Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dzięki za opinie:) Megan ale to była promocja w biedronce, czy lovela ma tam taką stałą cenę? A kupowałyście może pampersy dada? Bo ciekawa jestem jakie one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa mi w szpitalu zaraz po urodzeniu położna kazała podciągnąć koszulę i położyła córkę na piersi, ale to tylko na przywitanie, bo zaraz zabrali mi małą na badania. Co szpital to inaczej, a ja teraz się wybieram rodzić do innego i zupełnie nie wiem co tam trzeba mieć swojego, na stronie szpitala też nie piszę, nie wiem może zadzwonić tam? Ja też mam nadzieję, że sierpień szybko minie, już jestem umęczona tymi ciągłymi bólami i dolegliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie kupiłam na początek płyn do prania - Dzidziuś. Lovelę jakby Niunia nie tolerowała Dzidziusia :) Pieluchy mam Pampers: 1 paczka Premium Care i 1 paczka zwykłe NewBorn. Zamierzam później próbować z Dadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invicta w biedronce maja taka stala cene na Lovele. a moze nawet 23.99 juz nie mamietam ale na pewno 2.8kg. pampersy mam 1 paczke Pampers Premium Care a po 1 mies sprobuje z Dada kolezanki zachwalaja dotyklam u nich te pieluszki i wydaja sie fajne jakosciowo wiec tez na pewno sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! no faktycznie dzisiaj ostatni dzień lipca, od jutra sierpień....:) Szlafrok jak dla mnie w sam raz do szpitala, bo tam faktycznie gorąco, ja mam trochę grubszy ale pożyczony, nie kupuję bo nie używam w ogóle Ja również mam lowelę, kupowałam na allegro z innymi rzeczami u stanislaw167 bo tam za 5 kg było 44 zł. Płynu nie kupowałam, bo to kolejna chemia, często piszą, że uczula więc nie chciałąbym bawić się w razie czego w przepranie wszystkiego:) Proszek wystarczy jak dla mnie w zupełności-fajny delikatny zapach i mięciutkie. Zaraz do mnie mama wpada na ostatnie umycie okien przed porodem:) wiecie, że dokladnie za tydzień ściagają mi pessar ulalaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co do pieluszek ja kupilam 2 op new baby pampers 43 szt (1 op trzeba do szpitala) i chcę spróbować następny rozmiar już z dady-bo wszyscy chwalą, więc jak będziemy w pobliżu biedronki to kupimy 1 paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja już po badaniach jutro odbieram a w czwartek na wizytę o 19. Mój lekarz wrócił z urlopu i dziś był pierwszy raz więc trochę się zdziwił że jeszcze się kulam :) Ja piorę ubranka w zwykłym proszku a płukam w Silanie dla matki z dzieckiem moja siostra też tak robiła i dzieci nie miały uczulenia jak by coś to zmienię dla maluchów. Ja też nie mogłąm dostać nigdzie cienkiego szlafroku i kupiłam w sklepie za 55 zł bo bałąm się że jak zamówię na allegro to nie zdąży dojść a tu spokojnie by doszedł !! bo moje dziecko jest leniwe jak to mój doktorek powiedział i mu się nie spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia no twojej małej najzwyczajniej dobrze w brzuszku:) Dziewczyny kiedyś pisały o jakiś herbatkach z lisci malin?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też słyszałam o tej herbacie ale ostatnio koleżanka mi mówiła że ją trzeba już tak z miesiąc szybciej pić, ale najlepsze jest to że ona piła i miała termin na 29 lipca a wczoraj jej wywoływali poród hihi nie wiem czy kroplówki zadziałały czy bedzie miała CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie dzisiaj snilo, ze pojechalam rodzic :P W pierwszej chwili spanikowalam, a pozniej sobie pomyslalam ze Jas najlepiej wie kiedy ma wyjsc i wszystko musi byc dobrze :) I na spokojnie pojechalismy na porodowke :P Wy mnie zawsze potraficie uspokoic :) Teraz mam juz w nosie ten caly remont. Oczywiscie lepiej by bylo, gdybysmy zdarzyli, ale jesli sie nie uda to tez bedzie dobrze. Najwazniejsze to zeby Jasiek byl zdrowy :) Jesli chodzi o pieluszki, to ja mam tylko 1 paczek rozmiaru 1 z Pampersa. Potem mam 1 paczke roz.2 Premium Care, a potem kupie Dady. Moja sasiadka juz uzywa Dady, a jej corcia ma dopiero 3kg wagi ;) A rozmiar 2 pasuje na nia bez zarzutu :) Wszystkie mamy mowia, ze Dada jest dobra dopoki dziecko za duzo nie sika. Mniej wiecej kolo roczku zaczyna wiecej siusiac i Dada moze nie "wytrzymac". Ale to sie okaze w praniu ;) Na forach sa opinie i dobre i zle, a wszystko trzeba przeciez samemu przetestowac :) Bedziecie rodzic w swoich koszulach? U nas daja koszule do porodu i codziennie swieza na zmiane tez sie dostaje. Mam jeszcze jedno pytanie :) Czy ktoras z Was zdecydowala sie na inny rodzaj porodu niz tradycyjny na lozku? Ja bym chciala rodzic na tym specjalnym krzeselku albo we wodzie :) Alcia nam polozna mowila, ze po 37 tygodniu dobrze jest pic ta herbatke. Nawet jesli porodu nie przyspieszy, to wzmocni macice i porod bedzie latwiejszy :) Podobno masaz brodawek wywoluje skurcze porodowe. Tylko trzeba masowac dosc dlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym się różnią pampers new born od new baby? Ale to wszystko zagmatwane, ze swoją 5-latką mam już taką wygodę a tu znowu pampersy, butelki, papki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia mi sie wydaje, ze "NewBaby" to przejezyczenie poprostu ;) Chyba tylko Newborn sa i to w rozmiarze 1 i 2. Sa tez Premium Care z jakims balsamem czy czyms, ze sa delikatniejsze. I od rozmiaru 2 sa Activ Baby. O ile sie nie myle oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to trochę się spóźniłam z tą herbatką bo w czwartek zaczynam 40 tydz haha Co do pieluszek to nam polecili na szkole rodzenia dade i od razu rozmiar 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można się pogubić w tych nazwach i rozmiarach :) Ale zobaczycie, niebawem będziemy ekspertkami :D Co do snów - dzisiaj miałam dwa "koszmary". Oczywiście dostarczyłam tym mojemu Mężulowi wiele radości, bo miał ze mnie ubaw. Pierwszy to był taki, że strasznie chciało mi się siku, a wszystkie muszle w WC były zbudowane z cegieł, bez miejsca na siusiu ;) A drugi sen, to taki, że spóźniłam się do kina na film 30 minut i nie wiedziałam jak znaleźć miejsce i jak się połapię w treści. No mówię Wam im bliżej porodu, tym bardziej mi się w główce klepki przestawiają. :D O taj herbatce też słyszałam i zapytam doktora, czy mogę pić. Jak zadziała - to dobrze, a jak nie, to przynajmniej liczę na efekt placebo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampers New Baby ma 3 rozmiary: 1 Newborn 2 Mini 3 Midi Więc New Baby to jest nazwa rodzaju, a Newborn to rozmiar 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalwia właśnie wyslałam maila :) Można zakręcić się z tymi pampersami. Gdzieś czytałam, że te Dada są na poziomio Pampersa, trzeba będzie spraktykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invictia tak jak mówisz u mnie położne na szkole rodzenia mówiły że albo pampers albo właśnie dada bo niby są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........39.......03.08........córka Amelia Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........39.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........38......15.08.......córeczka Natalka Doti...............24.........38.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........36........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......37/39.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........36........24.08......... Zuzienka Marti884..........28.........37........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........37.......27.08.... ....Synek/? KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........26.........36........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........36.......01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........35.......02.09... ..synek(Manuel) Amefa...............23.........36.......03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33......05.09. asia5wrze2012....24.........35.......05.09......córeczka Gabrysia Kornelia12345.....20..........34......05.09...... synek Aleksander Joanna..............26.........33.......06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32.......08.09. Invictia............24..........33.......08.09.........co reczka MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........35........04.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Malentka..........24.........33....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........34........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........34.......12.