Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Napisali to samo co na opakowaniu i nadal nie wiem czy trzeba myc czy nie :P Moze na szkole rodzenia dowiem sie czegos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ASIAOLE śniad I 9.00 3ww(2 kanapki+1 inny ww) śniad II 11.30 3 ww(2+1 mączne nie kanapki) obiad 16.00 6 ww podwieczorek 16.30 2 ww(1+1) kolacja I 19.00 4 ww (3 kanapki+1 inny ww) kolacja II 22.00 2ww(1 konkretna kanapka+1 inny ww) przed snem 23.00 owoc lub sok do ww nie liczymy:szczypiorek, pietruszka,koperek, sałata,ogórek, kapusta,pomidor, rzodkiewek, papryki, kalafiora, cebuli, szpinaku, rabarbaru, brokuły mięsa, wędlin, jaj, ryb to po prostu porcja i nie wliczasz tego jako ww zupy bez zaciągania mąką i śmietaną 1 szklanka 200 ml.to 2ww kisiel b/c200 ml- 1ww, budyń b/c- 2 ww zrobiłam fotke tabelek ww http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3924d1a16b5b202f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/128d9735be4cd357.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d0f48df2efa7ace.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połapiesz sie Asia o co chodzi? tam jest najpiewr ile gram a potem ze to jest np.1,5 suchara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne. :) Kurcze Unia, to strasznie malo, ja znalazlam cos takiego: Znalazlam to: 1 śniadanie 6 WW 2 śniadanie 4 WW obiad 10 WW podwieczorek 3 WW kolacja 5 WW druga kolacja 2 WW ( posiłek przed snem) i wg tego jadlam, nawet wiecej a i tak ciagle jestem glodna... Masakra jakas. A jak cukier po posilkach? Mierzysz? dlugo juz jestes na tej diecie? schudlas? musisz brac insuline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, dzieki za te tabelki, juz sie wczytalam i wiem o co chodzi :) tylko nie wiem po co mi kazali diete, toz po 5 dniach diety wyniki moga wyjsc falszywie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ze wyniki juz nie będą miarodajne a lepiej zeby byly, bo moga byc powikłania i ciebie i dzidziolka ja mam taką ilosc ww bo to zalezy od wagi sprzed ciąży i wzrostu i u mnie było 165 cm/57 kg i jakos to obliczala diabetolog ty pewnie byłas szczuplejsza ale il. kalorii nie mozna w ciazy ograniczac wiec pewnie tez miałabys diete ok.2200 kcal chcesz moje gg jakbys chciała bezposrednio sie kontaktowac? na razie insuliny nie biore ale pewnie bede musiała bo wraz ze wzrostem małej bedzie coraz bardziej brakowało insuliny ja mierze minimum 4 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia na sniadanie nie jedz nabiału, mleka bo bardzo podnosi cukier dopiero w drugiej połowie dnia a wogóle to ja np.mam mały cukier po twarogu chudym a mozna sie nim zatkać bo to 1,5 kostki i jarzyn musisz jesc minimum 0,5 kg dziennie a gotowane musza byc al dente, polecam brokuły mnie np.zbijaj cukier ale kazdy organizm jest inny i musisz sprawdzac co na ciebie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys mogla podac gg to chetnie sie odezwe - jak nie chcesz publicznie to meil miedzy_niebem_z_ziemia@wp.pl nie martwisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 50 paskow wypstrykalam przez 3 dni i dalej nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam do domku po wielkiej wyprawie do galerii... :) Zakupiłam rajstopki ciążowe. Oczywiście nie ominęłam H&M i trafiłam akurat na dwupak body w promocji. Mężulek się ucieszy, bo jedne są białe z zapisem I LOVE (w postaci serduszka) DAD :) , a drugie są białe w czarne paseczki :) No i przed chwilką dostałam paczuszkę ciuszków. Wybierałam teraz różne rozmiary, żeby było na "potem" :) Fajnie Dziewczyny, że dzisiaj pisałyście dużo o kosmetykach. Ja jeszcze o nich nie myślałam, ale dziki Wam, mam już jakieś pojęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie juz polapałam co moge a czego nie ale czasem nawet jak zjem to co poprzedniego dnia to np.cukier jest wyższy ale najwyższy wynik miałam 147 i tylko raz a tak to waże wszystko i pilnuję się bardzo bo trochę sie boję o małą mail jest niepoprawny nie mogę wyslac 4619204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez miałam wysoki cukier bo 144 a za drugim razem 139 więc na granicy. A co do cukru to własnie wyciągam z piekarnika pleśniaka, którego też nie bedę mogła jeść ze względu na cukier no ale kawałeczek skubnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia, tez masz diete?:P napisalam na gg ale zaraz uciekam na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz powinnam ograniczać słodkie i tyle bo właściwie mieszcze się w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooobrze Ci, modle sie aby w pon wyszedl mi dobry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja dzisiaj tez placek robilam :P U nas sie rzadko bardzo robi, ale tak mnie naszlo na drozdzaka z truskawkami :) I znalazlam przepis na ciasto bez wyrabiania, wiec dla mnie idealny :P Byla u mnie siostra i powiedziala, ze kupi mi kosmetyki dla Malucha, wiec mam problem z glowy :) Wierze, ze doswiadczona mama wybierze odpowiednie preparaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro chce isc na badania i mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze, ciezko u mnie idzie z dietami wiec lepiej zeby nie byl wysoki cukier:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia to tak jak u mnie :P Modle sie o dobry wynik, bo jesli nie molabym jesc slodyczy to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze kobitke zebym jeszcze jutro mogla odebrac wyniki bo do poniedzialku chyba osiwieje:D a tu do obrony trzeba sie uczyc a nie myslec o cukrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie dawno wróciłam do domu cały dzień na wiosce (bez internetu) spędziłam :P i się troszkę wynudziłam hehe ale przynajmniej jeden pełny dzień spędziłam ze swoim bo on ma takiego fajnego szefa że pozwala mu żeby do niego goście przyjeżdżali do pracy więc siedziałam ;) , całą noc nie spałam takiego jakiegoś mega doła załapałam że dopiero o 5 nad ranem zasnęłam i spałam do 9tej ale i tak się budziłam więc nie zbyt też się wyspałam, córuńka spokojna od dwóch dni :D więc się cieszę co do kosmetyków o których pisałyście to ja jeszcze nie myślałam, bo mam czas i te kosmetyki to myślę zostawić sobie na koniec :) rozmawiałam dzisiaj ze swoim i aż się zdziwiłam bo się zgodził na moją propozycje bo go się zapytałam czy mógłby ze mną iść na zakupy dla dzidzi a on od razu chętnie i z zapałem więc może nie będę na niego aż tak narzekać bo widzę że zaczął się mega starać uhh ale się rozpisałam :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka mi wszyscy mowia że chłopczyk będzie :) że jestem jeszcze ładniejsza w ciąży :D;p no nie wiem zobaczymy co powie dr na nast usg :) i czy Bibuś raczy się zdemaskować :) a wit D i K to tak przynajmniej pisze na tym opakowaniu ktore ja kupiłam.o konieczności zmniejszenia dawki wit D w przypadku mm o czym wspomniała amefa też pisze. Plotka to dobrze że z pieskiem ok:) wiecie co, ostatnio mi kuzynka mówiła że jak ona była w szpitalu jak urodziła go jedna kobitka używała kosmetyków z nivea i że pieronsko dziecko uczulały :/ a to było jej drugie i przy pierwszym ponoć było to samo aż jej doktorka zwróciła uwagę że skoro wiedziała to czego znow z tej firmy. No i Kamila mi powiedziała żebym z Bambino wzięłam czy to mydelko czy oliwke. I już sama nie wiem przecież jet mnóstwo opinii pozytywnych na necie o nivea.. Ps. Zussanka jak zobaczyłam "mama Zuzanki" i to na pomarańczowo to też myślałam że znow podszyw :D ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie lepiej jakby była dziewczynka bo wczoraj znow dostałam fuuure ciuchow- wiekszosc po dziewczynce- od kolegi:) tzn załatwił od swojej cioci :) ja z Jarkiem to w sumie przyjazniłam sie nawet cale gim i liceum razem do klasy siedzieliśmy razem w ławce :D i mieszka niedaleko pół km ode mnie ale teraz mamy rzadszy kontakt bo studiuje medycynę w Lublinie a ja w Krakowie wylądowałam i tak. Ale jak sie dowiedział o ciąży to pogratulował mi i mówił coś o tych ciuszkach i wczoraj dostałam:) takie śliczne większość znanych marek mnie by w zyciu nie było na to wszystko stać. Nowa kiedyś pisała ile tych ciuszkow ma, mi sie nawet liczyć tego nie chce, ba! Dzis jak oglądałam te najnowsze to już mi brakło cierpliwości i mysle kiedy w koncu dojdę do dna pudła :D babcia sie śmieje że mam ciuchow na 5 dzieci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Składniki tego preparatu nie mają ujemnego wpływu na przewód pokarmowy i skórę niemowlęcia." - ja myślę że ta odpowiedz jednak daje do zrozumienia że nie trzeba zmywac, skoro nie ma ujemnego wpływu na przew.pokarmowy. Ale mogę się mylić:) i skoro ma za zadanie też "przygotować" sutki do laktacji to kupie na dniach już. Black Rossa fajne są takie rozne napisy na ciuszkach:) ja dzis oglądając te ktore wczoraj dostałam znalazłam białe body a na nich napis: "Jestem Bobasem Tatusia", taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Troche mnie zmartwilyscie tym cukrem :( Ja zawsze jadlam tak jak teraz(czyli duzo nabialu, owocow, bialego pieczywa i slodyczy) i cukier zawsze byl w porzadku, ale nie wiem czy w ciazy tez tak bedzie :( Czy to mozliwe zeby mimo takiego jedzenia cukier byl jednak w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-Ole
mozliwe, zalezy jak pracuje trzustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka mysle, ze to bez roznicy jak jemy. Wszystkie znane mi kobiety jadly cala ciaze to co chcialy i cukrzycy zadna nie miala ;) Tak jak pisze Asia, jesli wszystko dobrze pracuje to nie bedzie cukrzycy :) A ja sie tez okropnie boje, ze bede miala cukrzyce :( Ta dieta nie wydaje mi sie tak straszna, jak mierzenie poziomu cukru kilka razy dziennie hehe :) Kiedys mialam zrobic jakis test z krwi z palca. Pol godziny sie zbieralam, zeby sie ukluc. W koncu maz przytrzymal mnie na sile hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-Ole
Pierwsze 3-4 razy klucia byly trudne, teraz po 2 dniach juz normalka, potrafie wklucsie w jeden pacec w odstepie 2 sekund kilka razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie potrafie wyobrazic diety bez cukru :) To po porodzie bedziemy sie odchudzac a nie teraz :) A poki co... 16 czerwca idziemy na wesele i wlasnie zamowilam sobie sukienke i tak mi sie podoba ze juz sie nie moge doczekac kiedy ja przymierze, mam nadzieje, ze bedzie pasowac. http://www.destinationmaternity.com/Product.asp?Product_Id=15895Z10023&MasterCategory_Id=MC3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×