Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

BR fajne te gotowe elementy do ksiegi pamiatkowej:D juz wybieram ktore kupic:D moze jak kupie to sie zmobilizuje zeby zaczac dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu - ja też jak znalazłam tą stronkę, to oszalałam i od razu pozamawiałam. Wyszło niedrogo, a mam z czego wybierać :D I fajnie, bo jak napiszesz jakie chcesz kolory to Ci zrobią. Nawet jak np. aukcja jest na beżowy, ja poprosiłam o biały i nie było problemu. Malentko - świetna sprawa z taką podusią do karmienia. Bardzo ułatwi cały proces :D Nie trzeba Klocka na samych rękach trzymać. Ja mam poduszkę z Motherhood - tą dużą. Wygodnie mi się śpi, a po porodzie będzie właśnie rogalikiem do karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko nie wiem czy nie powinnam najpierw miec albumu zeby wiedziec jaki kolor zamawiac... mozesz wkleic jeszcze raz ten swoj? prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie slyszalam pozytywne opinie o tym ze lzej i mamusce karmic i dziecku wygodniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Mamciu - strona 514, piąty wpis od góry :D To są te linki. Okładkę oklejałam filcem zakupionym w Empiku i wstążkami materiałowymi do pakowania prezentów (tańsze niż specjalne do scrapbookingu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalilam sie:D ostatnie pytanie:D na jaki okres czasu planujesz zrobic ten album? az sie skoncza kartki?:P do 1 roku? masz jakies zalozenie? wybieram elementy i nie wiem jak daleko z tym poleciec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podusze fiki miki. Spie z nia juz od jakis 2 miesiecy, a jak pojawi sie Antek to dodatkowo bedzie nam sluzyc do karmienia i jako pierwszy taki przytulny lezaczek:) http://www.google.com/search?q=poduszka+do+karmienia+fiki+miki&hl=pl&client=safari&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=WUTsT8zGA8Ke-wb5zonWBQ&ved=0CDkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=690#biv=i|73;d|ucQBMSbEIna9RM:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki:) co tam u was?? jak sampopoczucia?? brzuszki i malenstwa?? fikaja?? ja za połtora godzinki mam wizyte i bede wiedziala co tam u mojej ksieżniczki:) eh juz nie moge sie doczekac ale juz blizej niz dalej:) własnie jestem w trakcie szykowania:) A jeszcze byla u mnie moja przyjaciółka i powiedziala mi ze od 3 tyg leci jej krew z odbytu i jak sie wypróżnia to tez ma dosc duzo tej krwi:( i ona nic z tym nie robi tylko po prostu mysli ze to hemoroidy:( az sie przez nia po plakalam bo wiem ze to moze byc cos złego choc nawet nie chce o tym myslec:( eh wariatka kazalam jej od razu dzwonic do lekarza i ma na wtorek:( tak bardzo martwie sie o nia:( masakra:( no nic ide kochane jutro lub pozniej napisze jak tam po wizycie i 3majcie kciuki buzka wielka milego po poludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł z tym albumem, ja też planuje małej zrobić małą (dużą) pakę pamiątkową, którą ozdobie wszystkie rzeczy skrupulatnie zbieram, od testu z tymi dwiema słodkimi kreseczkami, poprzez usg, kartę ciąży, pępuszek który uschnie i odpadnie, planuje jej schować też opaskę ze szpitala z imieniem i nazwiskiem, ciuszki w których przywitała do domu, czyli ciuszki z odbioru. 1 ząbka który wypadnie, rzecz którą wybierze na roczek (kieliszek, kasa,różaniec itd.) odcisk stopki i rączki. Mam już do tego kartonik ozdobny a jak to wyjdzie potem mam nadzieje że dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz chyba woli bezpieczne prezenty... Ja mam urodziny w sobote, a on do mnie wczoraj, ze czemu sobie prezentu jeszcze nie wybralam! Troche mnie to wkurzylo i rozzalilo, bo mowilam mu jakis czas temu co chce i zapomnial :( Ciekawe kiedy mu sie przypomni :/ Jest kochanym mezem i zawsze mnie rozpieszcza, ale marzy mi sie jakis prezent ktorego sama nie wybralam :P Chuste do noszenia chcialam kupic, a maz mi powiedzial ze bede wygladac jak cyganka :/ Zastanawiam sie jednak nad zakupem