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........33......16.09.......córci a/Ineza Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32.........31........22.09. .....córcia Ulci.................26.........32........25.09.....synek Tymon madziulkao7......24..........30.........28.09......córka Nikola *************************SZCZĘŚLIWEMAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Danuti......24....16,07,2012...CC...Michał......46cm.... 2150g. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA MAMUSIE wkurzyłam się, bo mi zjadło post ;( oto moj krotki raport z poligonu mieszkalnego dzien przed remontem, yuppi, ekipa przyjezdza dzien wczesniej!!! jest wiec wielka szansa, ze w niedziele pokoj Natali bedzie skonczony....mieszkamy obecnie w salonie z calymi gratami z calego mieszkania, wiec jest baaardzo komfortowo i romantycznie, nie ma co. Skreca mnie w zoladku, bo ja lubie miec porzadeczek...;( jeszcze przyjechaly ostatnie moje inwestycje do mieszkania (a to reczniczki i dywanik do lazienki a to nowa posciel)< chcialam miec ladnie w domu po powrocie ze szpitala....masakra jest ;) Na mailu byłam, wiec sumiennie na wszystko odpowiedzialam i z niczym nie zalegam - do piatku sie pewnie nie odezwe...wybaczcie ;) wczoraj bylismy na wizycie i wymiarowo to Natalka jest "symetryczna", o tydzien mniejsza niz - jak to nazwal lekarz - "srednia krajowa", troche mnie uspokoil. No i jest glowa w dol i napiera wiec moze jakims cudem unikne tej cc! caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kobitki (u mnie 9 rano) :D Alez mi wczoraj podniesiono cisnienie! Myslalam, ze zjem faceta przez telefon!!! Zadzwonilam w sobote do sklepu, w ktorym zamawialismy mebelki do pokoju Filipa by sprawdzic jaki jest status, bo niby do konca lipca mialy byc...Nie dosc, ze oddzwonili dopiero wczoraj wieczorem to dodatkowo zostalam poinformowana, ze musimy poczekac jeszcze jakies4-5 tygodni!!! Para mi z uszu poszla i zrobilam gosciowi taka awanture, ze szok! Okazalo sie, ze lozeczko z materacem i szafka w szescioma szufladami juz sa, a trzeba poczekac tylko na przewijak. No i po tym jak swoje juz wykrzyczalam... w sobote odbieramy to co juz maja a przewijak dostarcza nam jak tylko do nich dotrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, brawo! udowodnilas, ze kazda mama jest waleczna, jesli chodzi o sprawy dotyczace dziecka! ;) wazne, ze jednak jakoś się dogadaliscie i mebelki dotrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "do Plotki"... Fajnie, ze juz masz wozek :) Jaod niedzieli bede jezdzic swoim po domu :) Ten 3-kolowy Gracco byl o wiele ciezszy i brzydszy tez(testowalismy go w babies) Moja kolezanka(mama od kwietnia) twierdzi, ze bede bardzo zadowolona z tego Britaxa. Zobaczymy! Des Plaines powiadasz... Bedziesz pewnie rodzic na Dempster? Ja pracuje w Rosemont, a mieszkam w Medinah(nie kazdy wie gdzie to jest) to mala miescinka pomiedzy ElkGrove Village i Itasca(10 minut na poludnie od Woodfield) Ja jak narazie mam tylko troche ciuszkow i nic poza tym. W niedziele mam Shower i pozniej bede wariowac i uzupelniac luki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia, szlag mnie wczoraj trafil, bo nie znosze jak ktos obiecuje cos, czego nie potrafi dotrzymac! Koniec lipca to nie koniec sierpnia do chol...! Wykrzyczalam im, ze ja urodze zanim mi dostarcza meble, a na to nie moge sobie pozwolic i gdyby byli ze mna szczerzy od poczatku, to zamowilabym meble gdzie indziej! uuuugggghhhh! Oby wziac kase, a pozniej to juz maja cie w nosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka brawo! Wywalczylas swoje :) A ci pracownicy tez smieszni... Zamiast Cie denerwowac mogli powiedziec, ze jest tylko czesc mebli. Kaliwia fajnie, ze Wasza ekipa przyjdzie wczesniej :) Nasza nie daje znaku zycia :P Mi dzisiaj przywiezli ostatnia komode i chcieli zaplaty mimo, ze juz placilam :/ Dobrze, ze mialam paragon :P A popoludniu okazalo sie, ze paneli, ktore zamowilismy nie bedzie, bo juz nie produkuja! I musielismy jechac wybrac inne... Nie wiem, co za ludzie pracuja w tych sklepach. Albo chca podwojnej zaplaty, albo przyjmuja zamowienie na cos czego nie maja :/ Jak byscie chcialy zrobic zapasy pieluch, to w Biedronce jest Dada w promocji. W kartonie sa 2 opakowania i kosztuje on 50zl ;) I widzialam, ze maja tez Dady rozmiar 1 za 14zl. Szkoda, ze nie widzialam wczensiej, bo bym kupila od razu Dady. Myslalam ze produkuja od rozmiaru2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa co do koszuli to po porodzie swoja a do porodu chyba skorzystam ze