Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Acholek..........19........41.......1.07.2012........Cór eczka/ Lenka Zussanka........26........37......17.07.2012.........Ant oś p.KwiatPolny....20........35......17.07.2012.........Cór cia ? przyszlamama..25........33......30.07.2012......Synek Alcia28...........28........35.......03.08.2012.......c óreczka Igieleczka.......21........30.......03.08.2012 Uspavanka......27........30.......03.08.2012 anex..............26........30.......04.08.2012.......... córka i syn Talusia............20........29.......10.08.2012 Izka...............26........33.......12.08.2012....... .Nikola Nietutejsza......28........29.......13.08.2012........s ynek Jaś Unia77............34........33.......15.08.2012........ coreczka Natalia Doti...............24.........33.......17.08.2012....có eczka/Kornelcia Moniq123.........27........28.......17.08.2012 Maniusia89.......23........33........21.08.2012........S ynek Alanek Inflagranti........29........28.......22.08.2012 Kinia1109.........27.......33/35....24.08/11.08......... . córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........28........24.08.2012 Marti884..........28........33........27.08.2012......... .Córeczka Maja fabi784............28.........33.......27.08.2012........ ..Synek/? Danuti.............24.........30.......28.08.2012........ ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........27.......30.08.2012 MEGAN86..........25.........32........01.09.2012......... .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28........31........01.09.2012...... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........29........02.09.2012......... . .córeczka Kama................29.........32.......02.09.2012....... .. ..synek (Manuel) Amefa...............23.........32........03.09.2012...... ... ..Jasiek Nika0503...........22.........26........05.09.2012 asia5wrze2012....24.........31........05.09.2012.. .córeczka /Gabrysia? Joanna..............26.........23........06.09.2012...... ... ...synek/? Polcia91.............20.........23........08.09.2012 MamciaJ............26.........30........09.09.2012 Tala1011101190..21..........25........09.09.2012......... ... .synek Staś Dagusia82.........29..........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012.............córeczka Malentka..........24..........30....... 13.09.2012............synuś/?? Plotka..............26.........30........14.09.2012...... . .....synek/Filip Kaliwia.............24..........28.......14.09.2012...... .. ...córcia/Natalka Tajeczka...........28..........23....... 16.09.2012............córcia/ Kasiulek91.........21.........23........17.09.2012....... . ....synek? BlackRosssa.......28..........29........19.09.2012....... . .córcia/Monisia PolaL...............32..........22........22.09.2012..... . .....córcia Ulci.................26..........28........25.09.2012.... . ......synek Tymon Tusia 21............23.........14.........20.10.2012..........cór c ia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz Dziewczyny zaczynamy 30 tydzien!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR najserdeczniejsze zycizenia z okazji rocznicy :):) 100 lat razem :):* Kaliwia ja mam obrone jutro o 13.....wiem co czujesz.....;/ Mamcia swietny brzuszio :) Acholku Twoj rownie piekny :) Dziewczyny rano zadzwonila do mnie przyjaciolka ktora miala termin na 27 czerwca ze wody jej wlasnie odchodza, a juz myslalam ze urodzi jutro w moje urodziny!! hihi:P poszlam po nia poczekalysmy 2 godziny i zaprowadzilam ja do szpitala :) polozne ja wziely w swoje obroty na badania a ja przyszlam do domu bo i tak jej tam teraz nic nie pomooge......iii musze sie uczyc a przezywam ten porod razem z nia.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak słyszałam, hm. Ale również słyszałam że mali mężczyźni też się śpieszą? Więc gdzie tu logika. Zwariować można w tej ciąży. Stopy puchną Ci mocno? Może połóż się na boku lewym i wsadź sobie jakąś dużą poduszkę między kolana i uda, czasem tak leżałam i się odprężałam opuchlizna była trochę mniejsza. MamciaJ ale maleństwo kochane!! Niestety przed Tobą przeżycie jakoś całego lata w ciąży. Życzę wytrwałości ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu ja do ciebie to wyglądam jak słoń !! hihi masz bardzo ładny zgrabny brzuszek. Malentka gratuluje 30 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dawno