Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna a co na to Rafal? :P Pewnie Ci nie pozwoli :P W sumie to przez te pare dni pewnie nic sie nie zmienilo, ale zawsze milo jest zobaczyc dzidzie :) Kasiulek my z kazdej wyplaty meza odkladamy do skarbonki, zeby potem nie bylo takiego "szoku" ;) Nie wiem, jak dlugo staraliscie sie o dziecko, ale my przez rok staran wydalismy tyle, ze pewnie na wyprawke by starczylo:( Wszystkie leki i wizyty u specjalistow sa strasznie drogie, o paliwie juz nie wspomne, jak trzeba bylo kilka razy w miesiacu jechac na obserwacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale dwa genetyczne jedno 3 dni po drugim. Niby mojemu lekarzowi mogę dać wyniki tego usg, z drugiej strony miałabym kolejną okazję podejrzeć malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Rafałowi bym nie mówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja mam co miesiąc u prowadzącego -państwowego,ale bywam często to tu to tam ;) Boże,muszę przestać panikować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bo ja dużo panikuję i często odwiedzam lekarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja mam teraz wizyty średnio co miesiąc. Na początku miałam częściej co 2 tyg , czasem nawet co tydzień . Chodze niestety prywatnie , więc kasy leci tyle , że szok . Kurcze dziś miałam lekkie krwawienie , ale trwało chwileczkę i narazie spokój. Kurde a wizytę mam na 9.03. Mam nadzieję , że będzie wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie "ciezarowki" :) Te mniejsze i wieksze :) Poznanski kwiatku... wspanialy ten twoj brzusio! Ja tez juz takiego chce :) Joanna... za te twoje przeboje z wymiotami to nalezy ci sie by juz zaden dziwny objaw cie nie dopadl. Te hustawki to nic fajnego. Zloscisz sie na kogos kogo przeciez tak bardzo kochasz, i choc sama tego nie rozumiesz to az ci sie odechciewa z nim byc, a jak wieczorem zasnie przy tobie... ty patrzysz na niego jak spi i placzesz ze tak go ranisz choc nie chcesz :( Chore!!!! Moj maz jest dla mnie wszystkim, a zachowuje sie jakbym go miala gdzies. Nie jest latwo. Co do scislego postu... Ja pochodze z bardzo poboznej rodziny, a mimo jak zadzwonilam wczoraj do mamy, zeby mi przypomniala czy mozna dzisiaj spozywac nabial :) , to powiedziala mi, ze ja jako kobieta w ciazy, nie musze utrzymac scislego postu i grzechu nie bedzie :) Na mieso i tak patrzec nie moge od poczatku ciazy wiec z tym problemu nie bedzie :) Wlasnie wsunelam dwie kromki chleba z maslem smietankowym i pomidorkiem. Moje danie nr 1 na siwecie!!!! hahaha A ten link rzeczywiscie jakos dziko sie wkleil :) Krem nazywa sie PALMERS COCOA BUTTER i nie ma znaczenia ktory, bo wszystkie sa prawdopodobnie super. Ja pewnie zakupie ten z pompka, bo wygodniejszy :) Te kobitki ktore mi go polecaly nie maja ani jednego rozstepu :) Matko!!! Ja tyo zawsze wypracowania tu strzelam :P Sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
moniq123, musi być dobrze, porodzimy dzieci i będziemy się śmiać z tego, że takie panikary z nas były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja popisam kakao, bo tylko w ten sposób mogę przemycić bez skutków mleko - nie chcę aby mi zęby powypadały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka , ja też od początku ciąży mięsa raczej unikam . A piersi z kurczaka , którą uwielbiałam nie ruszam . Moim daniem numer 1 jest chlebek z serem żółtym i pomidorem . Choć u mnie wymioty już raczej ustały , jak się zdarzą to bardzo rzadko . Joanna , mam taką nadzieję . Ja jestem też raczej z tych nawiedzonych i najchętniej do końca ciąży nie ruszyłabym się z kanapy , żeby coś się nie stało :-P Co do mleka mogę pić bez problemu , ale kakao też jak najbardziej lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq... Zadne, nawet najmniejsze plamienie nie jest w ciazy normalne, chyba ze wczesniej juz mialas :( Ja bym to natychmiast skonsultowala z lekarzem. Tylko ze ja tak jak Joanna.... straszna panikara jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie takie plamienie kilka razy się już zdarzyło , ale nigdy nie wskazywało na nic złego . Dlatego nie chcę już męczyć tego mojego doktorka . Jeśli się powtórzy , napewno zadzwonię umówić się na wcześniejszą wizytę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Moniq... ja też bym była w 10 minut, ale wydaje mi się, że Moniq podkrwawiała już wcześniej, czy pomyliłam z kims? Kurcze,amoze zadzwon do lekarza? Bierzesz luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq a to byla taka "czysta" krew, czerwona? Jesli tak to koniecznie zadzwon do lekarza... Bierzesz jakas luteine albo cos? Plotka a takim razie zakupie tez ten z pompka, bo tamten niby do brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moniq a mi sie wydaje ze lepiej meczyc lekarza niz pozniej zalowac ze sie go nie meczylo, mam nadzieje ze nic sie nie dzieje ale po co masz siedziec kilka dni i sie nakrecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nastraszyłyście , biorę duphaston 2 x 2 tabletki . Nie wiem już sama co robić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zadzwoń, będziesz spokojniejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moniq nikt nie chce Cie straszyc tylko wszystkie staramy sie sobie nawzajem dobrze radzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki.... zauwazylyscie jak my sie nawzajem o siebie martwimy i troszczymy? Przeciez tak naprawde sie nie znamy, prawie nic o sobie nie wiemy, a tak sie zblizylysmy do siebie ze szok :) Takie Cyber-Przyjaciolki :) Kazda z innej czesci Polski, a w moim przypadku nawet inny kontynent :) Fajnie! Ciesze sie ze was mam! :) O! A ty Moniq sie nie denerwuj tylko zadzwon i bedziesz spokojniejsza. W koncu od tego tych ginow mamy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj mnie przyjal ostatnio o 12 w nocy:D bo zle sie czulam;p na szczescie wszystko dobrze ale bez kontroli bym nie zasnela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, znalazłam ten balsam o którym pisałaś :) Chyba go sobie kupię :) Akurat zastanawiałam się nad tym - jaki wybrać. :) Ja też się cieszę, że mamy to forum. Bo nieraz człowiekowi nasuną się idiotyczne pytania, a tu żadna z nas nie śmieje się, tylko stara się racjonalnie wytłumaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa w jakim sklepie znalazlas ten balsam? Tez chetnie go kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam na badaniu w niecałe pół godziny znalazłam się w gabinecie . Na szczęście fałszywy alarm , dzieciaczki mają się dobrze:-D:-D lekarz powiedział , że tak się czasem zdarza . Ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od paru dni mnie tak mocno mdli... Myslalam, ze juz przejdzie bo bylo lepiej :( A teraz tak mi okropnie :( Az przy lozku trzymam worek w razie czego, bo toalete mamy na dole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×