szpitalnej bo Pani na szkole rodczenia mówiła, że dają i warto skorzystać bo po co swoją brudzić :) Byłam dzisiaj u położnej i pobrali mi ten wymaz do GBS. I wiecie co? Pobrali tylko z pochwy, a ja się nastawiłam, że stąd i stąd... Z jednej strony to może i starczy z przodu, a z drugiej strony to nie wiem... a jak mam z tyłu i się przeniesie? Nie wiem... kolejne badanie które czytam że pobiera się stąd i stąd, a w rzeczywistości każdy robi inaczej... nie rozumiem już czy te badania mają jakieś wytyczne czy to tylko widzi mi sie lekarzy ;/ ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........39.......03.08........córka Amelia Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........39.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........38......15.08.......córeczka Natalka Doti...............24.........38.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........37........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......37/39.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........36........24.08......... Zuzienka Marti884..........28.........37........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........37.......27.08.... ....Synek/? KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........26.........36........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........36.......01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........35.......02.09... ..synek(Manuel) Amefa...............23.........36.......03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33......05.09. asia5wrze2012....24.........35.......05.09......córeczka Gabrysia Kornelia12345.....20..........34......05.09...... synek Aleksander Joanna..............26.........33.......06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32.......08.09. Invictia............24..........33.......08.09.........co reczka MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........35........04.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Malentka..........24.........33....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........34........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........34.......12.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........33......16.09.......córci a/Ineza Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32.........31........22.09. .....córcia Ulci.................26.........32........25.09.....synek Tymon madziulkao7......24..........30.........28.09......córka Nikola *************************SZCZĘŚLIWEMAMUSIE************* ********************* Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Danuti......24....16,07,2012...CC...Michał......46cm.... 2150g. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! ja dopiero usiadlam od rana ale efekty sa wiec jestem zadowolona i mega zmeczona:) bardzo sie ciesze ze wszystkie przyszle mamusie dobiegaja do konca z przygotowaniami, remontami i umeblowaniem pokoikow:) Plotka zapomnialam Ci podziekowac za mile sowa ktore do mnie skierowalas jak mialam gorsze dni...:* Amefa co do porodu to u nas jest mozliwosc rodzenia w dowolnej pozycji i mozliwosc korzystania z wanny podczas porodu, ciezko przewidzec w jakiej bedzie mi wygodnie ale nie zamierzam lezec na lozku okrakiem :) najwazniejsze ze mazus bedzie mnie wspieral i jakos damy rade:) ciekawe ktora z nas pierwsza bo mamy te same terminy :) zaraz doczytam reszte wpispow... aha Kalwia dziekuje za haslo na prywatna poczte :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ale Cie Amelka trzyma w niepewnesci :D wez z nia pogadaj jak kobieta z kobieta :p Amefa jeszcze co do koszul do porodu to u nas trzeba miec swoje. Kalwia fajnie ze z Natalka po wizycie wszystko dobrze tydzien roznicy to prawie nic moj tez ostatnio wyszedl tydzien do tylu:) a co do tego wymazu to lekarz powiedzial Wam moze ile jest on wazny bo moj ze niby tylko 4 tygodnie slyszalyscie cos o tym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, zawsze do uslug :D Z wymazem nie pomoge, bo tu w USA wszystko jest jakos od d... strony" jak to mowia! Ja nie mialam nawet polowy tych wszystkich badan, ktore wy przechodzilyscie. Pozostaje mi jedynie wierzyc, ze mojemu Filipkowi nic nie dolega :) Ja koszule do porodu bede miala szpitalna, a pozniej zmienie na swoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×