nie pisałam .. Jak tam się czujecie?Bo u mnie taka pogoda,że szkoda gadać ,nie ma czym oddychać,parno od wczoraj..liczę na to,że się ochłodzi trochę i spadnie jakiś deszcz..nie do wytrzymania. Właśnie zamówiłam ubranka na allegro,co prawda używane,ale są urocze :) Wózek przyszedł już w piątek i jestem bardzo zadowolona ,bardzo mi sie podoba!teraz na weekend pojadę kupić sobie koszule do szpitala i takie tam ,żeby to mieć już z głowy.Potem zostaną same kosmetyki dla maleństwa. Dziewczyny ,w którym tygodniu macie zamiar pakować się do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholku no niestety puchną mi i to dosyć mocno no ale takie uroki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia no co Ty opowiadasz:) jaki slon?:) za miesiac bedziesz juz tulic swoje malenstwo a ja bede tu wypisywac ze "zaraz oszaleje":D i pewnie cofne sie o kilka stron do waszych sposobow na spuchniete nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu ja ci współczuje chodzić całe lato w ciąży i to jeszcze końcówka, ja teraz nie daje rady a co dopiero jak bym miała jeszcze sierpień zaliczyć w ciąży. Wczoraj widziałąm sie z koleżanką ma termin tak samo jak ja i ona taka rześka i pełna życia a ja do niej jak babuleńka haha bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade:) jedziemy troszke do tesciow w chlodniejsze rejony, pozniej nad jeziorko i jakos wytrwamy:D ja moge chodzic w ciazy nawet do grudnia, byle nie przechodzic porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że moment w którym należy spakować torbę jest dla każdej z nas wyzwaniem,..:) ja spakowałam w 38 ale polecam szybciej bo róznie bywa, lekarze mówią że tak od 36 powinna już stać. Ach wózek, urocza sprawa patrzeć na pierwsze auto swojego maleństwa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ pewnie że dasz rade. A też tak mówiłam że byle do 30/1. A tu już 3 dni po terminie :(. Zbija mi to. No ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie nie wiem od kiedy torba ma byc gotowa:) jasiek juz ma prawie wszystko, brakuje mu kocyka ale babcia ma sie tym zajac i przewijaka bo nie mam pojecia jaki:D ale za to ja... nie mam praktycznie nic! chyba zrobie liste mojemu A. i wysle go do apteki bo ja na sama mysl o tych podkladach, majtach itp. mam gesia skorke:/ podziwiam Was dziewuszki ze tak to ogarnelyscie i niektore torby juz czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba spakuję ją tak za 2-3 tyg.i będę spokojna,że już jest. Nie mogę napatrzeć się na ten wózeczek :)Im bliżej tym bardziej chciałabym już mieć swoje maleństwo ,przytulić.Wczoraj właśnie zaczęłam 34 tc :) Dzieciątko wierci się i zawsze coś mi wypchnie,uwielbiam głaskać brzuch i mówić do niego.. Może jutro dodam zdjęcie brzuszka-postaram się :):)hihi.. Wizytę nam w przyszły piątek-nie mogę się doczekać już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta a jaki wózek kupowaliście? bo m cały czas sie zastanawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ja listę spisywałam ze 4 razy, to nie było takie proste, a uśmiałam się bo 2 razy listy na zakupy nie wzięłam i z głowy musieliśmy. Piotrek zły, ale i śmiał się jednocześnie. Ponoć mózg ciężarnej kurczy się o 8% haha. Więc mamy jakby wytłumaczenie czasem swojego postępowania. PS: Pytam z ciekawości, moja to 1 ciąża, wy tez jesteście pierwiastkami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jedna funkcja gondola.,tak chciałam narazie w sumie też można zamontować fotelik .Wózek jest ciemnofioletowy z dodatkiem grafitu.:) Ja jestem pierwszy raz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie śliczny ten wózeczek. Ja dostałam na szczęście od kuzynki wiec nie opłacało mi się zapytywać nowego, mam oliwkowo beżowo biały i 3 częściowy też moge doczepić albo gondole albo fotelik i mam jeszcze spacerówkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, wdycham jod pełną piersią i korzystam z wypoczynku jak mogę :) Acholku my jesteśmy dokładnie w Chałupach, camping solar :) Pogoda właśnie dziś nie dopisała, także z tego tytułu jedziemy na wycieczkę do galerii bałtyckiej w Gdańsku, może coś upoluję :) Dziewuszki piękne brzuszki, Mamcia Twój jest niesamowicie zgrabny jak na tak zaawansowaną ciążę...;) Acholku, bidaku współczuję dźwigania słodkiego ciężaru po terminie...Jednak ten ostatni czas do super przyjemnych nie należy...:/ A na zdjęciu poznaję chyba nasze