Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Wiem, ze Joanna nie ma meza, dlatego napisalam, ze to "na przyszlosc" :) Brzuszki macie przesliczne :) Ja sie czuje troche... Grubo... Mam wrazenie, ze ludzie sie na mnie gapia jakbym jakims pulpetem byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa no co ty za glupotki opowiadasz patrza sie bo masz sliczny brzusio ja tez patrze sie na kazda babeczke w ciazy nawet jak nie bylam to mialam takie zboczenie:) ooojjj tak Joannna to widac ze rosniemy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Bo kobieta w ciazy to najpiekniejsze, co moze byc - tak moj Rafal twierdzi i sie calkowicie z nim zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
O rany... nie było mnie od wczoraj a tyle wpisów że szok. Ledwo przeczytałam wszystkie posty, a już odnieść się do nich to wyższa szkoła jazdy :) Amefa ja też patrzę na siebie jak na wieloryba przez ten brzuch i mam wrażenie że ludzie się na mnie gapią! Ogólnie nie wyglądam chyba źle, ale jak stanęłam na wadze to przybyło mi w 5 dni 2kg!!!! To wręcz niemożliwe! Czuję się jakaś spuchnięta - dużo piję i mało siusiam i może to woda mi się w organizmie zatrzymuje..? Nie wiem już czy się tym martwić, czy to olać...Suszy mnie bez przerwy! Jem w sumie nie tak dużo i zaczęłam nawet się ograniczać, więc to chyba nie 2kg tłuszczu. Któraś z Was też tak gwałtownie przytyła? Buuuuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa mi bardzo szybko przybywa kilogramow :( Po swietach mialam 4 kg na plusie w jeden weekend, ale teraz spowrotem mi waga spadla. Moze Ci sie woda zatrzymala w organizmie i jak wyparuje to waga wroci do siebie;) Dziewczyny ja sie bardzo ciesze z tej ciazy i maz tez mi zawsze powtarza, ze jestem piekna i mam sie nie przejmowac tymi roznymi rzeczami, bo to ciazowe przypadlosci i mina po porodzie... Wczoraj kupowalam sobie stanik i mi sie tak przykro zrobilo jak zobaczylam sie w przymierzalni... Cala jestem wysypana tradzikiem i biust mam strasznie brzydki :( Waga tez sie nie przejmowalam, ale lekarz kaze mi sie pilnowac zebym nie przytyla za duzo... Brakuje mi takiej beztroski... Nigdy nie przypuszczalam, ze w ciazy bede musiala liczyc kalorie. Jem mniej niz przed ciaza a tyje bardziej i co ja na to moge? Na pocieszenie snil mi sie dzisiaj moj porod i ze urodzilam wielka dziewczynke :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie nareszcie pokazało się słoneczko i optymizmem powiało:)mam dzis wizyte u gina, ale dopiero po 18 wiec jeszcze troche czasu jest;)odbiore wyniki na tokso, mam nadzieje ze wszystko w nich ok, niby miałam robione usg w szpitalu we wtorek ale jakos nie mam do nich zaufania bo 2 lekarzy robiło usg i podawali rózne parametry, jak mój prowadzacy zrobi to bede spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tak piszecie to szczerze mówiąc się zdołowałam co ja mam powiedzieć jak mam ponad 10 na plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:)ja wlasnie z badań wrocilam ale tych podstawowych czyli morfoligia, mocz, glukoza. co do wagi to koło4 kg przytylam, ale nogi raz mam grubsze raz takie jak zawsze, nie wiem czy puchna czy to woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia a Twoj lekarz nic nie mowi na ta wage? Ja bym sie nie przejmowala tym ile przytyje, bo wiem ze po porodzie to zrzuce, ale moj lekarz zwraca na to duza uwage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny brzuszki macie sliczne :):) pieknie rosniemy wszystkie :) co do wagi to ja sie zalamalam na chwilke:P bo nie wazylam sie ponad miesiac ostatni raz jak bylam u lekarza czyli w marcu to wazylam 55 czyli juz 4 kg przytylam wtedy a teraz jak bylam to wyszlo 60, i co mam powiedziec? 9 kg w przod....;/ no ale nic nie zrobie :) jem wiecej owszem ale praktycznie w ogle slodyczy....nie wiem od czego tyje...tak po prostu ma byc i juz, nic z tym nie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........26.........17.07.2012........có rcia 70 % przyszlamama.25.........24..........30.07.2012.......syne k/sy nek Alcia28.... .....28.........24........ .03.08.2012.......synek/córcia Igieleczka......21.........24....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........24.........03.08.2012 Talusia..........20.........23..........10.08.2012 Izka..............26........24.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28.......23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34........22....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24.........22.........17.08.2012....... . ..córc ia 99% Moniq123........27.........22.........17.08.2012 Maniusia89.......23........21.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........22....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........22........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........ 22.........24.08.2012 Marti884.........28.........21.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24.........20.........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........20.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........21 ........01.09.2012..........synek/ ??? Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........20..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........21.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Jo--anna...........26........20........ 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........16........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16.........09.09.2012 Tala1011101190_.21........18.........09.09.2012......... .synek Staś Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........19....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........18....... 14.09.2012............córcia/Wiki Invictia............24.........18...