Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

BlackRossa, gratulacje dla brata!!!!! Amefa, u nas nie mozna niestety wszystkiego zrzucic na hormony :( Jest lepiej jak bylo, ale wciaz czeka nas rozmowa i ciezka praca, zeby to poskladac do kupy. Wierze ze bedzie dobrze, ale nie tak od razu :) To ze przyjechal pod moja prace z naszymi psiakami, baaaaardzo wiele dla mnie znaczy :) Ja po wczorajszym "naprawieniu" brwi i pomalowaniu wlosow duzo lepiej sie dzisiaj czuje psychicznie i fizycznie :) W przerwie obiadowej spotykam sie ze swoja "lekko-ciezarna" siostrzyczka, ktora juz rozpacza, ze nie bedziemy sie widziec cale 5 dni :( Ja tez zawsze przezywam jak ona gdzies wyjezdza :( jakos jestem pozytywnie nastawiona dzisi do zycia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mowilam mezuskowi ze zamierzam robic ten album dla Jasia, tlumaczylam co i jak i dzisiaj wpadl na pomysl ze zrobimy sobie sesje zdjeciowa u profesjonalnego fotografa, taka ciazowa na pamiatke:) umowil nas na spotkanie zeby omowic szczegoly ale to musi jeszcze troszke poczekac... az urosnie brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ciesze sie ze z mezem jako tako sie uklada :):) mam nadzieje ze po Waszym powrocie bedzie juz baaardzo dobrze :) heeh swietny mial pomysl z tymi pieskami :) widzisz jednak o Tobie mysli i zalezy mu zebys sie usmiechala....:) Dziewczyny ja po wizycie jestem zachwycona!! szkoda tylko ze nie moge wam wrzucic fotek, nie mam skanera....ale super mamy zdjecia buzki maluszka :):):):) no jest taki przeslodki ten moj bobasek!!:) wazy juz 1475 gram w 29 tygodniu i 3 dn :):) powiedzial nam pani dr ze jak dla niej maluszek sie urodzi na koniec sierpnia nie pod koniec wrzesnia patrzac na wymiary swoje :) ze zdrowiem wszystko ok, pokazywala nam nawet konczyny wszystkie i wszedzie ze jest po 5 paluszkow :):) jestem zadowolona z wizyty :):) mam nawet super fotke jak maluszek ma na jednym zdjeciu i stopke i raczke heheh :) slodkosci moje :):) mnie tez zbadala szyjka jest taka jaka powinna byc, nie jest skrocona i jest bardzo dobrej dlugosci jak na ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja po wizycie u ginekologa dostałam skierowanie do szpitala na poniedziałek bo mam 3 cm rozwarcia i jak nic mnie nie weźmie do poniedziałku to mam się wstawić u mojego lekarza w szpitalu. wszystko mnie boli ;/ skóra cała mnie swędzi;/ i wgl mam jakieś dziwne przeczucie strasznie sie boje.nie wiem co zrobię jak znowu coś pójdzie nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anex, Nie denerwuj sie! Z tego co widze to masz termin ma poczatek sierpnia wiec juz nie jest zle! Nie zamartwiaj sie tylko badz dobrej mysli. Nic zlego sie nie wydarzy!!! Urodzisz szczesliwie sliczne dziecko tylko troszke wczesniej niz bylo w planach. Zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze! Myslami jestesmy z toba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anex czytalas ze ostatnio zostalam ciocia? przed terminem i co? sliczne, zdrowe dzieciatko!:) nie martw sie, wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anex bedzie dobrze! To normalne, ze sie obawiasz o Maluszki po tym co przeszlas, ale tym razem musi byc dobrze! Nie mysl, ze masz zle przeczucia, tylko ze masz OBAWY :) Wszystkie bedziemy trzymac kciuki za Ciebie i Twoje Malenstwa :* Malentka zrob zdjecia fotek z usg zwyklym aparatem i wwrzuc na kompa ;) Ja tak robie, bo nie chce mi sie nigdy isc do drugiego kompa i skanowac :P Chcialabym zobaczyc te slodkie ujecia :) Plec udalo sie ukryc? Mamcia bedziecie mieli swietna pamiatke :) Plotka wiem, ze to co sie dzieje, to nie hormony, ale pewnie troszke swojej zaslugi tez mialy ;) Wierze, ze wszystko sie Wam pouklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Acholek..........19........40........1.07.2012.....Cór eczka/ Lenka Zussanka........26.........37........17.07.2012.......Ant oś p.KwiatPolny...20.........35........17.07.2012.......cór cia ? przyszlamama..25.........33........30.07.2012.......synek Alcia28..........28.........35.........03.08.2012.......c óreczka Igieleczka.......21.........30.........03.08.2012 Uspavanka......27.........30.........03.08.2012 anex.............26.........30.......04.08.2012.......... córka i syn Talusia..........20.........29.........10.08.2012 Izka..............26.........33.........12.08.2012....... .Nikola Nietutejsza.....28.........29.........13.08.2012........s ynek Jaś Unia77..........34..........33.........15.08.2012........ coreczka Natalia Doti.............24..........33.........17.08.2012....có eczka/Kornelcia Moniq123.......27..........28.........17.08.2012 Maniusia89.....23..........32.........21.08.2012........S ynek Alanek Inflagranti......29..........28........22.08.2012 Kinia1109.......27..........33/35....24.08/11.08......... . córcia Alicja Oliwia27l .......28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........32........27.08.2012......... .Córeczka Maja fabi784..........28..........32........27.08.2012........ ..Synek/? Danuti...........24..........30........28.08.2012........ ..SYNEK Michał KAJKA30........30..........27........30.08.2012 MEGAN86.......25..........31........01.09.2012........... SYNEK DAWID Nowa_84........28..........31........01.09.2012...... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18....18..........29........02.09.2012.......... .córeczka Kama............29..........31.......02.09.2012......... ..synek (Manuel) Amefa...........23..........32........03.09.2012......... ..Jasiek Nika0503........22..........26........05.09.2012 asia5wrze2012.24.........31........05.09.2012.. .córeczka /Gabrysia? Joanna..........26..........23........06.09.2012......... ...synek/? Polcia91........20..........23........08.09.2012 MamciaJ........26..........30........09.09.2012 Tala1011101190..21.......25........09.09.2012............ .synek Staś Dagusia82.........29........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24........22........11.09.2012 Invictia............24........24...... .11.09.2012.............córeczka Malentka..........24.........29....... 13.09.2012............synuś/?? Plotka..............26........30........14.09.2012....... .....synek/Filip Kaliwia.............24........28.......14.09.2012........ ...córcia/Natalka Tajeczka...........28........23....... 16.09.2012............córcia/ Kasiulek91.........21........23........17.09.2012........ ....synek? BlackRosssa.......28.........29........19.09.2012........ .córcia/Monisia PolaL...............32.........22........22.09.2012...... .....córcia Ulci.................26.........28........25.09.2012..... ......synek Tymon Tusia 21............23........14.........20.10.2012..........córc ia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz No! Koncze 23 lata i zaczynam 32 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa kochana wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin!!:):) Anex nie martw sie wszystko bedzie dobrze zobaczysz:* badz wytrwala:* zrobilam aparatem ale troszke rozmazane sa i swiecac e takie...no ale troche widac :):) udalo sie ukryc plec :):) dr sama byla ciekawa co tam mamy w brzuszku ale powiedziala ze nie bedzie tez sprawdzac zebysmy czasem nie zobaczyli:P:P na pierwszym zdjeciu ma stopke i raczke obok siebie maly gimnastyk :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09e940ccaae6a764.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f72228c628032668.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa wszystkiego naj naj najlepszego:) Malentka słodki dzidziuś, jak pięknie widać buźkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co do pogrzebu to ja byłam w 1 ciaży ale nie patrzyłam na nieboszczyka moja prababcie.. wgl to kobieta w ciąży nie powinna na cmentarz chodzić...no ale nic złego sie nie stało ... u mnie teraz dziadek jest w złym stanie i na dniach też moze stać się cos strasznego....do dziadka mam 500km więc kawałek drogi.. u mnie skurcze dalej są;/ biorę magnez i no-spe ale nie pomaga. jest coraz gorzej jakbym czasem sie wieczorem nieodezwanie to jestem w szpitalu.... upał do tego straszny jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefko od nas tez wszystkiego najjjjjjjjj:) spelnienia marzen, nawet tych najskrytszych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale slodziaki:) hmm jak jeden nie daje mi spac to co dopiero jest z 2?:) w ilu miejscach w tym samym czasie mozna poczuc kopniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie naprawdę jeden kopie mi w żebra to