toruńskie, starówkowe mury? :) PS. Mam identyczne spodnie. H&M?, dobrze poznaję? Suuuuper wygodne, noszę jej non stop :) Amefcia, wybrałam sukienkę nr 4- blady, pudrowy róż. Wybrałam ją ze względu na materiał, był najbardziej elegancki :) Zdała egzamin, bardzo dobrze się w niej czułam. Malentko kochana, o Twoich urodzinkach zapomniałam- także nucę sto lat :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne brzuszki :) Mamcia wreszcie cos rosnie u Ciebie! :) Tobie chyba nie grozi opuchlizna stopek ;) Tez juz mam wszystko dla Jasia :) Teraz tylko czekam na niego :) Pare rzeczy mi brakuje, ale to dla mnie, do szpitala. Moze w przyszlym tygodniu uszykuje sobie ta torbe. Chociaz spakuje te rzeczy, ktorych teraz nie uzywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Ulci Toruń nasz kochany :) Też jesteś z Torunia?? H&M zawsze mi dopomaga :) co do spodni to racja, chociaż są długie nie odczuwa się w nich upałów, polecam je :) niestety rozmiarówka tych spodni potrafii dobić moje mają rozmiar 46 :O SZOK przed ciążą nosiłam rozmiar 38 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ten weekend był jakiś taki... byliśmy na Weselu. Na sali brak klimy. Gorąco niesamowicie. Miejsca mało.... nawet się nie pobawiłam bo mi Gabrysi szkoda było... tak ciasno.....a nie będę więcej narzekać... W pn mój mąż miał wolne bo myślał, że jakieś kacowe czy cosik się przyda ale niedziela spokojnie tak więc i bez wolnego by się obeszło ale tak przynajmniej razem poodpoczywaliśmy i już na kompa nie siadałam :) Plotka spóźnione ale najszczersze życzenia urodzinowe :* Amefa przepraszam ale dla Ciebie też życzonka :) (tak czytam i dopisuje w wordzie a potem kopiuje :P ) Plotka to Ci maż pożegnanie psiaczków fesst przygotował :) hihi Malentka i anex88 śliczne fotki i maleństwa :) Zussanka gratuluje rocznicy :) BR a Wam drugiej :) Zussanka ładnie to już na Antka zwalać, że chrapie hihi :) Ładne te Wasze brzuszki i ubranka Dziewczyny :) Malentka i Kaliwia trzymam kciuki za obrony ! Ulci wdychaj jod i wypoczywaj :) faaaajnie Wam :) U mnie dzisiaj tez burza i pada. A tak grzmi i błyska, że jak się nie boję to momentami mam wrażenie, że mi zaraz piorun do pokoju wleci przez uchylone okno ;) Acholek ja podobnie z tą rozmiarówką mam. Nosiłam 38/ 40 a teraz takie wysokie rozmiary że wstyd :P Co do torby ja w połowie lipca planuję spakować (ok.34 t):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff no to Dziewczynki przytarabaniliśmy się z wizyty. Pod domem protestowałam, że zostaję w aucie, bo przyjemnie chłodno (nie za bardzo, żeby się nie przeziębić), a na zewnątrz - 36 stopni... Koszmar ;) Moniśka waży około 1200g. Kość udową ma na 5 cm, więc nogę będzie miała solidną ;) Ułożona po swojemu, czyli dupinką do sondy USG :D Muszę tylko więcej pić (min. 2 butelki wody, czyli 3 l), bo mam mało wód płodowych i stąd brzuszek jest mniejszy. Ale pan uspokajał, że są w normie, tyle, że na dolnej granicy. Także dziewczynki pijcie dużo, zwłaszcza teraz. Ktoś pytał o numer ciąży. Ta moja jest pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa duza juz Twoja Monisia :) Co powiedzial lekarz na wynik obciazenia glukoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, powiedział, że nie muszę powtarzać badania (uff). Mam wizytę u diabetologa - to dobrze. Pokazałam mu moje pomiary i powiedział, że są super i tak trzymać. Na wszelki wypadek trzymać się diety. To mógł być epizod na tej glukozie, albo sygnał alarmowy. I tyle :) Zobaczymy co powie diabetolog. Idę 10-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie masz ladne wyniki, ze pewnie to byl tylko epizod ;) Ja odkad mam polecenie ograniczenia slodyczy mam taka ochote na slodkie, ze moglabym chyba ze dwie czekolady na raz pozrec :P Chyba podswiadomosc dziala hehe :) Zawsze tak jest, ze jak czegos nie wolno to sie bardziej chce... 10-tego tez mam wizytke, ale na komisji z ZUSu :/ Ciekawe, czy mi przyznaja ten zasilek rehabilitacyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Amefko, że wczoraj to myślałam, że się uduszę - tak mi się chciało Nesquika :) Wypiłam pół szklaneczki mleka z pół łyżeczki (normalnie pochłonęłabym wielki kubek). Też mam zachcianki na to, co trzeba ograniczyć. To właśnie ta nasza psychika chyba. Zakazane owoce smakują najlepiej ;) Trzymam zatem kciuki za 10-go, żeby spotkanie przebiegło po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×