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........18.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........18........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP Tajeczka...........28.........17....... 22.09.2012.............córcia/? BlackRosssa........27........18..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............c o rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Ooo matko ile do czytania-super :)) Amefka, trądzik na pewno zniknie po porodzie, a może jeszcze w trakcie ciąży jak hormony trochę przystopują. Dobrze, że nie masz na buźce, bo to na pewno bardziej rzucałoby się w oczy niź zakryty dekolt czy plecy..i tak nie możemy się opalać więc też jakoś bardziej odsłaniać. Co do piersi to niestety, ja już się pogodziłam, że na pewno już takie ładne i młode nie będą. Tym bardziej jak przed ciąża miało się już duży biust. Mały widzę po koleżankach, że jeszcze ma szanse się zregenerować, ale duży to najczęściej zostają puste woreczki, dużo się smaruj, ćwicz, chodź na basen, spacery, może jakąś gimnastykę i głowa do góry, na pewno jesteś śliczna:))) No rzeczywiście brzucholki macie piękne, mój coś przystopował ze wzrostem, chociaż coraz mocniej czuję ruchy, teraz w niedzielę byliśmy na żużlu to mały szalał jakby sam mi tam na motorze jeździł w brzuchu:))) Przepraszam, bo nie pamiętam w tej chwili nicka, ale pytałaś o farbowanie włosów. 3 tygodnie temu byłam u fryzjera na odrostach (blond baleyage) oczywiście pytałam lekarza czy mogę to spojrzał na mnie tak jakbym zapytała czy mogę pić wodę ;-) Zdziwiony wręcz był tym pytaniem. Rozmawiałam jeszcze z fryzjerką, która jak była w ciąży to pracowała do 8mc, oczywiście również za zgodą lekarza, także śmiało, bez obaw radzę się wybrać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ulci dobrze ze piszesz heeh :) bo wlasnie przelozylam wizyte na dzis na 14 :):) to swietnie ze masz takie zdanie....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulci masz rację a taki fryzjer moze poprawic bardzo humorki. Ja w piątek poszłam na regulację i henne brwi i przez taką pierdołę miałam lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh no jasne :) robimy cos dla kobiecosci naszej :) a wiecie co wydaje mi sie albo zaczynaja pojawiac mi sie rozstepy na brzuchu.....po lewej stronie tak mnie skora swedzi od rana i mam takie dekilatne kreseczki trzy dluzsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja dziś się kompletnie nie wyspałam. Bolała mnie skóra brzucha, miałam wrażenie jakby mi się rozciągała. Jak leżałam na boku, to druga strona bolała i tak w kółko. 6 razy wstawałam siku, do tego głupie sny i głośny zaciesz niekontrolowany (aż mąż się wystraszył). Rano wstałam jakbym po maratonie była. Patrzę w lustro i nie wierzę. Mam brzuch taki jak zawsze wieczorem. Duży się zrobił. Skóra boli, choć smaruję. Nie wiem, czy możliwe, że w nocy się tak zmieniał, ale jest inny niż wczoraj. Teraz już lepiej, co raz mniej odczuwam. Tylko bulgocze w nim raz prawa, raz lewa, raz środek :D Umówiłam się na połówkowe :D 14-maja, będę w 21 t 3 d :D Cieszę się, bo to dzień przed moimi urodzinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak wygladaja rozstepy?? to sa takie kreseczki biale czy czerwone czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Rozstępy na początku są chyba takie bardziej czerwone, na pewno są widoczne i nie są w kolorze skóry. To tym razem Rossso sie nie zgrałyśmy, bo ja mam na 15 maja i znów na 20.00 :/ Czy to też będzie moje połówkowe? Domyślam, się że tak, bo to będzie pierwszy dzień 22 tygodnia, ale ani położna ani lekarz nic nie mówili. Po prostu umówiłam się na kolejną wizytę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czerwone....czyli to jednak rozstepy...kurde szybko dopiero dzis zaczynam 19 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - pewnie USG jak zrobią to nada się temu później nazwę - połówkowego :D Zgrałyśmy się prawie :) Wizytę normalną mam na 7-go maja. A USG u innego, tego samego co robiłam genetyczne. :) Maltenka - mi się pojawiły w okolicach "schabików" takie 3 białe kreseczki. Jakby wstęp do rozstępów. Mam ich kilka na piersiach. Smaruję kremem i te na piersiach trochę zbladły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja mialam jeszcze wczesniej rozstepy :( Takie czerwone, ale kupilam nowy specyfik i widze, ze dziala juz po kilku stosowaniach. NA udach mi wyszlo dosyc duzo i niczym nie moge tego zatrzymac, ale na piersiach i z boku brzucha jakos pomaga to serum. Mam za tydzien usg i to bedzie 21tc+5dni. Nastepne usg mam 24tc+5dni. Jak myslicie, na ktorym bede miala polowkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Dziewczynki, ja dzis bylam u gina i mam 5.5 na plusie. Ale mam pytanie - co ile macie robiona morfologie i mocz? Bo ja mam co 2 miesiace... nie wiem czy to nie za rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania robie srednio raz na 2 miesiace, uwazem ze jak sie nic nie dzieje to ok, Amefa tez sadze ze w 21tc Ale się najadłammmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Czyli na razie mialas dwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Hejka Dziewczynki, ja używam Musteli (ona jest od 1 m-ca ciazy do 1m-ca po porodzie) i Foliacyl (chyba tak sie nazywa) firmy Pharmaceris. A jak bardzo mnie bolą piersi, to Dax Cosmetics mam krem - on ma wyciąg z liści kapusty więc pomaga na ból. Pamiętajcie, żeby smarować tez biodra, plecy (schabiki) i uda. No i żeby smarować też po porodzie, jak będą sily, bo czasem po porodzie rozstepy dopiero sie tworzą. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Aha, no to luz, myslalam, ze wszyscy maja co miesiac ;) Ale mowicie o morfologii, moczu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×