Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pysiulek911
kate, ja Tb nie pomoge niestety. Nie mialam takich testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
czy ja znuw tu sama jestem? dzisiaj caly dzien w lozku, tak mnie glowa boli, ze nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a jutro do gina na 18:D 3majcie kciuki bo ostatnio mialam cos z lozyskiem (nachodzilo na ujscie) no i ciekawa jestem ile wazymy ja i maly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie spalam:P Kate mi test owulacyjny wyszedl negatywny w ciazy. nie sadze, zeby taki wynik byl wiarygodny... wiem ze ciezko wytrzymac ale zostalo Ci kilka dni ;) test o czulosci 10 mozesz zrobic juz w sobote;) a bete chyba nawet w piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek trzymam kciuki ;) my mamy wizyte w czwartek :) bedziemy ogladac serduszko;) ciekawe czy ja cos przytylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
amefa...jutro idę do gina, bo od tyg kłuje mnie w dole więc chce wiedzieć czy wszystko ok. byłam niecały miesiąc temu ale dzwoniłam w piątek do gina i na jutro jestem umówiona, bo to chyba nie torbiel raczej tak szybko by sie nie zrobiła. oby to dobra wiadomośc była. odwiedze Was we wtorek rano bo teraz pracuję do 22. :Prosze trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jutro na 99% nie bedzie jeszcze nic widac... szkoda, ze nie masz za tydzien tej wizyty to bys juz wiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Hej dziewczyny dawno mnie nie było iiiii dużo nowych stron doszło. u mnie 8 tydzień jest serduszko biore witaminy elevit i duphaston brzuch już widać chociaż to za wcześnie, jest wszystko ok i sie bardzo ciesze ze za 5 tyg będzie pierwszy trymestr. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
amefa a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
my..? ah tak, bo Ty przeciez z mezem chodzisz:) my tez razem ale od momentu usg przez brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pozwolcie ze do Was dolacze. Jutro zaczyna mi sie 6 tydzien, a wiec wypada chyba na wrzesien. Chetnie potowazysze Wam w tej nowej drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pozwolcie ze do Was dolacze. Jutro zaczyna mi sie 6 tydzien, a wiec wypada chyba na wrzesien. Chetnie potowazysze Wam w tej nowej drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Witaj witaj. Jak sie czujesz? Mdlosci, wymioty i te sprawy? Czy spokojnie? :) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek ja dzisiaj mam jeden z gorszych dni... mdli mnie caly dzien :( cale szczescie ze nie wymiotuje ;) teraz juz troche lepiej ale zgage mam :P i mam wielka ochote na kanapki z pomidorem :) zjadlam juz cztery ;) ja z mezem chodze juz odkad sie staramy ;) na obserwacje cyklu tez ze mna chodzil ogladac pecherzyki ;) BlackRosssa witaj :) pewnie bedzie koniec wrzesnia :) jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Nie odpisalam, bo juz smacznie spalam. To wlasnie u mnie nowosc. 22:00, a ja spie kamiennym snem. :-) Pozostale "nowosci" to: -bol piersi i to czasem silny, powiekszyly sie o rozmiar -czasami lapia mnie bole podbrzusza, ale bardziej zlokalizowane raz w jedbej pachwinie raz w drugiej -wczoraj poczulam co to znaczy zgrzeszyc i wypic pol kawy z mlekiem, bi zlapaly mnie mdlosci :-) -czasem odczuwam jakby "motylki" na srodku podbrzusza -i oczywiscie wszystko mnie irytuje, czasem sama siebie ;-) Mam 27 lat i stsralismy sie z M o dziedzie ponad rok. Udalo nam sie w miesiacu, w ktorym kompletnie o tym nie myslalam, bo mialam mnostwo spraw na glowie. :-) Jednak cos w tym jest, ze trzeba sie odblokowac i przestac obliczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Nie miałam ostatnio czasu by się odezwać do pracy chodzę i czasami jak wracam to nie mam już siły na nic..Ja wczoraj wymiotowałam myślałam że już minęło bo już przeszło dwa tyg.był spokój a tu wczoraj niespodziewanie mnie przy atakowało hihi...W dodatku głowa mnie boli całymi dniami.Ja mam wizytę jutro z tym że tylko badanie na usg osobno muszę chodzić.Odbiorę wyniki jutro.W czwartek w 10tydzień się zacznie.Co do wózka to ja bym nie dała 3tyś.Nam mamcia daję na wózek także jeden wydatek z głowy.Ale o wózku to dopiero w sierpniu pomyślimy jaki i w ogóle za wcześnie jeszcze:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa ja tam nie wierze w to "odpuszczanie" :P my nie odouszczalismy-obserwowalam swoj cykl ze wszystkich stron :P mielismy obserwacje na usg, mierzenie temp, obserwacja sluzu i szyjki. do tego dobre witaminy dla meza. maz odkad zobaczyl pecherzyk owulacyjny na usg glaskal mnie po brzuszku i mowil do pecherzyka ze ma byc grzeczny i peknac ladnie :) i go posluchal ;) on od poczatku wierzyl, ze nam sie udalo. do mnie nie docieralo ze tak za pierwszym razem sie powiedzie... maz mial slabe wyniki a ja bylam pierwszy cykl po laparoskopii. ale szczesliwie wszystko sie udalo :) moze w niektorych przypadkach to dziala, ale ja nie odpuscilam nawet na moment :) a tez mamy rok staran za soba... Dziewczyny czujecie takie ogolne zmeczenie? ja ledwo wstane z lozka to chcialabym sie polozyc znowu... taka mam glowe przycmiona :P czuje sie troche jakbym nie spala cala noc albo jakbym miala goraczke. zastanawiam sie, czy wszystkie tak mamy, czy to skutek uboczny moich tabletek na cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa tez tak mam niestety do pracy muszę jeszcze dziś iść a tak mi się nie chcę że szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia to mnie pocieszylas :) boje sie tego nadcisnienia :( nie wiesz moze, czy konieczna jest cesarka przy nadcisnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi sie tez tak wydaje... niby dobrze, bo strasznie sie balam rozcinania i zszywania krocza, ale z drugiej strony obawiam sie ze po cesarce nie bede mogla karmic piersia :( i tatuaz mi potna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że po cesarce dłużej dochodzi się do siebie wiem bo znajoma miała tydzień w szpitalu 24godziny bez ruchu i w dodatku potem bóle miała kręgosłupa po tym zastrzyku który dostaje się w krzyż ja bym chciała naturalnie urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala naturalnie. chce zeby maz byl ze mna i chcialabym odrazu zajmowac sie dzieckiem... zobaczymy co z tym cisnieniem wyjdzie. mam nadzieje ze nie bedzie juz roslo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfea, u Ciebie inna sprawa... NIe było chłodnej kalkulacji, tylko grzeczne, miłe prośby :) A to zupełnie inna bajka :) Ja dzisiaj wstałam o 9:00 i własnie znów mi się chce spać. I dzisiaj znów jest dzień na "nie". Też Was tak wszystko irytuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staram panowac nad nerwami, chociaz czasem sie nie udaje i sie troche zloszcze na meza :P tez wstalam o 9 i juz od godziny sie mecze z sennoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×