chociaż kilka razy zdarzyło się ,że wracając z zakupów i przechodząc koło kwiaciarni sam poszedł i kupił kwiaty :) Ja tam zawsze robię mu torta i daję prezent i życzenia z samego rana :) Ile paczek pampersów kupowałyście jedynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa mój mi robi prezenty sam i nawet bez okazji :0 ostatnio dostałam złotą bransoletkę i piżamę z triumpha a dostałam to z okazji że z nim wytrzymuje haha bo niestety jest pracoholikiem i nigdy go nie ma w domu, chociaż ostatnio jest coraz częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - mój to z reguły albo bierze mnie do sklepu i mam sobie wybrać, albo każe wysłać linka do produktu i wtedy go szuka :D Czasem ma zrywy romantyka i dostanę kwiatka, albo coś co bardzo lubię. :) A jak są okazje np. urodziny, czy Dzień Kobiet, to z reguły trzyma mnie do popołudnia :) Już do tego przywykłam i nie martwię się, że zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULci Ty to masz figurke! Moj faworyt to zdecydowanie pierwsza! 20 maja bylam na komuni i tez mialam pomaranczowa:) Jesli chodzi o ludzkie gadanie o tym jak ja to teraz wygladam, to zalezy od tego jak kto wychowany. Jak slysze ze powinnam jesc za dwoch to mam ochote walnac! Tym bardziej ze mimo tego ze dobrze wygladam;) to apetyt mam niewielki. Najbardziej podoba mi sie jak mama mowi do mnie moj paczku:) Mega mnie to rozczula:) A siostra widzac moje zdjecie z brzuszkiem napisala " ale jestes pieknie duza". I to jest mega mile:D Ludzie czasami nie zdaja sobie sprawy z tego ze moga sprawic przykrosc i jak slysze "czesc grubasie/ciezarowko" to autentycznie robi mi sie przykro... A najgorsze jak mowi to kobieta, ktora kiedys byla w ciazy, nie pamieta jak to bylo? Ja tez mam ponad 20 na plusie i nie czuje sie z tym dobrze choc wiem ze to w slusznej sprawie. Ludzie powinni najpierw sie zastanowic a pozniej klepac jezorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - mi się chusty nie podobają i nie będę ich stosowała. Wiem, że jest dużo pozytywnych opinii, ale jakoś nie umiem się do nich przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Mezyk ma problem z okazaniem uczuc i spontanicznoscia w przeciwienstwie do mnie. Podobno przeciwienstwa sie przyciagaja:D Tez myslam o hcuscie ale to za jakis czas. Dziewczyny przyszly te bodziaki na prezent dla Mezyka! Superasne:D A no wlasnie a propo prezentow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czy Wasze Dzieciaczki też tak się śmiesznie układają do snu? Moja układa się na dole brzucha i chyba zwija w kłębek i śpi. Potem jak się budzi, to widzę przesuwającą się leniwie górkę, rozciąganie i... zaczyna się kopanie. Czasem mam wrażenie, że traktuje moją miednicę jak hamak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi o poloznych, niewiele ich bylo ale jeszcze maz podpowiada ze jak nie chce sie spotkac to mam byc asertywna;p co do chust to wlasnie przez pozytywne opinie taka zakupimy...:) nie dokladnie taka jak z linka ale ogolnie chuste... jest oczywiscie jedno ale:D zeby bezpiecznie wiazac chuste najlepiej isc na kurs, wybieramy sie oboje z mezem:) no i juz z Jasiem:) co do sukienki to dla mnie 1 jest faworytem, nie jest to chyba zaskoczeniem to wszystkich wypowiedziach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego Meza to zawsze mi robi sam prezenty nigdy jeszcze nie zapytal co chce :) teraz tez juz mowi ze w srode mam urodziny a prezencik juz czeka:D:D dla mnie najwiekszym prezentem bedzie obronienie sie bo to tez wypada w srode hehe :) a co do tego kto jak na mnie mowi to moj mąż mowi czesto moj kochany baloniku :) a brat wola za mna zamiast ciezarowka-autobusik :P:P heheh :) chusty nie bede kupowala nie podoba mi sie to strasznie, am wrazenie ze kobiety krzywdza tym swoje dzieci;/ zwlaszcza ich kregoslupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa zapomnialam o mezusku:) moj w tym wzgledzie jest nie do pokonania:) uwielbia niespodzianki:) potrafie pokazac mu cos na wystawie, ze jest cudowne itp. on odpowiada cos na zasadzie "a daj spokoj", po czym zostawia mnie gdzies w galerii i idzie niby do wc... a w domu w szafie znajduje rzecz z wystawy:) albo po zakupie sukienki leci dokupic mi buty lub bielizne:) jeszcze sie nie zdazylo zeby nie trafil w moj gust wiec jest to urocze:) i wiem ze kosztuje go duzo wysilku zeby sprostac;) a jak mnie do tego mobilizuje zeby nie wypasc gorzej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję...naprawdę jesteście kochane... Też często słyszę od ciotek "o nasz grubasek","no chodź tu się pokaż grubciu". Wkurza mnie to strasznie!! Pytam wtedy mamy, czy naprawdę tak źle wyglądam. Mama mi wtedy tłumaczy, że niby tak się mówi, że tak się przyjęło i że często kobiety w ciąży tyją więc już tak mówią z przyzwyczajenia... Bez sensu!! Właśnie, czy one nie pamiętają jak same wyglądały albo jak się czuły jak same były w ciąży...nosz kurde!!! Bardzo mnie to wyprowadza z równowagi. Garbatemu nie mówi się, że jest garbaty! Ja mam taką chustę, kolejny prezent po ciążach mojej siostrzyczki, ale nie wiem czy będę używała, wyjdzie w praniu :) Byliśmy jakiś czas temu na targach dziecięcych i była prezentacja wiązania chust, wyglądało to sensownie. Dzidzia blisko mamy, poprawna postawa, bezpiecznie...niby same plusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o tych chustach ,bo sama mam mętlik czy kupić czy nie ,nie jestem zdecydowana :/ Mnie też gadanie ludzi denerwuje,chociaż nie spotkałam się z jakąś nie miłą opinią.Ale wiem ,że to pewnie przykre i nie miłe.Ja jak narazie przytyłam 8kg (33tc). Moje mama mówi do mnie ciężarówka,a co do wyglądu brzuszka to wszyscy znajomi mówią ,że bardzo im się podoba. ohh...najważniejsze jest to, żeby dzidziuś był zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak widze takie malenstwo zwiniete w klebek na tej chuscie noszone conajmniej dwie godziny bez zmiany pozycji to az mnie trzesie;/ nigdy tego nie lubilam i moje dalsze znajome ktore to mialy uwazaja ze dziecko noszone w tej chuscie czesto plakalo po wyjeciu go z niej od razu odzywalo tak jakby moglo zmienic pozycje rozprostowac sie....nie wiem to jest tylko moja opinia nie zwracajcie na to uwagi :) ja poprostu od zawsze bylam anty na te chusty i bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie o noszeniu przez 2 godziny non stop bez zmiany pozycji ale z pewnoscia jest to bardziej komfortowe dla dziecka niz "sztywne" nosidelko typu plecak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosidelko uwazam tez za rzecz ktora ma sluzyc tylko do przeniesienia dziecka, bo jako funkcja do spania malenstwa czy dluzszego lezenia w nim tez nie jest sprawdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×