nosidelka takiego usztywnianego. Moze sie przyda jakbym chciala sie przejsc do miasta, albo gdzies gdzie wozkiem nie wjade :) Mysle, ze na pierwsze wakacje bedzie jak znalazl! Co do poduszki do karmienia ostatnio natknelam sie na taka firmy Poofi. Ma bardzo dobre opinie i fajny ksztalt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Amefa, ja mam urodziny w poniedzialek :) koncze 27 lat. Ale nie zapowiada sie zbyt "szampansko". Wyglada na to, ze moge jeszcze byc samotna mama :( Nie mam juz sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze ejst nas troche lipcowych mam, Amefa w sobote Ty w pon ja w srode :) Plotka trzymam kciuki za to by sie poukladalo w Twoim zyciu tak jak sobie tego zyczysz jeszcze przed rozwiazaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda się zepsuła,deszcz się rozpadał. :/ Ale za to maleństwo kopie,wierci się.:) Idę zaraz poszperać w ubrankach i na spokojnie zastanowić się co mi jeszcze jest potrzebne.. Wózek ma przyjść na dniach Jupii:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja jeszcze czerwcowa jestem :) Siara chyba powinna byc zolta :) Mi leci cos jakby woda... Przezroczyste zupelnie, tylko na czarnym staniku zostawia bialy slad. Poza tym odkad zaczelo mi leciec to mam strasznie podraznione sutki. Zastanawiam sie, czy to nie od tego, ze sa stale wilgotne? Jejku Plotka co sie dzieje? Moze to hormony szaleja i dlatego sie nie uklada? Przeciez oboje pragneliscie tej ciazy, tyle czasu sie staraliscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta fajnie sie masz z tym wozeczkiem :) Bedziesz mogla zrobic pierwsze testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no tak przepraszam:P dopiero w niedziele jest 1 :) mi wlasnie poleciala ale zolta i wlasnie nie wiem czy to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie dobrze :) Wszedzie czytalam, ze siara jest zoltawa :) Lepiej zolta niz sama woda hehe :) A nie bola Cie sutki bardziej niz wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to jak mi zaczelo leciec balam sie, ze meza to bedzie obrzydzac czy cos i sie krylam przed nim :P Dopiero na drugi dzien mu powiedzialam, a na nim to zadnego wrazenia nie zrobilo... Stwierdzil, ze to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zaczely bolec i dotknelam to poleciala zolta siara...:) aha no to jak to normalne to ok...:) powiedzialam wlasnie mojemu mezowi to przylecial zobaczyc heheh i mowi noooo to teraz jestes mamuska pelna geba:D eheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj to samo... Koniecznie chcial zobaczyc ale mu nie pokazalam. Jak sie ubieram czy cos i mam nagie piersi to oglada i mowi "pokaz bo ja nie widze"... Eh ci faceci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefko, nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym zrzucic wszystko na "hormony" :( Niestety to nie one sprawily, ze dzieje sie jak sie dzieje :( Ubiegla noc spedzilismy w oddzielnych lozkach :( uslyszalam tez wczoraj od meza ze on ma w d... i moze go wogole na BabyShower nie byc :( Czulam, ze przestalo mu zalezec! Szkoda tylko, ze teraz wyszlo szydlo z worka, jak za 2 miesiace przyjdzie na swiat nasz syn, ktory niczym sobie nie zasluzyl na rozbita rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka przykro mi bardzo kochana...:( moze Twoj maz ma jakies zle dni....? porozmawiajcie szczerze o tym co sie dzieje...przeciez zaraz bedziecie wasze wymarzone dzieciatko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka tule Cie :* Moze sie jeszcze jakos pogodzicie... Na pewno sama wiesz, ze roznie bywa w malzenstwie. Moj maz tez czasem powie mi cos bardzo przykrego, ale wiem ze to w nerwach i naprawde tak nie mysli. Potem przeprosi i jest dobrze, ale takie slowa sie pamieta niestety :( Nawet jesli sie nie ulozy, to najwazniejsze ze bedziesz kochac Waszego Filipka. Dzieci z niepelnych rodzin tez sa szczesliwe i jestem pewna, ze Twoj synek bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×