Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Megan - oczywiście, że piję. Tylko wymieniłam ciepłe napoje. Normalnie do tego, to wodę mineralną, bo soki średnio mi wchodzą. Wolę zjeść pomarańczę, jabłko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och to dobrze o juz sie przerazilam ze Ty tylko to :p ja tez pije herbatki z cytryna albo miete i czasem zurawine a tak to wode mineralna bo soki mi za slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bóle w podbrzuszu to ja też mam czasami jak zakuje to boli jak cholera....Brzuch też mam już spory a czytałam ostatnio że z tygodnia na tydzień będzie coraz większy nawet mój M mówi że już widać ciążę.A co do jedzenia to u mnie masakra jem ciągle i ciągle mam jakieś zachcianki zwłaszcza na słodkie:)Właśnie marzy mi się jakiś placuszek swojej roboty:)najlepiej karpatkę bym zjadła hihihi.Jeżeli chodzi o inne objawy to ustąpiły jedynie bóle głowy mam ciągłe.No i teraz mam jakieś dziwne jazdy raz mi się płakać chcę raz śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Wlasnie wrocilam, bylam u lekarza po przedluzke zwolnienia, a wy w tym czasie 2 strony naprodukowalyscie? Powariowaly czy co? :D Po dordze mialam kare - ble. Bo obiad musze zjesc do 14 zawsze, a sie spoznilam. Przyziernosc to 1.4 cm czyli 14 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
A wyliczał wam lekarz prawdopodobieństwo wad? Bo u mnie wyszło tak: - zespół downa 1: 6505 - zespół edwarda 1: 46 544 - zespół Pateua 1: 144 630 Kinia, przecież Twoje wyniki są w normie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Kinia, i dzidziuś piękny duży 6,6. Mój w 11 tygodniu i 4 dniu ma 4.9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Idę ja za ten obiad się wreszcie zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna faktycznie duzy jest do porodu z 6kg.bedzie mialo moje dziecko ja ma jakies humory dziwne i sie martwie przejmuje placze za chwile sie smieje hihihi odbija mi juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna faktycznie duzy jest do porodu z 6kg.bedzie mialo moje dziecko ja ma jakies humory dziwne i sie martwie przejmuje placze za chwile sie smieje hihihi odbija mi juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
A w ktłórym dniu 12 tygodnia robiłaś badanie? Może zjedz kawałek czekolady, poprawi się nieco humor. :) Ja nie mam na razie huśtawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja sie bardzo latwo wzruszam odkad jestem w ciazy ;) czasem mam tez napady zlosci ale sie staram panowac nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, ale NT, przezierność jest w mm. Zatem masz raczej 1,4 mm, a nie 14 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Kurcze, Izka, dokładnie, jakaś dziś nietomna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Ale jestem zadowolona jak zjem obiad, jakby mi ktoś stówe dał za to. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bierzecie te kwasy dha? Mi sie tak strasznie odbija po nich :( Nie wiem jak sobie poradzic z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie bierzecie witaminy? bo mi sie konczy opakowanie i zastanawiam sie jakie kupic kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Kurcze, u mnie w witaminkach nie ma kwadu dha. Jest tylko: - wapn - zelazo - cynk - niacyna - witamina E, B6, B1, B2, A, D3, B12, C - kwas foliowy Muszę coś dodatkowo brać? To witaminy prenatal classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja biore teraz Femibion 2 z kwasami dha. Teraz kupilam sobie Wita-miner Prenatal z kwasami dha. Sa tansze o 30 zl a tak samo dobre. Mam siostre farmaceutke to mi doradza zawsze ;) Joanna powinnas brac kwasy DHA. To na lepszy rozwoj mozgu dziecka. NAstepnym razem kup sobie inne witaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
To może te odstawie i kupię inne? A takie z kwasami dha sa od 2 trymestru czy już od 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby od drugiego, wiec spokojnie mozesz skonczyc te witaminy co masz, a nastepne zaczac brac z kwasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
I ponawiam pytanie: A wyliczał wam lekarz prawdopodobieństwo wad? Bo u mnie wyszło tak: - zespół downa 1: 6505 - zespół edwarda 1: 46 544 - zespół Pateua 1: 144 630 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
No właśnie tych zostało aż 90 bo to duża paczka, mam już je na 2 trymestr. :P Cóż. Może nowe kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mozesz sobie osobno dokupic kapsulki z kwasami dha. W Femibionie tez sa dwie osobne tabletki-jedna z witaminami i jedna z kwasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile kosztuja te witaminer co teraz kupilas? ja koncze falvit mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja jeszcze nie mialam nic liczone za tydz mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
No fakt, poszukam takich osobno, bo trochę mi szkoda tych witamin :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan za wita-miner dalam 26 zl, a za femibion 56 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×