drugi w jakis bok.. i tak w kółko jak śpią to dziwnie sie czuje ;d taki spokój w brzuchu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczonka :) Malentka i Anex sliczne macie maluchy :) Na tym 3D zupelnie inaczej widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, krótka nieobecność i już 10 stron mam do nadrobienia :) Ale! Zanim przeczytam co naskrobałyście to muszę polecić Wam absolutnie genialną książkę Annie Murphy Paul "Początki" o tym jak 9 miesięcy w łonie matki wpływa na resztę naszego życia. Książka dostępna w necie i w empiku, koszt od 21-30zł, ale warto potraktować ją jako część niezbędnej wyprawki :) Bebeczka która ją napisała jest drugi raz w ciąży i tym razem chce ją przeżyć bardziej świadomie, więc przegląda literaturę naukową, odwiedza laboratoria, rozmawia z ekspertami od życia płodowego i próbuje odpowiedzieć na pytanie co wpływa poniekąd na to że jesteśmy kim jesteśmy. Fajne jest to, że do tematu podeszła szeroko tzn. nie skupiała się tylko na wpływie czynników środowiskowych takich jak odżywianie, leki, czy zanieczyszczenia środowiska, ale wzięła też pod uwagę aspekty socjologiczne i psychologiczne. Można sporo się dowiedzieć o tym co można zrobić dla naszych maluchów jeszcze zanim przyjdą na świat :) Ale się rozpisałam! Książka naprawdę mega ciekawa i polecam, póki jeszcze jesteśmy brzuchate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka u was pogoda? u mnie zaczęło padać i grzmi, jaka ulga, robi się chłodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plkotka pewnie mąż miał focha na to całe przyjęcie i nie rozumie czemu masz pretensje, a Ty się niepotrzebnie nakręciłaś i szaleją Ci hormony. Dobrze, że już wszystko dobrze :) BR też muszę się w końcu wziąć za ten masaż krocza. Chciałam go zacząć już od 20tc, ale ktoś gdzieś napisał, że raz rozciągnięte może już nie wrócić do dawnej formy i trochę się przeraziłam. Ulci jakaś Ty chudziutka i zgrabna w tej ciąży... Mój faworyt to ta beżowa sukienka. W poniedziałek idę na pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. Dam znać czy jest fajnie :) Anex gratuluję bliźniąt, świetnie wyglądasz jak na podwójną ciążę ! Trzymam kciuki za szczęśliwe i udane rozwiązanie :) Pierwszy raz w życiu widzę usg z takiej ciąży, jakie to niesamowite... Acholek dzięki za ostrzeżenie, przez jakiś czas też miałam taką bezwonną i bezbarwną wydzielinę z pochwy, jakby woda, ale mi przeszło na razie. Trzeba uważać teraz na infekcje. Kaliwia ja mam wanienkę, ale zastanawiam się nad tym wiaderkiem do kąpieli. Moja szwagierka mieszka teraz w Holandii i dostała właśnie taką w ramach państwowej wyprawki. Tam wychodzi się z założenia, że kąpiel w wanience jest nienaturalna, dziecko wystraszone itp., a w wiaderku siedzi sobie wygodnie jak w brzuchu mamy jest zadowolone i widać, że go ta kąpiel relaksuje. Oglądałam sobie filmiki na you tubie o kąpieli w tych specjalnych wiaderkach i jestem zachwycona :)! http://www.youtube.com/watch?v=MBxMePvX1-c W przyszłym tygodniu nas z maluchem odwiedzą, więc będę miała okazję zobaczyć kąpiel takiego 4 tygodniowego szkraba. Plusem jest to, że woda utrzymuje temp. przez 20min, dziecko jest prawie całe w niej zanurzone i nie marznie. Mamcia J może ta położna chce Ci zareklamować jakieś produkty dla maleństwa?? Co do chusty to jestem za, ale ze ze względu na to że termin mam już na wrzesień, czyli będzie raczej chłodno, już jej nie kupuję. W domu wolę nie używać, bo i tak Mała będzie raczej tylko jadła i spała, a przyzwyczaić do ciągłego noszenia też bez sensu :) Malentka aż mi humor poprawiłaś swoim postem. Taka z Ciebie radość bije :) Słodziak z twojego Malucha. Amefa razem z Zuzanką życzymy Ci wszystkiego co najlepsze :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 84 super brzusio u mnie 19 kg na plusie ;/ i strasznie mi ciężko;/ no ale juz nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje jeszcze raz za zyczenia :) Nowa fajny masz brzusio-taki okraglutki :) Jestem ciekawa, ile ja przytylam. Ostatnio bylo +6 w 29tc. Az sie dziwie, ze tak malo bo czuje sie jakbym przytyla ze 20kg :P Zbieram sie teraz zeby zrobic ciasto na jutro ale tak mi sie nie chce w tym upale... Licze na deszczyk wieczorny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×