Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Sklad podobny a ile sie zaoszczedzi ;) Akurat zostanie na krem na rozstepy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie zawsze warto szukac tanszych zastepnikow:) tak samo za holenderski duohaston zaplacilam 52zl a za polski o tym samym skladzie 31zl:) wiec warto szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston jest w ogole strasznie drogi :( Ale dla dobra dziecka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie bez dwoch zdan bym placila te 52zl a nawet i wiecej ale sam farmaceuta dal mi nastepnym razem ten tanszy wiec bylam zszokowana ta roznica cenowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to lekarz tez mogl Ci dac luteine. Mi na miesiac wychdzilo niecale 30zl, a podjezykowa jest jeszcze tansza. Jedno opakowanie 4zl ;) Ja wybralam dpochwowa bo nie znioslabym jej smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zdecydowal lekarz wiec juz sie nie upominalam o co innego a bylam szczesliwa ze w ogole cos mi przepisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja. Dobrze, ze w ogole cos zapisal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorowalam na policystyczne jajniki, a to sie wiaze z niedoborem progesteronu. Dostalam tak profilaktycznie, w razie "w" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
A jakie kremy na rozstępy używacie? Ja nie mogę się zdecydować.... Proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tez teraz dostalam w razie " w" :) ja narazie uzywam oliwki Johnson's :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam Bielendy, ale jak sie skonczy to na brzuch Pharmaceris, a na nogi nie wiem jeszcze :P Do biustu tez mam z bielendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
jak dobrze zrozumiałam to do każdej części ciała osobny kremik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Mnie sutki bola tylko jak nacisnę. A czasem w ciągu dnia swędzą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
danuti, ja na razie nivea sie tylko smaruje, bo oliwki mnie uczulaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kiedy pije sie ta glukoze do badania czy ona faktycznie jest taka nie dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuti ja tak wybralam, bo na udach i tak mam rozstepy wiec stosuje taki lagodniejszy krem. Bardzo mi zalezy, zeby na brzuchu mi za duzo nie wyszlo, wiec bede stosowac lepszy kremik ;) No a biust potrzebuje wg mnie swojego preparatu ;) Pytalam o te sutki, bo znalazlam sposob ;) Stosuje masc Maltan. Mialam probke w gazecie i postanowilam sprobowac ;) O wiele mniej bola i sa mniej wrazliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan chyba w trzecim trymestrze ta glukoza. Podobno strasznie mulaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Ooooo, właśnie wyczytałam to o lekarzu, który robił mi usg genetyczne: Dr Ryszard Leśniewicz wykonuje USG ciąży z komputerową oceną ryzyka wystąpienia zespołów genetycznych z wykorzystaniem Oprogramowania Fetal Medicine Foundation 2009. Obliczenia te oparte są na szeroko zakrojonych badaniach naukowych koordynowanych przez fundację medycyny płodowej (fetal medicine foundation) Londyn. Ultrasonolog akredytowany jest przez Fundację Medycyny Płodowej i poddaje swoje wyniki regularnym audytom tej instytucji. Ryszard Leśniewicz uzyskał międzynarodową licencję na wykonywanie tych badań (The 11-13 weeks scan - Certificate of Competence) przechodząc weryfikacje pomiarów przezierności karku NT przez Profesora Kyprosa Nicolaides z FMF. Uczestnictwo w Kursach teoretycznych FMF (np. Certificate - Theoretical Course acc. to FMF) jest dopiero wstępem do Certyfikatu Kompetencji. Dr n. med. Ryszard Leśniewicz udowodnilił rzetelność diagnostyczną w tym zakresie poddając wyniki swojej kilkuletniej diagnostyki audytowi przeprowadzonemu przez Pana Profesora. Czyli 160 zł było warte tej wizyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna pewnie, ze warto. Na dziecku nie ma co szczedzac, jesli nie musisz ;) Ja jednak mysle, ze moj doktorek tez sie spisze :) Bardziej mi zalezy na polowkowym. Wtedy zrobimy 4d, zeby wszystko dokladnie obejrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
No nam teraz przełączał na 3d, chociaz płaciliśmy jak za zwykłe. :) Ale połówkowe też zrobimy 4 d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna tak Ci zazdroszcze, ze juz jestes po :P Ja nie moge sie doczekac :) Nie mysle, ze cos bedzie zle, ale tak bardzo chcialabym zobaczyc nasze malenstwo :) Niech juz bedzie ten sierpien czy wrzesien bo ja juz chce tulic maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Szybko Ci minie. :) Ja nie widziałam mojego od 6 tygodnia ciąży, a Rafał widział po raz pierwszy, ale chwile. :) Mówię Ci, jak podskakiwał, jak wszystko pokazywał. Fikołka nawet zrobił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze juz tez pewnie bedzie fikac :) A czemu Rafal widzial tylko przez chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Ale chwile w sensie, że wzruszające, a nie że widział, ale tylko na chwilę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha juz wiem o co chodzi :P A puscil Wam na glos jak bije serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
tak i widzieliśmy nawet te słupki, jak w filmach po podłączeniu aparatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy nam tez da posluchac :) Kupilam sbie jakis czas temi stetoskop i czasem slucham jak male "gulga" :) A serduszko tez bym chciala us;yszec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×