Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

no ja tez mam nadzieję że upałów nie bedzie. Zresztą po ty co dzieje sie teraz z pogodą nie wiadomo czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotka ja jestem z 24 września i gwaratuje ci że osoby urodzone we wrześniu to bardzo fajne osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! dziewczyny.... Wlasnie mnie naszla na cos ochota(jestem w pracy) i poszlam cos sobie wziac ze swojej torebki, a tam jogurt wisnoiwy jablko banan kanapka(chleb slonecznikowy, twarozek i dzem trusk.) :P milkyway princepolo hahahahahahaha! ja nawet nie zdawalam sobie sprawy ze tyle tam nawrzucalam :) Oczywiscie wybralam Milkyway'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Tak, mój Tz to też osiołek, ale wspaniały człowiek, coś jest w tych wrześniakach. ;) Ja też uciekam, zaczeło mnie mdlić, niestety :P Lek przestaje działać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wróciłam od doktora. :) Wszystko w porządku. Kropek na miejscu. Dostałam profilaktycznie Duphaston i zadałam mu chyba miliard pytań. Schudłam kilogram, ale podobno to normalne na samiutkim początku. Skurcze też normalne, dopóki to 5-6 na dobę i takie, że przechodzą po chwili. Jestem spokojniejsza :) Powiedział, że mogę robić wszystko, ale z umiarem. :) I, że mam się cieszyć, że jeszcze nie mam mdłości i wymiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
dziekuje za dopisanie mnie. wszystko sie zgadza :D Tak, u mnie 30tc a jestem tutaj bo na topic marcowek trudno sie wbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
dziekuje za pamiec. dzisiaj zjadlam kotlety sojowe- 10malych. i juz mi lepiej :D kurcze zawsze jak ja jestem to sa pustki tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
bedziesz nas wspierac jak juz bedziesz po wszystkim;) w wolnych chwilach oczywiscie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
jasne:D i jak macie jakies pytania to ja chetnie pomoge bo jestem troche bardziej zaawansowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
pysiulek znasz plec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
witam was dziewczyny :)ja tez mam termin na 13 wrzesnia mam blizniaki:):) i 8 miesieczna coreczke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
045...:) dopisz sie do naszej tabeleczki dat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
tak, plec znam od badan prentalnych w 22tyg. bd chlopak. a tatus taki dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
amefa, ja tez zima chodze z pilka z przodu. tak wam zazdroszcze. zawsze chcialam latem paradowac w letnich sukienkach z brzuszkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
dziewczynki, moze ktoras zweryfikowac tabelke? bo podalam 30tc, a to juz 31 :D chyba ze tam jest 31, bo nie zwrucilam uwagi. a ja z tela pisze i nie moge skopiowac a nie chce mi sie pisac calej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
045... Tw nick to data urodzenia? Czy nadal jestem najmlodsza? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek, W tabele wpisalam 31tc ale ze znakiem zapytania, bo tyle mi wyszlo z moich obliczen po tym jak przeczytalam, ze gdzies wczesniej mialas 28tc :) Pewnosci nie mialam :) Zaraz usune te "??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY............DATA PORODU Pysiulek................20............31............................24.03.2012 Igieleczka.............21............14............................26.07.2012 Alcia28.................28............13............................30.07.2012 Kinia1109..............27.............9.............................19.08.2012 Amefa..................23.............9.............................03.09.2012 Jo----anna.............26.............7(9)..........................06.09.2012 MamciaJ...............26.............7.............................11.09.2012 Plotka..................26.............6.............................21.09.2012 BlackRosssa...........27.............6............................24.09.2012 Poprawilam tabelke i ustawilam wszystkie w kolejnosci do rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY................DATA PORODU Pysiulek................20............31................. .............24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. .............26.07.2012 Alcia28.................28............13................. .............30.07.2012 Kinia1109..............27.............9.................. ............19.08.2012 Amefa..................23.............9.................. ............03.09.2012 Jo----anna.............26.............9................... ............06.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... ............11.09.2012 Plotka..................26.............6................. ..............21.09.2012 BlackRosssa...........27..............6.................. .............24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ojej, nie tylko ja nie moge spac? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
super, i nawet Nas ustawilas datami. Swietny pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY................DATA PORODU Pysiulek................20............31................. .............24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. .............26.07.2012 Alcia28.................28............13................. .............30.07.2012 Kinia1109..............27.............10.................. ............19.08.2012 Amefa..................23.............9.................. ............03.09.2012 Jo----anna.............26.............9.................. . ............06.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... ............11.09.2012 Plotka..................26.............6................. ..............21.09.2012 BlackRosssa...........27..............6.................. .............24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×